2. Česko - hodnotenia hotelov

9,7

9,3

9,3

• Ohodnotené: 10. decembra 2023

Prijemne ubytovanie, s moznostami na vylepsenie
    • Apartmán s 1 spálňou

Tieto navrhy pisem aj preto, ze pozorovanim predoslych recenzii a naslednom pobyte bolo citit, ze prijemny hostovsky na spatnu vazbu pocuva. Za to ma dalsi bod :) Bod uberam za upratovanie: * pri vysavani odporucam odsunut aj gauce a pozriet aj pod postel. Kedze sme odvsadial vytahovali hracky, tie kudole prachu sme nemohli minut (alergikom to moc neprospeje) * kavovar a kanvica by si tiez zasluzili pri upratovani pozornost * uteraky, ktore sme dostali, boli cisto nove z obchodu a neboli oprate. Kedze sme vlastne uteraky nemali, pouzili sme ich, ale je to velmi nehygienicke Navrhy na zlepsenie komfortu ubytovania: * nejaky zatemnovaci zaves aspon do spalne by bol FAKT fajn, cez noc tam bolo pomerne vela svetla aj z lamp. Ked uz nikde inde nedavat zaves, tak aspon tam. V lete sa tam musi obzvlast tazko spat. * v kupelni krucialne chyba akykovek hacik na zavesenie uterakov. Keby tam bol aspon ten zavesny vesiak na dvere, cokolvek, realne to tam nebolo kde zavesit (radiator zamerne neratam) * az tolko pozostalych sprchacov a samponov tam nerobi dobry dojem, mozno tam nechat po dvoch a potom doplnat, ale ten rad flasiek vyzeral cudne * v kuchyni by sa velmi hodili aspon dve utierky * tie postele… a teda hlavne matrace uz maju co to za sebou…

Apartman ma vybornu lokalitu, bezproblemove parkovanie priamo vo dvore, byt je plne zariadeny a realne mu na pobyt nic nechyba. Hoci vypisem zopar navrhov na zlepsenie, apartman odporucam ako paru, tak rodine, ide o komfortne prijemne byvanie.

Termín pobytu bol december 2023

• Ohodnotené: 29. novembra 2023

9,0
    Celkovo sme boli velmi spokojni.
    • Apartmán s 1 spálňou

Niezeby som mala dake mimoriadne vyhrady, ale keby sa dal interier dako zutulnit - napr. zaclony alebo zavesy, kobercek v obyvacke, urcite by to bolo prijemnejsie.

Apartman je velmi priestranny, cisty. Je to prakticky kompletne zariadena domacnost. Odporucam najma pre rodiny alebo skupiny, ktore si potrebuju aj nieco pripravit na jedenie.

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 25. júla 2023

Skutočne výnimočné
    • Skupina priateľov
    • 8 nocí

Tiché prostredie kúsok od centra.Príjemný ubytujúci. Veľká kuchyňa, kúpeľňa aj obývacie izby. Kuchyňa vybavená umývačkou riadu , kombinovaným sporákom , chladničkou, mikrovlnkou aj rýchlovarnou kanvicou a riadom na prípravu a konzumáciu pokrmov a nápojov. Všetko super.

Termín pobytu bol júl 2023