2. Egypt - hodnotenia hotelov

9,2

7,6

• Ohodnotené: 22. marca 2024

9,0
    Super resort pre rodiny s detimi :)
    • Izba Deluxe s manželskou posteľou
    • 8 nocí

Kedze sme nefajciari, vadil nam iba dym s cigariet pri jedle na vonkajsich terasach.

Tento rezort je skvely pre rodiny s detmi. Do mora nepotrebujete topanky, plaz je piesocna. Na konci plaze je maly utes, kde mozete snorchlovat a vidiet nadherne ryby. Skoro vsetky bazeny su vyhrievane, co je super. Rozmanitost jedla bola dostatocna a samotna kvalita podla mna tiez vyborna. Napoje su OK, nie je to premiovy alkohol ale da sa vzdy nieco vybrat. Za tak nizku cenu all inclusive som to ani neocakavala. Do hotela sme prisli v noci a dali nam izby, ktore neboli vedla seba aj ked som o to ziadala. Na recepcii nam ale bolo povedane, ze rano sa mozeme obratit na Heidi a izby mozeme vymenit. Rano nas na recepcii privitala s usmevom Heidi a ukazala nam krasny rodinny aprtman s dvomi oddelenymi izbami s vlastnymi kupelnami a velkou obyvackou. Tato suite /3048/ mala nadherny vyhlad na more a kazda izba mala balkon. Priplatili sme si trochu extra, ale urcite to stalo za to. Neodporucam tento apartman pre rodiny s malinkymi detmi, pretoze je hned nad podiom a kazdy vecer je program do 10:30. Nam osobne to nevadilo, kedze chodime spat neskoro. Kazdy zamestnanec v tomto hoteli je velmi mily, vzdy napomocny a hlavne usmiaty. Myslim si, ze najvacsim plusom tohto hotela su prave ludia, ktori v nom pracuju. Kazdy jeden Mohamend /je tam stasne vela Mohamedov :)/, Ahmed :) nas chlapec na upratovanie izby, ktory kuzlil z uterakov neskutocne zvierata :), Osman z baru, Heidi z recepcie, Tarik, ktory dokonca rozprava trosku aj po slovensky :D, su vzdy pripraveni vyhoviet kazdemu Vasemu zelaniu ak je to v ich silach. Je dobre mat so sebou par dolaroviek alebo drobne mince na sprepitne, ktore si urcite kazdy jeden zamestnanec zasluzi :) teda tak to aspon bolo v nasom pripade. Ak by som mala ist s rodinou do Hurgady na dovolenku zase, urcite zostanem v Beach Albartros Rezorte :)

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 22. marca 2024

Super
    • Izba Deluxe s manželskou posteľou
    • 8 nocí

Pre toto hodnotenie nie sú k dispozícii žiadne komentáre.

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 12. marca 2023

Super
    • Izba Honeymoon
    • 7 nocí

Pre toto hodnotenie nie sú k dispozícii žiadne komentáre.

Termín pobytu bol marec 2023