2. Ель-Сальвадор: відгуки про готелі

Ель-Сальвадор Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі в Ель-Сальвадорі

• Hotel Brunette

Санта-Ана, Ель-Сальвадор

Середня оцінка за відгуками: 8
    • Позитивна частина відгуку

Трохи помучилися із заселенням. Так і не змогли зрозуміти, що заважало персоналу заселити нас за бронюванням. Чи не могли знайти бронювання? Англійською не розмовляють, а іспанську ми не розуміємо. Але все ж таки заселили. Далі почалися проблеми із паркуванням. Теж спочатку намагалися відмовити у паркуванні в гаражі. Але ми наполягли. В гаражі місце для однієї автівки, заїзд дуже незручний. Справилися за допомогою персонала, але навіть він трохи зачепив автівкою двері. Просто майте це все на увазі. Місце розташування бездоганне - самісенький центр, вражаючий Кафедрал поряд. Номер цілком нормальний, проте трохи здивували захоплені відгуки на букінг. Готель як готель, середній. Зранку був смачний сніданок. Декілька варіантів на вибір. Нам сподобалося!

Відгук від 24 грудня 2021 Дата проживання: Листопад 2021
    Olena Україна
  • Casa Blanca Tu Casa

Санта-Ана, Ель-Сальвадор

Середня оцінка за відгуками: 9,3
    • Позитивна частина відгуку

Дуже комфортний гестхаус з відмінними сніданками і привітними власницями. Зручне розташування в 15 хвилинах пішки від центру. Поруч багато невеличких магазинів, які працюють допізна. Чисто, є кухня з усім необхідним. Велике зручне ліжко. Можна звернутися до власниць з будь-яким питанням. Ціна/якість перевершує сподівання

• Негативна частина відгуку

Ключ від головних дверей тільки один, його не видають гостям, тож потрібно турбувати персонал кожен раз, коли повертаєшся. Буде незручно для тих, хто планує гуляти до пізньої ночі.

Відгук від 4 червня 2023 Дата проживання: Червень 2023
    Karina.Sh Україна
  • Royal Decameron Salinitas - All Inclusive

Лос-Кобанос, Ель-Сальвадор

Середня оцінка за відгуками: 7,3
    • Позитивна частина відгуку

Персонал, морський басейн, їжа, великий номер зі зручними ліжками.

• Негативна частина відгуку

Гучна музика з 22 до 23 годин.

Відгук від 22 лютого 2024 Дата проживання: Лютий 2024
    Oleh Україна