Mine peamise sisu juurde

Hiljutised arvustused Tuneesias asuvatele hotellidele

• The Mirage Resort & SPA

Keskmine hinne: 8,9
    • Positiivsed arvustusepunktid

Meeldis absoluutselt kõik! Eriti majutuse juhataja Mr. Khaledi tähelepanelikkus ja hoolitsus kõige suhtes. Tema hakkas juba mitu päeva varem meie heaolu eest hoolitsema ja see jätkus kuni seal viibimise lõpuni ja isegi veel siis kui juba lahkunud olime tundis ta huvi , et kuidas meil läheb. Ma ei ole kunagi üheski hotellist sellist tähelepanu, lugupidamist ja hoolitsust saanud kui The Mirage Resort& Spa mulle pakkus. See on hotell, mida ma tõesti julgen kõigile soovitada. Kiidusõnad ka peakokale, kes meid eriti hellitas ja tegi meile isegi personaalseid toite, mida me soovisime. Kahjuks ma tema nime ei mäleta, aga kogemus oli meelitav. Olge sama tublid edasi ja kui ma jälle Tuneesiasse satun, siis kindlasti majutun ainult The Mirage&Resort Spa hotellis. Oleme Teile väga tänulikud meeldiva vastuvõtu ja kostitamise eest. Velda ja Hamza.

Arvustus esitatud: 30. september 2023 Peatumiskuupäev: september 2023
    VELDA Eesti
  • El Mouradi Douz

Douz, Tuneesia

Keskmine hinne: 7,1
    • Positiivsed arvustusepunktid

The breakfast was rich especially on the first morning when there was a survey. On the second morning, the choice was a little narrower, and tea and coffee had to be drunk from cardboard cups. But still the best breakfast during our trip.

• Negatiivsed arvustusepunktid

Hotell on Douzist u 3 km eemal ja hotelli ümbruses pole eriti midagi vaadata.

Arvustus esitatud: 8. detsember 2023 Peatumiskuupäev: november 2023
    Järvik Tuneesia
  • Iberostar Averroes

Keskmine hinne: 8,2
    • Positiivsed arvustusepunktid

Tore puhkus hooajavälisel ajal. Suureärane võimalus aastavahetust tähistada. Meeldib vaiksem periood ja oli hea, et rahvast vähem-

• Negatiivsed arvustusepunktid

Beebivoodid olid puudustega. Üks oli katkine ja väljavahetatud beebivoodi sõitis ringi, rattastoppereid polnud.

Arvustus esitatud: 8. jaanuar 2024 Peatumiskuupäev: jaanuar 2024
    Mirjo Eesti
  • Hôtel César Palace

Sousse, Tuneesia

Keskmine hinne: 5,8
    • Positiivsed arvustusepunktid

Asukoht oli hea, läheduses linna üks puhtamaid randasid. Toad puhtad, koristati igapäevaselt ja iga päev vahetati rätikuid.

• Negatiivsed arvustusepunktid

Hotellis suitsetati igal pool. Aga olid olemas toad mittesuitsetajatele.

Arvustus esitatud: 5. august 2023 Peatumiskuupäev: august 2023
    kaja Eesti
  • El Mouradi Palace

Port El Kantaoui, Tuneesia

Keskmine hinne: 6,2
    • Positiivsed arvustusepunktid

Toidukorrad olid supper head, bassein väga hea, oma mererand lähedal. Teenindajad olid väga toredad.

• Negatiivsed arvustusepunktid

Sisemine bassein ja mullivannid ei töötand, wifi oli väga halb, hotelli ja toa sisemus oli räämas/vana.

Arvustus esitatud: 5. oktoober 2023 Peatumiskuupäev: september 2023
    Ainar Soome
  • El Mouradi Hammamet

Keskmine hinne: 5,7
    • Positiivsed arvustusepunktid

Selles hotellis ei olnud mitte midagi meeldivat, ainult ebameeldivad kogemused

• Negatiivsed arvustusepunktid

Töötajad olid ükskõiksed ja ülbed, toit ei olnud söödav, vähemalt eurooplase jaoks mitte

Arvustus esitatud: 24. oktoober 2023 Peatumiskuupäev: september 2023
    VELDA Eesti
  • Palais Bayram

Tunis, Tuneesia

Keskmine hinne: 8,1
    • Positiivsed arvustusepunktid

Asukoht vanalinnas. Otse Medina südames.

• Negatiivsed arvustusepunktid

Orienteerumine vanalinnas hotelli ümbruses on keeruline, kui Sul pole interneti ja kaardirakenduste kasutamise võimalust. Lisaks vanalinna labürint ei ole google maps-s kohaldatav. Käis suuresti intuitsiooni järgi. Hommikusöök oli piiratud kogustes

Arvustus esitatud: 9. jaanuar 2024 Peatumiskuupäev: jaanuar 2024
    Mirjo Eesti
  • Dar Ben Gacem Kahia

Tunis, Tuneesia

Keskmine hinne: 9,2

Sõbralikkus, rahulik asukoht

• Negatiivsed arvustusepunktid

Töötajal määrdunud riietus, valge kittel. Hommikusöök üksluine, iga päev üks ja sama.. Mõnikord polnud uksehoidjat, pidin vihmaga õues ootama.

Arvustus esitatud: 13. märts 2024 Peatumiskuupäev: märts 2024
    Monica Eesti