2. Bulgária hotelértékelések

7,7

• Ingyenes WiFi

6,0

100%-ig hiteles értékelések

Valódi vendégek. Valódi foglalások. Valódi vélemények.

Tudjon meg többet- előugró ablakot nyit meg
Írjon értékelést

Megjelenítve: 1 – 14

• 2022. július 7. az értékelés napja

9,0
    Apróságokat leszámítva nagyon jó.
    • 7 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

A személyzet hozzáállása .A barna recepciós hölgy nem beszél jól angolul, de nem ismeri el,így egy egyszeri használatos varrókészletért 15 percet vártam, a mutogatás jelbeszéd nem jött be, 2 telefonnal fordított, majd szólt, a medence zárva van,csak holnap reggel nyit..Aztán külföldi telefonszámot akart tárcsázni nekem,rámszólt, várjak, mert más is van előttem (holott ő kérdezte mit szeretnék, én vártam a soromra)kérte a szobaszámomat, a nemzetiségemet, adott egy darab papírt,írjam le mit akarok magyarul,leírtam angolul is, nem ment neki..😏végül ideadta a telefonját az éjjeliőr unszolására , beírtam a szót, megértette.Jött a takarítónő a vaŕrodából...(?), aztan a manager hozta is. A szőke bárosnő nagyon unja a munkáját , nála mindig sor van a lobby-bárban A medencénél kiszolgáló báros szeret eltűnni, csak úgy.A hűtőszekrenyt szót ő sem ismeri de ő azonnal adta a telefonját fordítani. Az asztalt lerámoló személyzet sem ismeri az etikett szabályait, ha bementem, hogy hozzak magamnak vizet,stb, amire visszatértem az asztal üres volt. Megmutattam hogy mit jelent az evőeszközök pozíciója a tányéron és mellette. A szobalanyt csak egyszer kellett megkérni, hogy seperjen és mosson fel,utána odafigyelt, teljesen kitakaritott, törülközőt cserélt, vizet tett.😘 Apró zavaró részleteket leszámítva a nyaralásunk nagyon jó volt!🧡

A vizicsúszda a nagyokat is bevonzotta,nemcsak a kicsiket😉. A strand közel van ha a rövidítést használja. A kaja friss es jó, ugyan nem olyan választékos, mint a reklámban, de volt mediterrán, közel-keleti,sőt egyszer seafood is,amit nagyon vártam.😙 Ingyenes wi-fi a lobby-bárban és a hallban, sőt a lobbi teraszán is par asztal területéig.👍 Játszótér a kicsiknek, fagyi 11-től a terasz bárban vacsoráig , vacsoránál az étteremben.👍👍 Gyakorlatilag egész nap..Játszósarok a -1emeleten,mi nem használtuk,inkább a szabadban voltunk.Meleg vízes áztatómedence az egészen piciknek,de nem csak.Mindent egybevetve nagyon jó!

2022. július a tartózkodás időszaka

• 2023. augusztus 18. az értékelés napja

2,0
    Katasztrofa az egész hotel
    • Mobilkészülékről küldve

Először is már tobbhelyen voltam Bulgáriában de ilyen rossz kaja nem volt sehol .Egyáltalán nem volt változatos! A lift kész katasztrofa mennyit kell rá várni. A kinti medencében a víz nagyon hideg.De a legrosszabb az volt hogy kisgyerekkel voltunk és a mi szobánk mellé szalasoltak 8 Izraeli neveletlen barmot akik hajnalig zajongtak ,szóltam a recepciónal azt mondták tudnak róla 1 nap csend lett utanna folyamatosan folytatodott. Szóval ezt a hotelt senkinek nem ajánlom., és egyáltalán nem.vagyok pretencios személy!

Ami tetszett hogy tisztaság volt a szobákban és hogy tiszta volt a víz a medencékben!

2023. augusztus a tartózkodás időszaka

• 2023. augusztus 4. az értékelés napja

Szuper hely ,de soha többé Alll Inclusive :D borzalom ennyit enni :)
    • 7 éjszakára szállt meg

Az éttermi kiszolgálók ( szerintünk csak a muszáj miatt mosolyognak ,mert ezt tanulták ,de látszott rajtuk ,hogy szomorúak ! Minden elismerés nekik amit ott tesznek ! Remélem meg is vannak fizetve ezért Jut eszembe : A parkolás ! Borzalom körülmények közt kellett parkolni ,mert a szállás parkolója teli volt ! Ezzel nem lenne gond , ha árban nem kellett volna ugyan annyit fizeni , mintha rendes helyen pakoltunk volna !!

Kedves személyzet fogadott! A saját medence rész szuper volt . Az étterem rész tiszta és kellemes hangulatú A szoba tágas és tiszta !!! A takarító néni ha kellett ha nem , Ő jött :) De kedves volt nagyon ,bár kicsit katona tiszt feeling volt :)

2023. július a tartózkodás időszaka

• 2022. augusztus 29. az értékelés napja

Egy jol sikerult vakacio.
    • 4 éjszakára szállt meg

A wats app alkalmazas a hatso bejarathoz vezetett.

szemelyzet, strand

2022. augusztus a tartózkodás időszaka

• 2022. július 4. az értékelés napja

Csalodas a 4 csillagban
    • 8 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

Elvettek a kezembol a bankkartyamat es leirtak rola minden adatot.Kerdeztem minek szukseges ez ha az utlevelrol mar mindent leirtak,azt mondtak,ez a procedura...kerdem en,ha kezpenzel fizettem volna akkor mirol akartak volna adatokat levenni?? All inclusiv melett meg napi 15 levat kelett fizetnem az autom parkirozasaert es mivel 4 csillag melett nincs sajat strandja a parton:fizetni kell a napozo agyert,a napernyoert.

Gyonyoru szoba,kilatassal a tengerre,finom sved asztalos kaja,kedves takarito szemelyzet

2022. július a tartózkodás időszaka

• 2021. szeptember 5. az értékelés napja

Elégedettek voltunk mindennel, mozgássérülteknek, kerekeszsékkel közlekedőknek kifejezetten ajánlom!
    • Csoport
    • 6 éjszakára szállt meg

Mozgássérült csoporttal töltöttünk ott egy hetet, összesen 15 személy -sérültek és segítők. Elsődleges szempont a szállás keresésénél az akadálymentesség volt - ami ténylegesen meg van oldva a szállodában - úgy a szobákban, mint a közös területeken. Az étel, ital, szoba, tisztaság renden volt. ami a legjobban tetszett, az a személyzet kedvessége, segítőkészsége. Többet kaptunk, mint amire számítottunk. Voltam ebben a szállodában elelőtt 10 évvel, és újra visszatérnék.

2021. szeptember a tartózkodás időszaka

• 2021. augusztus 23. az értékelés napja

6,0
    Kellemes
    • Kisgyerekes család
    • Szoba 2 külön ággyal – erkéllyel (2 felnőtt + 1 gyerek)
    • 3 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

A tisztaság. Az ételek izvilága.

Nem fogott meg semmi.

2021. augusztus a tartózkodás időszaka

Megjelenítve: 1 – 14

Felvesszük az árversenyt
Felvesszük az árversenyt
Alacsony árak • Nincs foglalási díj • Olcsóbbat talált? Kifizetjük a különbözetet!

A vendégek ezeket a szállásokat is értékelték: