Помешкання Переліт Оренда автомобілів Таксі в аеропорт

• Villa Preciosa

Байяїбе, Домініканська Республіка

Середня оцінка за відгуками: 8,4
    • Позитивна частина відгуку

Ми раніше були в Домінікані, але в дорогих ол-інклюзивних готелях. Вже розуміємо, що це не наше, тож вирішили "піти в люди" - і ажніяк не пошкодували. Коли живеш поруч із місцевими, набагато більше розумієш про країну, а надто про таку чудову, як Домінікана з її прекрасною природою і чудовими щирими людьми. Власники цієї вілли - італійці, але весь місцевий колорит - зберігли. Її локація одна з найкращих у селищі - пішки до пляжу 5 хвилин, стільки ж в інший бік до ресторанів і магазинів та 3 хвилини до мінімаркету, в якому за розумними цінами є і харчі, і алкоголь, і господарький крам, і косметика. Наявність у номері повністю обладнаної кухні, посуду та затишної тераси дозволяють неабияк заощадити. Ліжко дуже зручне, гаряча вода була завжди, вентилятори в м'якому місцевому кліматі прекрасно замінюють кондиціонери. А ранкова кава під співи пташок у тропічному саду взимку - це взагалі безцінно.

• Негативна частина відгуку

Будьте уважні щодо ціни під час бронювання, щоб відпочинок не розпочався з неприємного сюрпризу. Нам при заселенні довелося заплатити на 45 доларів більше, бо господарка сказала, що у вартості, зазначеній на букінгу, не враховані податки. Пані Сильвана, яка господарює на віллі, геть не знає англійської, і це дуже ускладнює спілкування. Меблі, сантехніка та кухонне обладнання здебільшого старенькі, хоча й цілком функціональні. Слабенький вайфай, якого вистачає лише на спільний сад. Багато москітів, але це проблема всієї країни, навіть дорогезні готелі проти неї безсилі. В нашому номері - сьюті на першому поверсі - бракувало денного світла, але ми проводили там небагато часу, тому ок. Пляж поруч, і він дуже живописний, але це комунальний пляж з усіма відповідними вадами - у вихідні дуже багато людей, і вони не надто дбають про чистоту. Пара старих шезлонгів та парасоля - 20 доларів на день, але нам цілком комфортно було і на своєму простирадлі. Тому рахуйте ретельно, а головне - визначтеся для себе, що для вас важливо на відпочинку. Можливо, готель буде для вас кращим варіантом, ніж вілла.

Відгук від 17 лютого 2018 Дата проживання: Лютий 2018
    Людмила Україна
  • White Sands Bed&Breakfast

Пунта Кана, Домініканська Республіка

Середня оцінка за відгуками: 7,4
    • Позитивна частина відгуку

Зручний, комфортний і дуже позитивний хостел! Прекрасний персонал, дуже позитивні люди! Скромний, але смачний сніданок. Велика тераса, на якій зручно відпочивати, спостерігаючи за заходом сонця! ) Порівняно свіжий ремонт, чисто. Акуратні ванні кімнати, є добре обладнана кухня, на якій за потреби можна готувати. Близько до пляжу: близько 5 хвилин пішки. А також до зупинки громадського транспорту.

Відгук від 20 лютого 2018 Дата проживання: Лютий 2018
    Юрій Україна
  • Hostal Boutique Casa Osiris

Санто-Домінго, Домініканська Республіка

Середня оцінка за відгуками: 6,7
    • Позитивна частина відгуку

Дуже хороше розташування: у зоні колоніаль, друга вулиця від Малекону. Автентична будівля, просякнута домініканським колоритом. Добре обладнана кухня, велика ванна, до якої ніколи не було черги. Хороший, доброзичливий персонал, який намагався допомогти.

• Негативна частина відгуку

Дуже маленький номер. Окрім ліжка, туди не поміщається більше нічого. Чистота залишає бажати кращого, особливо у ванні. Трохи дивне ціноутворення: ціна номеру невисока, але великі збори, і вона зростає удвічі. З номеру далеко до ванни і туалету: номер знаходиться на першому поверсі, ванна на другому.

Відгук від 20 лютого 2018
    Юрій Україна