2. Уругвай: відгуки про готелі

Уругвай Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі в Уругваї

• casa vegana

Середня оцінка за відгуками: 8,9
    • Позитивна частина відгуку

Будинок дуже старий та цікавий. Наче в ньому застиг час. Тут немає стилізації, все оригінальне: ручки дверей, замки, сходи. Все ніби залишилося без зміни з моменту, коли будинок було збудовано. Думаю, що не менше ніж 100 років тому. Господар привітний та товариський. Говорить англійською та готовий допомогти з будь-яких питань. У будинку дуже класна веранда на даху. А там сходи на ще одну веранду трохи вищі. Увечері дуже приємно сидіти там, пити чай і дивитись на нічне місто.

• Негативна частина відгуку

У хостелі трохи дивні правила щодо м'ясних продуктів, але про це попереджається заздалегідь, тож ніяких претензій. Не біля всіх ліжок є розетки. Біля мого ліжка не було.

Відгук від 20 березня 2024 Дата проживання: Лютий 2024
    MYKOLA Україна
  • BIT Design Hotel

Середня оцінка за відгуками: 8,7
    • Позитивна частина відгуку

Якщо вашою метою візиту до Монтевідео є шопінг, то це чудовий вибір. Всього в 3 хвилинах ходьби знаходиться великий і популярний торговий центр. Номери готелю стильні та чисті. Також нам дуже сподобалися сніданки, які належать до вартості проживання. Вони були різноманітні та смачні. Персонал був привітний, що створювало додатковий затишок)

Відгук від 3 вересня 2023 Дата проживання: Серпень 2023
    Maksym Україна
  • Green House Hostel

Кабо-Полоніо, Уругвай

Середня оцінка за відгуками: 8,5
    • Позитивна частина відгуку

Умови в хостелі спартанські, але ж ви тут не заради комфорту, а заради навколишньої природи. Дуже привітний персонал та господарі. Я мав ранній від'їзд і я не встигав на сніданок, але мені пішли на зустріч і приготували персонально раніше. Це було дуже приємно.

• Негативна частина відгуку

Інтернет працював нестабільно та періодично відключався. Номер тісний, щільно заставлений двоповерховими ліжками. Речі доводилося розміщувати на підлозі. дуже мало місця. У хостелі не дуже чисто, але терпимо. Немає розеток біля ліжок. І навіть у кімнаті немає розеток. Усі пристрої можна зарядити лише на кухні. Там для цього передбачено спеціальний хаб із великою кількістю розеток.

Відгук від 20 березня 2024 Дата проживання: Лютий 2024
    MYKOLA Україна
  • Hotel Beltran

Колонія-дель-Сакраменто, Уругвай

Середня оцінка за відгуками: 8,3
    • Позитивна частина відгуку

Цікаве місце. Це кімнати в старенькому будинку. Аутентичні кімнати, двері. Є кондиціонер і фен. Через дорогу є великі магазини з продуктами, а поряд багато кафе. Є змога залишити свої речі на зберігання, великий плюс.

• Негативна частина відгуку

Холодильника не було. На сніданок дуже обмежений вибір: хліб з кавою та пластівці.

Відгук від 25 березня 2023 Дата проживання: Березень 2023
    Santa057 Україна
  • Be House Suites & Spa by Nobile

Пунта-дель-Есте, Уругвай

Середня оцінка за відгуками: 8,6
    • Позитивна частина відгуку

Стильні і зручні номери. Гарне розташування. Ввічливий персонал. Приємно пахне. Сніданки накривають в окремому будиночку. Тут мило і в цілому є все необхідне, але досить банально.

• Негативна частина відгуку

Басейн був з мутною водою. Цей готель знаходиться в жилому багатоквартирному будинку; тож ввечері після школи й роботи біля басейну збираються мешканці будинку, створюють свою особливу атмосферу. Було б добре мати свіжу випічку на сніданку, а не вчорашню.

Відгук від 8 лютого 2024 Дата проживання: Лютий 2024
    Maryna Португалія
  • Hotel Bahamas

Середня оцінка за відгуками: 7,6
    • Позитивна частина відгуку

Готель близько до аеропорту. В номері є холодильник і кондиціонер. Є спортивна кімната та гарна тераса, де можна посидіти на свіжому повітрі.

• Негативна частина відгуку

Сніданок не дуже різноманітний. В нашому номері була дуже брудна підлога в ванній кімнаті, хоча взагалі готель чистий. Дуже маленьки подушки у ліжку.

Відгук від 25 березня 2023 Дата проживання: Березень 2023
    Santa057 Україна
  • ibis Styles Montevideo Biarritz

Середня оцінка за відгуками: 8,3
    • Позитивна частина відгуку

Розташування хороше , поблизу автобусна зупинка , супермаркет, ресторани . Вічливий персонал, сніданок входить в ціну.

Відгук від 25 квітня 2024 Дата проживання: Березень 2024
    Uliana Україна
  • Hotel Costanero MGallery - ACCOR

Середня оцінка за відгуками: 9,1
    • Позитивна частина відгуку

Нам пощастило з номером, ми мали гарний вид за вікном.

• Негативна частина відгуку

Не смачні і неохайні сніданки, фрукти і фруктові салати не свіжі, випічка і хліб не смачні і вчорашньої свіжості. Погане обслуговування в ресторані на сніданках, також рум-сервіс і біля басейну. Персонал володіє англійською мовою тільки на рецепції. В номері брудно, особливо погано прибрано підлогу і ванну кімнату.

Відгук від 8 лютого 2024 Дата проживання: Лютий 2024
    Maryna Португалія
  • San Remo Punta Hotel

Пунта-дель-Есте, Уругвай

Середня оцінка за відгуками: 6,9
    • Позитивна частина відгуку

Доброзичливий персонал. У номері чисто.

Відгук від 22 березня 2023 Дата проживання: Березень 2023
    Solovoniuk Норвегія