Помешкання Переліт Оренда автомобілів Таксі в аеропорт

Туреччина Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі у Туреччині

• Neverland Hostel

Середня оцінка за відгуками: 7
    • Позитивна частина відгуку

Розташування ідеальне. Атмосфера чудова. Приємний персонал.

Було не зовсім чисто

radi0girl Україна
  • Saint George Boutique House

Середня оцінка за відгуками: 6,9

чисто

• Негативна частина відгуку

сніданок дуже скупий і примітивний .Ванна дуже маленька.

Відгук від 15 вересня 2018 Дата проживання: Вересень 2018
    Нічведа Україна
  • Tolga Hotel

Середня оцінка за відгуками: 7
    • Позитивна частина відгуку

So good hotel with nice staff. It's near the metro station and it's so easy get from the airport to this hotel. Cleaner- she'd been clearing out our room every day. Was a simple breakfast, but it was quite enough. There were toiletries, slippers and towels. The staff printed tickets to us and allowed to leave oure bag after check out. Thank you) Дуже добрий готель з приємним персоналом. Знаходиться поряд з метро і було дуже просто дістатись сюди з аеропорта. Нас одразу ж заселили, прибирали у номері кожного дня. Зранку подають простий сніданок але цього було цілком достатньо щоб наїстись. Також були: рушники, капці, мило та гель для душу. Персонал роздрукував нам квитки і дозволив лишити речі після виселення. Дякуємо.

• Негативна частина відгуку

You should update a bit repair of the the room Ремонт номера можна трохи оновити

KsenK Україна
  • İpek Otel Kemer

Кемер, Туреччина

Середня оцінка за відгуками: 8
    • Позитивна частина відгуку

Гарний охайний басейн, персонал завжди готовий допомогти, смачні сніданки.

Wi-fi слабкий сигнал.

Evgen Україна
  • Darussaade Istanbul Hotel

Середня оцінка за відгуками: 8,8
    • Позитивна частина відгуку

1. Дуже привітний персонал, що завжди готовий допомогти 2. Чудове розташування готелю і приємному районі, поруч є ресторани та кафе, 5хв ходьби по мечеті Айя Софі, Блакитної мечеті та палацу Топкапи 3. Хороший сніданок

Відгук від 18 вересня 2018 Дата проживання: Вересень 2018
    Mariia Україна
  • Dilek Hotel

Середня оцінка за відгуками: 5,9
    • Позитивна частина відгуку

Знахідка для подорожуючих бюджетно особливо у теплу пору року. З номерів на верхньому поверсі (#13) дійсно видно і Босфор, і Блакитну мечеть. Поруч зупинки автобусів, метро та Marmaray. Через дорогу жвавий торгівельний район. Привітний володар.Тераса на даху чудова! Звичайно це не 5 зірок, кімнати досить компактні, але для Стамбулу то є ОК.

Приймається лише готівка.

Відгук від 18 вересня 2018 Дата проживання: Вересень 2018
    Ilonasam Україна
  • Deluxe Residence

Samsun, Туреччина

Середня оцінка за відгуками: 8,4
    • Позитивна частина відгуку

Дуже привітний адміністратор, дуже чисте помешкання, де все нове.

Нажаль інтернет був дуже поганий - :(

Відгук від 19 вересня 2018 Дата проживання: Серпень 2018
    KirillBondarev Україна
  • Port Bosphorus

Середня оцінка за відгуками: 8,1
    • Позитивна частина відгуку

Були у класичному номері, вікно у двір( на стіну, просили тихий номер). Все сподобалося. Як на фото. Халата та праски не було. Можливо, в покращених номерах. Воду, чай, каву та цукор приносили кожен день. Чисто, комфортно. Дві подушки не на мій смак, товсті. Поселили на годину раніше. Ми попередили про ранній виїзд в 06,20 і нам підготували великі сендвічі. Щиро дякую. Дорога з аеропорту на метро до станції Zeytinburnu, пересадка на трамвай Т1, до зупинки Tophane, потім пішки походу транспорту ще 5 хвилин, займає 1год 10 хв. Дуже чудове розташування. Сніданки нам сподобалися. Різноманітні. 3 види омлету,суп(кожного дня різний), варене яйце, 8 видів сиру та ковбаси, вибір хлібу та булочок. Молоко з різними хлоп'ями. Овочі, фрукти, 4 види оливок. До вечора голодними не були. Але, у кожного свої потреби. Дякую готелю. Коли шукала нам готель, багато передивилась і дуже хвилювалася. Ми залишилися задоволеними. Дякую.

Відсутність праски

Відгук від 19 вересня 2018 Дата проживання: Вересень 2018
    Tetyana Україна
  • Antmare Hotel

Алачаті, Туреччина

Середня оцінка за відгуками: 9,1
    • Позитивна частина відгуку

тихо, чисто, затишно. Сніданки - супер. Недалеко виндсерфінг. невеличкий пляж на території але багато класних місць неподалік.

Відгук від 20 вересня 2018 Дата проживання: Вересень 2018
    Vitaliy Україна
  • Just Inn Hotel

Середня оцінка за відгуками: 8,3
    • Позитивна частина відгуку

Сніданок супер. Персонал привітний. Все чисто.

• Негативна частина відгуку

Дуже маленька ванна кімната, але ми це десь розуміли. Двері у ванну дуже важко закривалася. Фактично потребують ремонту.

Відгук від 20 вересня 2018 Дата проживання: Вересень 2018
    Андрій Україна

Популярні готелі у Туреччині з високими оцінками від україномовних гостей

• Grand Naki Hotel

Середня оцінка за відгуками: 8,8
    • Позитивна частина відгуку

Гарні сніданки. Комфортні номери. Дуже зручне сполучення міського транспорту з аеропортом.

Відгук від 13 березня 2017 Дата проживання: Березень 2017
    Natalia Україна
  • Hotel Sumengen

Середня оцінка за відгуками: 7,9
    • Позитивна частина відгуку

сніданок вище середнього ліжка супер

поганенька звукоізоляція

Відгук від 6 квітня 2017 Дата проживання: Березень 2017
    azaxa Україна

Популярні готелі у Туреччині - усі відгуки

• White House Hotel Istanbul

Середня оцінка за відгуками: 9,8
    • Позитивна частина відгуку

1. Розташування. Зручніше не буває, дуже близько до зупинок громадського транспорту, без проблем можна дістатися пішки до всіх основних пам'яток. 2. Персонал. Вище всяких похвал. Люб'язний, привітний, завжди готовий прийти на допомогу в будь-якому питанні, в той же час вельми ненав'язливий. 3. Тераса з видом на місто. Дуже великий бонус готелю. Незабаром ще буде вся в квітах. 4. Сніданок. Досить різноманітний і смачний. 5. Трансфер з аеропорту. Був дуже доречний, бо ми вперше в Стамбулі. 6. Зустріч. Дуже приємні враження, ніби потрапили в казку. Спочатку трохи напружував запах ароматичних свічок в номері, але з часом став звичним і приємним, ніби візитівка готелю.

• Негативна частина відгуку

Вид із вікна мене трохи шокував. Вікна виходили просто на вікна якоїсь палітурної майстерні. Я готувалася, що номер буде маленьким, але що з таким видом - була не готова. Білий килимок в номері вже давно не білий. Добре б його почистити, або поміняти на практичніший, бо він створює враження, що номер не достатньо чистий. Трохи бракувало змієвика у ванній. Просушити рушники чи речі просто нема де. Парасольки, котрі на фотографії з'явилися в готелі зразу після дощу :)

Відгук від 15 березня 2017 Дата проживання: Березень 2017
    olesia Україна