Pretražite hotele u regiji Tel Aviv District, Izrael
Unesite svoje datume i birajte među 1588 hotela i drugih mesta za boravak
Pogledajte ove popularne gradove u regiji Tel Aviv District

Tel Aviv

Herzelija

Bat Jam

Ramat Gan
Herzliyya B
Or Yehuda

Giv‘atayim

Qiryat Ono
Herzliya Pituah
Ramat HaSharon
Odsednite u najboljim hotelima u regiji Tel Aviv District!
Filter:
Alberto by Isrotel Design
Objekat Alberto by Isrotel Design nudi sezonski bazen na otvorenom, fitnes centar, kao i bar, a nalazi se u centru grada Tel Aviv, na 12 min. hoda od znamenitosti Plaža Aviv.
Port Tower by Isrotel Design
Objekat Port Tower by Isrotel Design, koji se nalazi u Tel Avivu, na 5 min. hoda od znamenitosti Plaža Metsitsim, u ponudi ima smeštaj sa 4 zvezdice, kao i bar.
ABBA Hotel
Objekat ABBA Hotel, koji se nalazi u Tel Avivu, na 7 min. hoda od znamenitosti Plaža Alma, nudi pogled na grad.
Debrah Brown, a member of Brown Hotels
Objekat Debrah Brown, a member of Brown Hotels, koji nudi terasu, nalazi se u centru grada Tel Aviv, na 5 min. hoda od znamenitosti Plaža Gordon.
Dizengoff Garden Hotel - by Echo Hotels
Objekat Dizengoff Garden Hotel - by Echo Hotels se nalazi na pogodnoj lokaciji u Tel Avivu, i to u četvrti The Old North, na 5 min.
Poli House by AFI Hotels
Offering a rooftop terrace with a heated pool and city views, The Poli House Hotel is located in Tel Aviv's Nachalat Benyamin Crafts Fair. The hotel has a spa with a free sauna and outdoor hot tub.
Hotel 75 by Prima Hotels
Hotel 75 is located in Tel Aviv, 200 metres from Nachalat Benyamin Crafts Fair and Shenkin Street. Free WiFi is available throughout.
Royal Beach Hotel Tel Aviv by Isrotel Exclusive
Royal Beach Hotel Tel Aviv by Isrotel Exclusive is located on the Boardwalk, between Hayarkon and Herbert Samuel Street.
Hotel Poli Urban By AFI Hotels
The new POLI URBAN hotel is 200 metres from the public beach on Tel Aviv’s sea front, and a 20-minute drive from Ben-Gurion Airport. Rooms have free Wi-Fi, and a flat-screen TV with satellite...
Mendeli Street Hotel By Prima Hotels - 18 years Plus
Mendeli Street Hotel is within a 2-minute walk from the Tel Aviv promenade and the Frishman and Borashov Beach. It offers air-conditioned accommodation with free Wi-Fi.
Najčešće rezervisani hoteli u regiji Tel Aviv District prošlog meseca
Popularno među gostima koji rezervišu hotele u regiji Tel Aviv District
Popularno među gostima koji rezervišu hotele u regiji Tel Aviv District
Popularno među gostima koji rezervišu hotele u regiji Tel Aviv District
Popularno među gostima koji rezervišu hotele u regiji Tel Aviv District
Popularno među gostima koji rezervišu hotele u regiji Tel Aviv District
Popularno među gostima koji rezervišu hotele u regiji Tel Aviv District
Popularno među gostima koji rezervišu hotele u regiji Tel Aviv District
Popularno među gostima koji rezervišu hotele u regiji Tel Aviv District
Popularno među gostima koji rezervišu hotele u regiji Tel Aviv District
Popularno među gostima koji rezervišu hotele u regiji Tel Aviv District
Najbolji hoteli sa doručkom u regiji Tel Aviv District
Iconic Hotel - by Echo Hotels
Objekat Iconic Hotel - by Echo Hotels se nalazi na zgodnoj lokaciji u Tel Avivu, i to u četvrti Tel Aviv City Centre, na 12 min. hoda od znamenitosti Park Meir, manje od 1 km od znamenitosti Ulica...
Metro Hotel Herzliya
Objekat Metro Hotel Herzliya, koji se nalazi u gradu Herzliyya B, na 12 min. hoda od znamenitosti Plaža Acadia, nudi smeštaj sa fitnes centrom, besplatnim privatnim parkingom i terasom.
Hotel Bazaar - FATTAL COLORS
Objekat Hotel Bazaar - FATTAL COLORS, koji se nalazi u Tel Avivu, nudi fitnes centar i terasu, kao i restoran.
Albi Downtown
Objekat Albi Downtown se nalazi na pogodnoj lokaciji u Tel Avivu, i to u četvrti Florentin, na 16 min. hoda od znamenitosti Plaža Charles Clore, 1,4 km od znamenitosti Nachalat Benyamin Crafts Fair i...
Fiori 41-By Adam Hotels
Objekat Fiori 41-By Adam Hotels, koji se nalazi u Tel Avivu, na 4 min. hoda od znamenitosti Ulica Shenkin i 500 m od znamenitosti Nachalat Benyamin Crafts Fair, nudi smeštaj sa spa i velnes centrom.
Hotel 1935- By Adam Hotels
Smeštajni objekat Hotel 1935- By Adam Hotels, na dobroj lokaciji u centru grada Tel Aviv, nudi klimatizovane jedinice, fitnes centar, besplatan WiFi i vrt. Objekat ima bar, kao i usluge masaže.
The George Tel Aviv
Objekat The George Tel Aviv, koji je smešten u Tel Avivu, na 2,3 km od znamenitosti Plaža Aviv, u ponudi ima bar i pogled na grad.
Objekat Ink Hotel Tel Aviv with a bunker shelter room, koji je smešten u Tel Avivu, na 12 min. hoda od znamenitosti Plaža Banana, u ponudi ima smeštaj sa bazenom na otvorenom, privatnim parkingom,...
Niskobudžetni hoteli u regiji Tel Aviv District
חופים מול הים
Objekat חופים מול הים nudi smeštajne jedinice sa klima-uređajem i sopstvenim kupatilom u gradu Bat Jam, a nalazi se na 6 min. hoda od znamenitosti Plaža Marina i 8 km od znamenitosti Centar Suzan...
Tayo Studios & Apartments
Objekat Tayo Studios & Apartments je smešten u gradu Bat Jam, na 7 min. hoda od znamenitosti Plaža Rishon LeZion i 8,9 km od znamenitosti Centar Suzan Delal za ples i pozorišnu umetnost.
KG4 LUX Apartments
Objekat KG4 LUX Apartments, koji ima terasu, smešten je u centru grada Tel Aviv, na manje od 1 km od znamenitosti Plaža Banana.
Prima City Hotel
Prima City Hotel is located 2 minutes walk from Frishman Beach, halfway between the sandy beaches and the Dizengoff shopping district. Rooms are bright and spacious and are all air conditioned.
The Shoreline By Localz - Beach Complex
Objekat The Shoreline By Localz - Beach Complex, koji se nalazi u Tel Avivu, na 5 min. hoda od znamenitosti Nachalat Benyamin Crafts Fair i manje od 1 km od znamenitosti Centar Suzan Delal za ples i...
Breezhouse Mamad Yona Beach Residence
Objekat Breezhouse Mamad Yona Beach Residence u ponudi ima smeštajne jedinice sa sopstvenim balkonima u centru grada Tel Aviv.
Rothschild 69
Smeštajni objekat Rothschild 69, na atraktivnoj lokaciji u Tel Avivu, u ponudi ima klimatizovane jedinice, vrt, besplatan WiFi i terasu.
The Levee
Objekat The Levee u ponudi ima smeštajne jedinice sa sopstvenim balkonima u centru grada Tel Aviv.
Hoteli koje možete da rezervišete bez kreditne kartice u regiji Tel Aviv District
The Vista At Hilton Tel Aviv
Absorb and Unlock Exclusive Tel Aviv. Set high above the buzz of the city, on the top floors of the iconic Hilton Tel Aviv, The Vista at Hilton Tel Aviv gives an unrivalled perspective of the...
Metropolitan Hotel
The Metropolitan Hotel is located in the heart of Tel Aviv, within walking distance from many city attractions. Just 180 metres from the sandy shores of the Mediterranean Sea, it offers free Wi-Fi.
Leonardo Gordon Beach
Leonardo Gordon Beach features a rooftop pool, sun terrace and bar offering stunning views of the Mediterranean Sea and the marina. It is set on the seaside promenade and offers free WiFi.
Almera Hotel
Objekat Almera Hotel, koji je smešten u gradu Bat Jam, na 2 min. hoda od znamenitosti Plaža Bat Yam Jerusalem, nudi smeštaj sa terasom, kao i privatni parking.
De' Mar Florentine By Peraia
Objekat De' Mar Florentine By Peraia, koji se nalazi u Tel Avivu, nudi vrt, zajednički salon, terasu i besplatan WiFi u celom objektu.
Prime Old North Dizengoff Complex - By Localz
Objekat Prime Old North Dizengoff Complex - By Localz je smešten u centru grada Tel Aviv, na 8 min. hoda od znamenitosti Plaža Hilton, a u ponudi ima klimatizovane jedinice i besplatan WiFi.
The Muse Boutique Hotel Tel Aviv
Objekat The Muse Boutique Hotel Tel Aviv, smešten u Tel Avivu, nudi besplatan WiFi u celom objektu i pogled na grad. Ovaj objekat, smešten u četvrti Tel Aviv Promenade, gostima nudi restoran.
130 Rock Apartments
Set on the corner of Dizengoff Street and Gordon Street, 130 Rock Apartments is in the heart of Tel Aviv's shopping and nightlife district. The ultra-modern studios come with free Wi-Fi and HD TVs.
Najčešće postavljana pitanja o hotelima u regiji Tel Aviv District
Planirate putovanje? Neka vas inspirišu recenzije gradova u regiji Tel Aviv District
Ljudi su jako fini i ljubazni u Tel Avivu.
Ako nemate baš puno vremena, 1-2 dana su Vam apsolutno...
Više mesta za istraživanje, više načina da se ide
Iznajmljivanje automobila blizu aerodroma Aerodrom Ben Gurion
Slećete na sledeći aerodrom: Aerodrom Ben Gurion i potrebno je da iznajmite automobil? Rezervišite ga već sada i preuzmite ga kada sletite.Hoteli u Tel Avivu
Razmišljate o tome koje gradove da posetite tokom svog putovanja u regiju Tel Aviv District? Istražite destinaciju Tel Aviv koja je popularna među našim gostima.Hoteli u gradu Ramat Gan
Razmišljate o tome koje gradove da posetite tokom svog putovanja u regiju Tel Aviv District? Istražite destinaciju Ramat Gan koja je popularna među našim gostima.Hoteli u regiji Mrtvo more
Krenite na put i maksimalno iskoristite svoje putovanje tako što ćete otkriti još neku popularnu destinaciju u Izraelu.Hoteli u regiji North District Israel
Krenite na put i maksimalno iskoristite svoje putovanje tako što ćete otkriti još neku popularnu destinaciju u Izraelu.Hoteli u Izraelu
Ukoliko planirate duže putovanje, nemojte boraviti samo u regiji Tel Aviv District – istražite čitavu državu!Letovi do regije Tel Aviv District
Obezbedite avionske karte za regiju Tel Aviv District upravo ovde na Booking.com platformi.Povoljan odmor u Tel Avivu
Isplanirajte sve što vam je potrebno za odmor na jednom mestu – od letova i smeštaja do obilazaka i aktivnostiHoteli blizu aerodroma Aerodrom Ben Gurion
Pronađite hotele blizu najpopularnijeg aerodroma u ovoj oblasti – savršeno za kasni dolazak ili rani odlazak.Hoteli u blizini znamenitosti The Cameri Theatre
Pronađite hotele u blizini znamenitosti The Cameri Theatre, popularne turističke atrakcije među posetiocima koji putuju u istu oblast u Izraelu.Hoteli u blizini znamenitosti Dizengoff Square
Pronađite hotele u blizini znamenitosti Dizengoff Square, popularne turističke atrakcije među posetiocima koji putuju u istu oblast u Izraelu.












































