2. Єгипет: відгуки про готелі

8,7

8,5

• Відгук від 25 квітня 2024

• Стандартний номер з видом на басейн

Доволі непоганий готель в своїй ціновій категорії.Персонал починаючи від рецепції до бару завжди привітний та корисний.

• Відгук від 11 квітня 2024

Якість відпочинку відповідає ціні й очікуванням.
    • Стандартний номер з видом на сад

Набір соусів обмежений. Спиртне місцевого виробництва наче розведене водою. Натовпи голодних росіян, що не вміють поводитися в публічних місцях.

Харчування не найкраще, вибір не надто широкий, хоча кожен може задовольнитися. Якість страв цілком прийнятна. Можна замовляти страви, які приготують прямо при вас, наприклад, яєшню чи омлет, пасту з різними добавками. Окремо можна взяти піцу, млинці чи ще щось такого типу. Персонал в основному знає сяк-так англійську.

• Відгук від 16 березня 2024

• Стандартний номер з видом на басейн

Готель дуже сподобався, територія чиста і дуже доглянута, але в номерах потрібен ремонт. Але незважаючи на це, дякую менеджерам Магдi(за прибирання) та Наталі за те, що намагаються зробити все, щоб гості були задоволені. З мінусів їжа в ресторані звичайно не завжди смачна - але в будь-якому випадку завжди можна знайти, чим перекусити.

• Відгук від 13 січня 2024

• Стандартний номер з видом на сад

Привітній та професійний персонал. Чудове керівництво готеля. Знаю що раніше було гірше в даному готелі. Но я бачив як змінилося відношення керівництва до готелю. Видно їхню чудово роботу в покращені даного готелю. Кухня дуже смачна, великий вибір. Дякую всьому персоналу та Наталії за підтримку.

• Відгук від 16 грудня 2023

• Стандартний номер з видом на басейн

Одноманітна їжа, але голодними не будете. Комари.

Дуже гарна зелена територія. Гарний вид із номера. Чисті басейни, гарний риф. Привітний персонал.

• Відгук від 30 листопада 2023

• Стандартний номер з видом на сад

Номер був не надто чистим.меблі деякі потребують заміни або ремонту.а так все добре

Гарне харчування,аквапарк .до моря 5 хвилин.дуже добре співвідношення ціна -якість.

• Відгук від 16 листопада 2023

Співвідношення ціна якість
    • Стандартний номер з видом на сад

За ті гроші що я платив принципі все нормально на більше не слідувала розчитувати

Приємний персонал досить непогано розташований готель ну в залежності хто якщо читає але ціна і І які співвідносяться

• Відгук від 7 жовтня 2023

Мой релакс
    • Стандартний номер з видом на сад

руські люди ,мені боляче дивитися на них і коли мені говорили - "Ви руськиЕ?",Я відповідала -"НЕ ОБРАЖАЙТЕ МОЮ НАЦІЮ ,так боляче що мене рівняють з ...

Дуже сподобалося,романтична та сімейна.Багато сімей з дітками ,но це тільки радощі придавало.Пляж пішки 3 хвилини,хорошо їда,на пляжі піца та морозиво ,номера кожен день гарно прибирають .12 днів пролетіли як романтична якась подія,старе місто дуже близько ,рядом багато супермаркетів та базарів ,екскурсії всі різноманітні, сподобалося 7 в 1 .

• Відгук від 13 серпня 2023

• Стандартний номер з видом на сад

Це мій готель у якому я постійно відпочиваю. Мене все задовольняє: різноманітне харчування, місце розташування у Хадабі, обслуговування, прибирання номерів, привітний персонал. Територія готелю завжди прибрана, багато квітів, пальм, є гарні місця для фотосесії.

• Відгук від 4 червня 2023

Усе добре!!! Рекомендую!! Для Єгипту, дуже гідний готель!
    • Стандартний номер з видом на сад

Дуже часто червоний прапор на пляжі...як нам пояснили, це все через течиї...

Усім привіт! Готель цілком гарний. Харчування та прибирання добре! Навіть, краще, ніж очікували! Гарні коктейлі на барах. Дуже смачна піцца!!! Після виїзду з номеру о 12.00 не забрали браслети та не забрали картки на пляжні рушники. Ми виїхали з готелю о 20.00, весь час користувалися усім в готелі і ніхто не вимагав заплатити за обід та за вечерю! Це приємно здивувало! Дякуємо за гарний відпочинок!!!

• Відгук від 2 червня 2023

Добре

Так Досить непогано

Так дійсно ціна якість але якщо брати скільки ти платиш відповідно ну то получиш якість так що в плані цього все сходиться погане було тільки то що телевізор не працював добре постійно з якимось проблемами ну як правило більше такого нічого

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 18 квітня 2023

• Стандартний номер з видом на сад

Мені все було ок і я задоволена своєю відпусткою, але деякі моменти: - Оскільки готель не дуже великий і якщо ваш номер виходить на басейн з аквапарком, то вам буде чутно всі розваги. - Якщо в коридорах хтось дуже голосно спілкується і гупає дверима - це теж буде чутно. - На сніданок завжди одне й те саме (з часом може трохи набриднути, але завжди можна щось для себе знайти) - Не смачна випічка\десерти, по суті нема місцевих десертів по типу пахлави (якщо комусь це дуже важливо) - Персонал готелю просить лишить відгук на тріпедвайзері. - Просять залишити гарний відгук на букінгу і постійно про це нагадують (я відповідальний мандрівник, тому завжди лишаю реальні відгуки з описом).

Загалом провела в готелі 19 днів, влаштувавши собі ретріт. Невеликий готель з гарним персоналом. - По всій території доступний wi-fi (загальні зони, номер, пляж). - Пляж партнерського готелю в 10хв пішої ходьби, є трансфер (я не користувалась). - Більшість гостей готелю європейці, переважно, італійці - Прикольні водяні гірки - Персонал привітний і доброзичливий: ресепшн,ресторан,прибирання,аніматори. Завжди допоможуть, якщо буде потрібно. - Кожен день 1,5л пляшка питної води в номер

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 23 лютого 2023

Не сподобалося харчування ( однотипне)
    • Стандартний номер з видом на сад

дуже класний персонал в ресторані і в самому готелі

Дата проживання: Лютий 2023

• Відгук від 8 лютого 2023

Гарні вихідні за помірну ціну!
    • Стандартний номер з видом на сад

Риф для невибагливих туристів і не підстрижені пальми!

Готель сподобався: чисто, затишно, дуже чемний персонал, гарний асортимент і якість їжі. Гарний вайфай! Також чистий пляж і достатня кількість лежаків. Короткий понтон і можливість зайти у воду біля берега. Окрема дяка менеджеру Мухаммеду за вирішення всіх питань!

Дата проживання: Січень 2023

• Відгук від 25 квітня 2024

• Стандартний номер з видом на сад

Дякую за відпочинок,сподобалось все:номери прибирають досить добре,територія маленька,але вся чиста.Маленьке побажання для ресторану-урізноманітнити блюда.

• Відгук від 22 грудня 2023

Кацапи смердючі

Все добре

• Відгук від 29 вересня 2023

Просто відпочивайте !!!
    • Стандартний номер з видом на сад

Ми насолоджувались морем, сонцем, гостинністю і ні на що більше не звертали увагу.

Відпочиваємо в цьому готелі не вперше. Ціна відповідає якості. Проживали в 275 і 276 номерах. Персонал від менеджера Aymana, guest relation Наталії, працівників рецепції Gamal, … всі намагаються зробити ваш відпочинок незабутнім. Молодці ! Не буду описувати кухню, номери. Якщо виникали якісь питання, все вирішувалось дуже швидко. Ми задоволені !!!

• Відгук від 15 січня 2023

• Стандартний номер з видом на сад

Ми відпочивали в цьому готелі з 6го до 13 січня. Залишились повністю задоволені. Співвідношення ціна якість - 10. Харчування за принципом all inclusive, шведський стіл. Їжа звичайна, але різноманітна. Багато овочів, фруктів та всяких смаколиків в вигляді різноманітної випічки, тортиків і т.п. Чудовий привітний персонал, стараються догодити у всьому. Ні одне наше прохання не було проігнороване. В номері прибирали кожного дня, залишаючи різноманітні фігурки з рушників, приємно. Територія зелена, чиста і доглянута. Є декілька басейнів, один з них підігрівається. Пляж чудовий з неймовірним кораловим рифом та його жителями. Хвилин 10 розміреним кроком від готелю. По дорозі я декілька магазинчиків. Сувеніри, пряжне приладдя та фруктова лавка, яку особливо рекомендую. Було трошки вітряно, але не заважало приємному відпочинку. До того ж на пляжі є невелика бухточка, там вітру взагалі немає. Тільки вона не велика, тому займати місця треба раніше за інших. На пляжі та на території готелю часто проводяться різні анімації, сумно не буде. Загалом, якщо хочете недорогий, спокійний та приємний відпочинок, вам сюди.

Дата проживання: Січень 2023

• Відгук від 5 вересня 2022

2,0
    • Стандартний номер з видом на сад

Цей відгук було сховано, тому що він не відповідає нашим правилам написання відгуків.

• Відгук від 6 липня 2023

В середньому було добре
    • Стандартний номер з видом на сад

Ніхто ні разу не мив душ та туалет, а також підлоги

Саме більше сподобалося, те, що працював гарно кондиціонер

• Відгук від 29 жовтня 2023

• Відгук від 15 березня 2024