2. ОАЕ: відгуки про готелі

8,6

8,9

• Відгук від 24 листопада 2023

• Номер із двоспальним ліжком розміру king-size

Велика вдячність Абдулу....хлопець на рецепції дуже уважний та ввічливий... професійний підхід до гостей... Дякую за чудовий відпочинок

• Відгук від 6 вересня 2023

Я всім рекомендую цей готель , ідеальний для сім’ї , паркінг , басейни , вихід в море , смачна кухня , привітний персона

Все сподобалось

Ідеальна чистота , надзвичайно смачна кухня і хороший вибір страв

• Відгук від 11 вересня 2021

Фантастика.
    • Номер із двоспальним ліжком розміру king-size

Прекрасний сніданок. Гарний басейн. Власний пляж. Прекрасне обслуговування. На рецепшині допомогли вирішити наші додаткові питання пов'язані з поїздкою.

Дата проживання: Вересень 2021

• Відгук від 30 березня 2022

Як поганий готель у Египті.
    • Номер з балконом та видом на море

- Заселили не в той номер , що бронювали . На Рисепшн дівчина відповіла , що дані категорії номеру , які ми бронювали закінчились і вони не можуть мені нічим допомогти , сказала що більше ніяких номерів в них немає. Я була вражена такою наглістью готелю і почала сваритись з ними , після двох годин ночі - вони були вимушені дати мені ту категорію номеру яку я бронювала і за яку заплатила . - Номери дуже старі та неохайні , все в плямах , брудно. - В номері було дуже холодно , хоча ми відключили кондиціонер, та це не допомагало всі чотири дні пока ми там жили , навіть мій чоловік мерз постійно , який ніколи не мерзне . Кондиціонери працюють тільки на саму низьку температуру. - У нас був номер з панорамою на море на 17 поверсі , кожного вечора чули гучну музику до 00:00 годин ночі з вулиці . В день музика з басейну . - Ми бронювали номер з сніданками і вечерею . Дуже багато дітей , відпочинок при такому шумі просто неможливий . -Сніданки - це квест . Треба було стояти у чергах за їжею , за напоями .Мало місця для такої кількості людей , не вспівають навіть прибирати столи після інших гостей . Їжа та фрукти - не першої свіжості. Якщо приходити в останні 30 хвилин до закінчення - то нічого вже не буде, ніхто не поповнює тарілки .Вечерю ми міняли на ланчі - мені ланчі сподобались , людей практично не було і їжа була трохи кращою . Цей готель далеко не п’ять зірок і навіть не чотири. Обирала цей готель по добрим відгукам , але ті відгуки не правдиві . Я розумію , що ціна в готелі не така і висока , але повірте, що навіть цієї ціни готель не коштує . Ми вирішили більше не єксперементувати , і переїхали до ритц карлтону, доплатили не так і багато - а різниця просто колосальна !

-Швидке заселення - Персонал доброзичливий

Дата проживання: Березень 2022