Помешкання Переліт Оренда автомобілів Таксі в аеропорт

Японія Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі у Японії

• Backpackers Nagoya Guesthouse Otohaya

Nagoya, Японія

Середня оцінка за відгуками: 7,1
    • Позитивна частина відгуку

Мене приємно здивувало ліжко. Широке, зручне.

• Негативна частина відгуку

Вікно номеру виходило на світло, навіть опівночі було відносно світло в кімнаті.Вранці так само, багато світла

Відгук від 7 травня 2018 Дата проживання: Травень 2018
    Bohdan Японія
  • The Royal Park Hotel Tokyo Shiodome

Середня оцінка за відгуками: 8,9
    • Позитивна частина відгуку

Місцерозташування, обслуговування, чистота, на вибір китайський або класичний сніданок (шведський стіл). Ціна/якість. Вигляд з вікна.

Відгук від 13 травня 2018 Дата проживання: Травень 2018
    Aegos Україна
  • Tokyu Stay Tsukiji

Середня оцінка за відгуками: 8,6
    • Позитивна частина відгуку

Дуже класно, що в номері є якісна пральна машинка з сушкою, для тих хто їздить надовго з невеликою кількістю речей, якраз супер. Біля рецепції є безплатна кава, чого якраз достатньо, бо готель розташований на рибному ринку, і тільки вийшовши з нього, можна купити купу всього цікавого на сніданок.

• Негативна частина відгуку

Заїзд о 3 годині і ні на хвилину раніше. Ми залишили свою валізу до заїзду, і повернулися у готель рівно о 3, і там на рецепції вже черга з інших гостей. Трохи неефективно, бо поки всіх розрахують та всім все розкажуть, може пройти пів години, поки черга дійде до тебе.

Відгук від 16 травня 2018 Дата проживання: Квітень 2018
  • Art Hotel Color Aomori

Aomori, Японія

Середня оцінка за відгуками: 8,2
    • Позитивна частина відгуку

Файний японський сніданок, приємний персонал.

• Негативна частина відгуку

Дуже маленький номер і ліжко.

Відгук від 16 травня 2018 Дата проживання: Квітень 2018
  • Honke Bankyu

Нікко, Японія

Середня оцінка за відгуками: 8,9
    • Позитивна частина відгуку

Прекрасна вечеря, особливо у вихідні. Дуже гарний міст на якому можна пофоткатися в юкаті з парасолькою, крім того можна теж сфотографуватися у традиційному кімоно. Персонал ставиться до тебе, як до рідного. Великий онсен з гарним видом. Можна орендувати персональний онсен за невелику суму. Ідеальне місце для втечі від сучасності і поєднання з природою. У цього рьокана є власна зупинка автобуса.

• Негативна частина відгуку

Якщо немати власного авто, то добратися туди можна тільки автобусом, який ходить 3-4 рази на добу.

Відгук від 24 травня 2018 Дата проживання: Квітень 2018
  • Wafu no Yado Masuya

Yamanouchi, Японія

Середня оцінка за відгуками: 9,1
    • Позитивна частина відгуку

Нас зустрів водій на вокзалі, хоч ми цього не очікували і ні про що не домовлялися) Весь персонал був дуже милим та привітним. До парку з мавпами теж є безплатний трансфер.

• Негативна частина відгуку

Це більше суміш сучасного готелю з ліфтом і т.д. з рьоканом, тому не найбільш класичний варіант. В описі написано, шо можна вибирати серед різних юкат, але не написано, шо це за додаткову плату.

Відгук від 24 травня 2018 Дата проживання: Квітень 2018
  • Tajimaya

Nakatsugawa, Японія

Середня оцінка за відгуками: 9
    • Позитивна частина відгуку

Це був наш 3тій рьокан за подорож. Він був найдешевший, тому я не очікувала багато, але я була дуже вражена. Рьокан як з фільму, все настільки автентичне, все дуже просто і справді в японському стилі без лишнього для туристів. Сніданок і вечеря теж дуже смачні, а ше й за таку ціну, я взагалі не могла повірити, шо буде так класно. В нас був кутовий номер з чудовим видом на Магоме і навколишні гори.

• Негативна частина відгуку

Там є комендантська година в 10, шо мене спочатку налякало, але потім коли я в 8 вечора вийшла на вулицю і побачила, шо навколо все закрито, темно і навколо ні душі, я зрозуміла шо після 10 там і так нема шо робити. Душ є лише спільний, тому якшо хочете помитися на одинці, вставайте рано ))

Відгук від 24 травня 2018 Дата проживання: Травень 2018
  • Imperial Hotel Tokyo

Середня оцінка за відгуками: 9,3
    • Позитивна частина відгуку

Дуже сподобалось перебування в готелі. Привітний та професійний персонал (дуже допомогли отримати речі, загублені в аеропорту). Гарні сніданки. Чудовий вигляд на місто з бару.

Нарікань немає.

Відгук від 10 серпня 2018 Дата проживання: Липень 2018
    Oleg
  • Hyatt Regency Kyoto

Кіото, Японія

Середня оцінка за відгуками: 8,7
    • Позитивна частина відгуку

Непогане розташування готелю (біля музею та історичних споруд). Цікаві програми (гастрономічні, культурні - танок гейші/майко), сподобалось відвідання Спа центру. Привітний персонал.

• Негативна частина відгуку

Відсутність басейну. Бар було б слушно розташувати в вестибюлі готелю або на верхньому поверсі.

Відгук від 16 серпня 2018 Дата проживання: Липень 2018
    Oleg