2. Єгипет: відгуки про готелі

8,6

8,2

5,5

• Відгук від 2 квітня 2024

Novotel Beach - від ресепшен до пляжу 100 метрів. Пісчаний захід та корали з багатьма рибками.
    •  Покращений номер з 1 двоспальним ліжком з боку басейну (Пляжне крило)

Готелю, можливо, стане корисним приділити більше уваги організації ресторанного сервісу, оскільки це додаст гостям більшої комфортності та задоволення. Відчуття неохайності в ресторані після 14:00, коли було багато не прибраного грязного посуду, залишило після себе неприємне враження. Моя спроба звернутися до працівників за чистотою столику, на який я чекала, виявилася марною, аж поки не з'явилася людина, відповідальна за частину їдальні. Під час очікування я також помітила, що їжа біля ємностей з блюдами неохайно валялася, що не зовсім характерно для ресторанів, де зазвичай дбають про чистоту та порядок. Не запропонували інтернет - тому не оцінила його якість. В мене був свій. Готель 5*, а тапочки в номер не поклали.

Була в готелі Novotel всього один день, але встигла зазирнути в його серце, частину Beach. Вже на рецепції мене зустріли з посмішкою та відчуттям радості за мій прихід. Mirna, що працює у гестрелейшні, мовний талант якої вражає, виявилася незамінною, особливо для самотніх мандрівників. Відразу ж мене провели до номеру, хоча була ще рання година. І не можу не відзначити комфорт та новітність номеру. Особлива подяка за наявність місця для сушіння мокрих речей на балконі. Для мене, любителя плавати, зручне розташування готелю було надзвичайно важливим. Через кілька кроків від рецепції - і я вже на пляжі, готова зануритися у свої мрії. Шкода, що через активність інших відвідувачів, вільного ліжака так і не знайшлося, але зустріла людей, що дозволили залишити свої речі поруч та насолодитися морем. Пісчаний пляж вражає своєю красою та багатством підводного світу. За короткий час я встигла зануритися, знімаючи відео під водою. Вибір страв у ресторані був не дуже великим, але мені цього вистачило. Всі страви були свіжі та досить смачні, відповідно до місцевих кулінарних традицій. Особливо мені сподобалася піца, яка подавалася в спеціальному боксі і підігрівалася, зберігаючи свою свіжість та аромат. Крім того, куриця з овочами, риба в клярі, паста і соковита диня - усе це відзначилося приємним смаком та апетитним виглядом. Також варто відзначити, що у ресторані стоять кавові машини, але оцінити якість кави я не можу, оскільки зазвичай віддаю перевагу чаю. Незважаючи на дрібні недоліки, Novotel Beach вразив своєю атмосферою, зручністю та великим потенціалом для відпочинку. Планую повернутися сюди знову, особливо, щоб насолодитися ранковими плаваннями та спостерігати за підводним світом.

• Відгук від 31 січня 2024

•  Стандартний номер з 2 односпальними ліжками - З боку саду (пальмове крило)

Дуже чудовий пляж . Класні аніматори ,та менеджери .

• Відгук від 1 листопада 2023

•  Стандартний номер з 2 односпальними ліжками - З боку саду (пальмове крило)

Все було супер. Гарно прибирали, доброзичливий персонал, смачна їжа. Наша з мамою відпустка пройшла чудово! Буду рекомендувати Novotel своїм знайомим. Обовʼязково повернусь знову. Дякую персоналу.

• Відгук від 22 жовтня 2023

• Відгук від 16 грудня 2023

•  Стандартний номер з 1 двоспальним ліжком - З боку саду (пальмове крило)

• Відгук від 16 грудня 2023

•  Стандартний номер з 1 двоспальним ліжком - З боку саду (пальмове крило)