2. Česko - hodnotenia hotelov

8,7

• Ohodnotené: 26. mája 2024

Boli sme spokojni
    • 1 noc

Na oknach by bolo fajn,keby boli sietky lebo pavuka,komara a muchu mate vnutri hned,staci mat zapnuty televizor 🤷

Utulny hotel,mimo hlavnej cesty,cisto,izba na prespanie vyhovujuca,matrace primerane tvrde na sladky spanok,ranajky v cene - postacujuce

• Ohodnotené: 10. mája 2024

• Trojlôžková izba
    • 1 noc

Chrápanie sme počuli z vedľajšej izby a na raňajky bolo staré pečivo

• Ohodnotené: 16. februára 2024

8,0
    za dané peniaze a lokalitu odporúčam
    • 1 noc

Reštaurácia vedľa hotela je zavretá a ráno v sprche tiekla iba studená voda. Čo do istej miery hodnotím pozitívne, aspoň som sa prebral.

Poloha hotela, cena na danú lokalitu, bezplatné parkovanie, a ozaj pohodlná posteľ. Raňajky taký lepší, hotelový štandard. Viem si predstaviť lepšie, ale za danú cenu to bolo dosť dobré.

• Ohodnotené: 31. januára 2024

Všetko bolo dobré

Termín pobytu bol január 2024

• Ohodnotené: 29. septembra 2023

• Jednolôžková izba

TV sa neoplatilo zapínať, veľmi málo kanálov na ktoré sa dalo pozerať (3/4 nemeckých, športové ani spravodajské nefungovali). Nevýhodou je absencia trezoru, keďže sa izba každý deň upratuje. Šunka na raňajkách už zapáchala, mohol som dostať nejaký starší kus. Recepcia sa o 23:00h zatvára.

Lokalita tichá, dostupnosť k metru do 15 minút autobusom. Izba pekne čistá, ale obsahovala len nevyhnutné zariadenie. Raňajky v cene sú výborné (môžme diskutovať o ich čerstvosti). Vnútorné parkovisko je skvelý benefit. Personál bol milý.

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 22. augusta 2023

• 1 noc

Madrac na posteli a v izbe chýbala klíma

Áno, ale pozdejšie už nebola zelenina.

• Ohodnotené: 17. augusta 2023

8,0
    Dobrý hotelík za priaznivú cenu

Mäkké vankúše

Príjemní personál, možnosť parkovania zdarma, pomer cena/výkon

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 22. júla 2023

• 1 noc

Chladnička na izbe nefungovala v kúpeľni nebol fén na vlasy. Matrace boli na náš vkus príliš tvrdé. Izba nemala klimatizáciu a cez otvorené okno nás budil hluk prelietavajúcich vrtuľníkov. Výhľad z okna je priamo na väznicu.

Veľké parkovisko s množstvom miesta v uzavretom dvore bez nutnosti doplatku. Bohaté a chutné raňajky.

• Ohodnotené: 4. januára 2023

• Trojlôžková izba

Nic

Vsetko standardne. Ranajky boli velmi jednodiche ale cerstve.

Termín pobytu bol január 2023

• Ohodnotené: 4. decembra 2022

spokojnosť, nemám čo vytknúť
    • 1 noc

Ke´d som sa chcel ísť osprchovať musel som nechať dosť dlho odtiecť vodu aby bola teplá, možno sa už prejavuje energetická kríza a šetrí sa na ohreve vody. Trocha škoda tej vody, čo zbytočne odtiekla pokým sa ohriala ale po čase už začala tiecť opäť teplá voda, takže problém sa vyriešil.

V hoteli sa ubytujem vždy pri služobnej ceste do Prahy. Dobrá poloha rýchle napojenie na obchvat. Pravidelne sa sem vraciam a som spokojný. Raňajky sú taktiež postačujúce, vždy je z čoho vyberať aj studené, aj teplé, aj sladké, aj ovocie. Nemám čo vytknúť. Ďakujem

Termín pobytu bol november 2022

• Ohodnotené: 12. októbra 2022

• 1 noc

Super izba aj kupelna, bexplatne parkovisko, ranajky dobre , dalo by sa zlepsit, pani co sa starala o jedlo hovorila iba ukrajinsky, a namiesto dokladania sa starala o seba a pila kavu

Termín pobytu bol september 2022

• Ohodnotené: 27. júla 2022

8,0
    Hotel je výborná voľba ak letíte z Prahy a potrebujete sa na jednu noc ubytovať.
    • 1 noc

Nevýhodou je, že hotelová recepcia nefunguje od 23.00 - 6.00, ale dá sa vždy dohodnúť v prípade skoršieho odchodu/neskoršieho príchodu. Sprchový kút môže byť pre napr. vacsieho muža malý, ale nič tragické. Reštaurácia je stále zatvorená, možnosti stravovania hľadala aj hostka z iného hotelu, takže v blízkosti toho asi nie je veľa. Na izbe nie je klimatizácia, tak bola pri príchode horúca (slnečná strana), ale o chvíľu sa to vyvetralo a v noci sa spalo príjemne.

Hotel je pohodlne dostupný metrom a busom 225. Zastávka autobusu je takmer pred hotelom. Ubytovanie zodpovedá štandardom. Niektoré recenzie hovorili o nepohodlnom matraci, s posteľou bolo všetko v poriadku. Okolie je pekné, môžete sa aj poprechádzať.

Termín pobytu bol júl 2022

• Ohodnotené: 16. júna 2022

• 1 noc

Hluk letadel,ale za to nemužete🙂..meli problém na letišti

Termín pobytu bol jún 2022

• Ohodnotené: 13. júna 2022

9,0
    S ubytovaním som bol spokojný.
    • 1 noc

Na moj vkus trochu tvrdý matrac na posteli, ale to je subjektívna vec. Odporúčal by som zamyslieť sa nad odvetrávaním kúpelne. To sa zapínalo s dlhším oneskorením a bolo pomerne hlučné, v noci keď som sa vrátil z večere o 23:00 som si radšej nechal pootvorené dvere aby sa nezaplo, prišlo mi že by som už rušil hostí vo vedľajšej izbe. Ja osm tiež počul keď sa im zapol ventilátor. Ale nie je to zas až taký problém, kvôli ktorému by som už od hotela nešiel. Som spokojný a nabudúce sa tam ubytujem opäť. Taktiež škoda že reštaurácia vo dvore už nie je v prevádzke, bolo to pohodlné zbehnúť tam na večeru, nebolo treba nikam chodiť, ale s autom sa dá zbehnúť aj inde sa najesť.

nakoľko som v hoteli býval už niekoľkokrát, so službami som spokojný. Ako plus tentokrát pridávam palacinky na raňajkách čo doteraz nebolo, boli veľmi chutné. Zaujímavá bola aj chuť párkov, väčšinou bývajú všade také no bez chuti, trochu obmena od minula, tiež boli chutné. Celkovo na raňajkách nič nechýba, dopĺňajú priebežne, myslím, že si vyberie každý. Oceňujem parkovanie zadarmo vo dvore, predsa len keď tam človek nechá auto, nie je to úplne na volnom priestranstve a kľudnejšie spí.

Termín pobytu bol jún 2022

Skutočne výnimočné

Všetko

• Ohodnotené: 8. decembra 2022

1,0
    Maximalne rozcarovanie, zvykol som hotel vyuzivat pre blizkost k letisku a ponukane sluzby,teraz nic
    • 1 noc

Ziadne upozornenie na stranke hotela, ze uz nefunguje hotelova restauracia, v blizkom okoli je jedna aj to je 3.cenova. Poprosil som o moznost ranajkoveho balicka odpoved bola, ze nic nemame v chladnicke. Bez upozornenia, ze sa hotel zamyka od 23:00 - 6:00, otvorenie jedine na telefon. Rano nefungovala tepla voda v kupelni. Maximalne rozcarovanie, zvykol som hotel vyuzivat pre blizkost k letisku a ponukane sluzby,teraz je z toho robotnicka ubytovna...

Izba cista, kupelna tiez, moznost parkovania. Jedine pozitivum je blizkost k letisku

Termín pobytu bol december 2022

• Ohodnotené: 19. augusta 2022

6,0
    • Jednolôžková izba

Toto hodnotenie sa nezobrazuje, pretože nie je v súlade s našimi podmienkami.

• Ohodnotené: 29. marca 2022

6,0
    Príjemné
    • 1 noc

Na terase (odvrátená strana parkoviska) svietilo celú noc svetlo, pričom bola narušená prirodzená tma potrebná pre kľudný spánok.

Termín pobytu bol marec 2022

Termín pobytu bol apríl 2024

• Ohodnotené: 6. marca 2024

• Ohodnotené: 10. februára 2024

Termín pobytu bol február 2024

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: