
З країни
УкраїнаПоруч з центром . В пішій доступності від залізничної і автобусної станції. Привітний персонал, Є ліфт .Душеві і туалет знаходяться в окремій кімнаті . Все було чисте і нове. Все працювало . При заїзді видають замочок на шафу .Доступний вхід після 23:00 ( ключ від вхідних дверей) і виїзд теж . Кімната була простора . Вбудовані шафки біля голови для зручності ,щоб покласти дрібниці ( телефон,зарядне .. ) . Є терасса на вулиці зручна ,ввечері гарно. Столова теж простора Є сніданок.