2. Польща: відгуки про готелі
  3. Нижня Сілезія: відгуки про готелі
Нижня Сілезія Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Fitness Hostel - restauracja, darmowy parking i siłownia Оцінка за відгуками: 8

“За 80 злотих ви отримаєте маленький номер з віконцем та шафою. Туалет та душ спільний на поверху. Тут можливо заселитися зі своїм домашнім улюбленцем, ми були зі своєю собакою і готель не спитав з нас додаткові гроші за це, що є безсумнівним плюсом, адже інші готелі часто просять додаткові гроші у розмірі 20-30 злотих. При заселенні ми зустріли охоронця який також виконує ролі хостес, проте говорить лише польською. Англійську ви почуєте тільки на ресепшені у будинку поруч, де можете подовжити своє перебування у хостелі. Поруч з хостелем здають металолом, а за ним розташована залізна дорога, тож атмосфера не досить затишна. Але у цілому співвідношуючи ціну та якість - хостел вартий тих грошей.“

• City Central Hostel - Pokoje prywatne Оцінка за відгуками: 10

“ціна якість“

• Moon Hostel Wrocław Оцінка за відгуками: 9

“Чудове місцерозташування, привітний персонал, чисті вбиральні, душеві, кухня. Зручний окремий номер.“

• Hostel Krasnal Market Square Wroclaw Оцінка за відгуками: 3

“Сподобалось, що дівчина на рецепції віднеслася з розумінням до ситуації що я не маю злотих і дозволила лишити як депозит паспорт за рушник і ключі. Я не уважно прочитала умови і не знала що треба мати 30 злотих готівкою. Заїжджала пізно ввечері і рано вранці виїжджала, ходити шукати де зняти 30 злотих не мала сил і бажання. І ще один плюс, достатньо чисто, порівняно з іншими місяцями де бувала.“

• Absynt Hostel Wrocław Оцінка за відгуками: 10

“Дякую що поставилися з розумінням 🙏🥰“

• Pałac Margot Nature&SPA Оцінка за відгуками: 10

“Це рай!!! Нам все сподобалося, все на вищому рівні!!! Повернемось ще !!!“

• ibis budget Wrocław Południe Оцінка за відгуками: 7

“Розташування поблизу транспортної зупинки. Є можливість добратися в будь-яку точку міста. Сніданки смачні, враховують потреби людей з різними вподобаннями.“

• Qubus Hotel Legnica Оцінка за відгуками: 9

“Зупинялися на одну ніч. Гарний готель, просторі номери, чудовий сніданок з великим вибором страв та напоїв, зручне ліжко. Власна парковка під шлагбаумом, що для нас дуже важливо під час подорожі. Адміністрація привітна, гарна англійська)“

• CZARNA PERŁA Оцінка за відгуками: 10

“Чисто , охайно, привітний персонал“