Помешкання Переліт Оренда автомобілів Таксі в аеропорт

Танзанія Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі в Танзанії

• Funguni Palace Hotel

Занзібар, Танзанія

Середня оцінка за відгуками: 7,3
    • Позитивна частина відгуку

Чиста постіль, запропонували безкоштовно трансфер з аеропорту

• Негативна частина відгуку

Пліснява по стінах, брудна ванна кімната

Відгук від 27 вересня 2018 Дата проживання: Вересень 2018
    izamorska Україна
  • Kaure Sand Beach Lodge

Uroa, Танзанія

Середня оцінка за відгуками: 8,5
    • Позитивна частина відгуку

Відпочивали на почтатку липня 2018р. Дощі були 3 рази по 5 хв, і то дуже маленькі і один мабуть великий але вночі. Температура була 25-27 градусів, було часто хмарно, і вітряно. Але відпочивати було комфортно. Комарів не бачили, ніби не було. Територія готелю маленька. На території 2 будинки з номерами. Ніби то всього в готелі 6 номерів. Ми бронювали 2х містний, а нас поселили в сімейний(було двоповерхове дитяче ліжко). Номер великий, з дуже великим ліжком, є холодильник, кондиціонер добре працював, вітряк на стелі-ні. Також є полки для речей та вішалки для одягу. 3 міні столики, переноска-адаптер під їхні розетки. На вікнах москітні сітки та скляні вікна. В ванній душ, умивальник, унітаз. Бойлер з горячею водою. Давали т. Бумагу, багато полотенець та мило. Телевізора не має. На рецепшині є одна настільна гра. В виходу номера є тераса, з двома лежаками, двома стільцями та зонтом від сонця. Тераса виходила з видом на океан, басейн та сад. На території є міні сад з деревами, басейн, лежаки на пляжі та зонти, ресторан. На пляжі ми не лежали, бо туди часто під бігають діти і щось випрошують, або пристають масаї. Басейн чистять кожен день. Територію прибирають кожен день, за садом доглядають. В номерах теж прибирають, ми залишали кожно разу по 1долару. Там де рецепшин там же і територія для поїсти, там є книжки від інших туристів, безкоштовний вайфай, вайфай в номерах не ловив. Також там є телевізор, по якому вечорами включали футбол, але ми його не дивилися. В нас сніданки були включені в вартість номеру: чай/кава, фреш з ананаса, тарілка з трьома шматками різних фруктів, булка кругла / 2 тости, омлет/яєшня/млинці 2 шт. Джем та мед. В цілому наїстися можна, і сніданки були смачні. Управляюча готелем - Джуліанна дуже приємна та цікава людина. Вони навіть нас безкоштовно відвезли раз в село, показали що де продається і допомогла нам скупитись. Ми в них замовляли таксі з аеропорту-в готель за 35$. Персонал привітний.

• Негативна частина відгуку

Просто їжа, вона вся здебільшого жариться. Окрім дорогого таксі, не має як добратися до цікавиї місць, а щоб поїхати дала-дала, треба робити пару пересадок на інші дала-дала і дорога займе пів дня. В селі є лише маленькі магазинчики, і з їжі дуже малий вибір. Місцеві селяни, масаї, та діти дуже часто пристають, прогулятися по берегу самому, щоб ніхто не пристав і не чіпав - дуже тяжко.

Відгук від 16 липня 2018 Дата проживання: Липень 2018
    Lisnnat Україна
  • Bagamoyo Spice Villa

Нунгві, Танзанія

Середня оцінка за відгуками: 8,3
    • Позитивна частина відгуку

Готель перевершив мої сподівання. Ідеально чистий та великий номер з кондиціонером та холодильником. У душі в наявності гаряча вода, але щоб її нормально відрегулювати, потрібно трохи побавитися. Дуже гарна огороджена територія, вночі охороняється масаєм. Готель дуже безпечний, в номері можна без остраху залишати цінності, незважаючи на відсутність сейфу. При бажанні щоденне прибирання. Близько як до містечка, так і до пляжів (два виходи з готелю один навпроти іншого) Дуже класний персонал, привітний, завжди при потребі допоможе. На сніданок було навіть більше, аніж мені потрібно, хоча різноманіттям з дня в день не відрізняється.

• Swedzan House

Stone Town, Танзанія

Середня оцінка за відгуками: 8,5
    • Позитивна частина відгуку

Привітні персонал та власник, які намагалися виправити недоліки та зробити моє перебування в готелі більш комфортним. Місцерозташування чудове, близько до всього в старому місті, за п'ять хвилин від Jaws corner.

• Негативна частина відгуку

Постіль була з плямами, правда після зауваження персонал її змінив на чисту. Тай взагалі до чистоти є питання, на підлозі було довге волосся когось з попередніх мешканців. Дуже багато дрібних мурашок в номері. Залишив вафлі на 20 хв. на тумбочці, а коли повернувся - там вже був справжній мурашник. Також в номері безліч москітів, незважаючи на москітні сітки на вікнах. Мабуть, номер не обробляється протимоскітними засобами. Низькі дверні проходи. З моїм ростом кілька разів зачіпав головою, постійно потрібно було сильно пригинатися, щоб зайти з кімнати у ванну чи вийти назовні.

• Machame Luxury

Аруша, Танзанія

Середня оцінка за відгуками: 7,5
    • Позитивна частина відгуку

Досить новий готель з усім необхідним в номері. Чудове ліжко, хороший душ, кондиціонер, шафа. У ванній кімнаті є також усе необхідне. Непоганий сніданок. Персонал привітний і намагається допомогти у всіх питаннях.

• Негативна частина відгуку

Чистота. Видно, що при будівництві над готелем попрацювали, однак, на жаль, стан номера не підтримується на належному рівні. Якщо до чистоти постелі питань не було, то у ванній умивальник не вимитий після попередніх мешканців, у стакані для зубної щітки засохла зубна паста(?). Одноразові тапочки наявні, однак, судячи з усього, однією парою користуються з часу відкриття готелю. Вони аж чорні та порвані. Погана шумоізоляцію, з коридора чути все, вентиляція у ванній кімнаті/туалеті виходить у коридор, так що там також вас добре чують)