2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Канарські острови: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Сан-Мігель-де-Абона: відгуки про помешкання для відпустки
Іспанія Сан-Мігель-де-Абона Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Apartamento Kassir Оцінка за відгуками: 8,6

“Абсолютно все нам сподобалось! Є все необхідне - посуд, плита, чайник, холодильник, пралка (!), праска, рушники для басейну. Класний комплекс з басейном і поруч чорний пляж (він трохи дикий, тому краще взяти взуття для каміння). Шикарний вид з балкону. На авто 6 хв до величезного продуктового (там є все) Супер привітна пані Марія - все показала, дуже нам допомогла, пішла на зустріч. Ми їй дуже вдячні!“

• Precioso apartamento en el Sur de Tenerife Оцінка за відгуками: 9,7

“Ввічливий персонал, смачні страви в закладі на території, прекрасний теплий басейн, неймовірно красива територія. На всі питання швидко отримували відповідь. А ще пальма під вікном.. Це любов“

• La Maison Amarilla Golf Оцінка за відгуками: 9,4

“все, як на фото, але значно комфортніше. Дуже сподобалась простора тераса з мангалом та видом на басейни і океан. Завжди є де припаркувати авто. Все в квартирі парцює на відмінно. Поруч є кам'янистий пляж, але він навряд чи підійде сім'м з маленькими дітьми. Поруч кафе, дитячий майданчик. До великого супермаркету краще їхати на (як і до гарних пляжів), хоч автобсна зупинка теж у доступності. Гарна зелена територія комплексу з басейнами без підігріву. Власник відповідає дуже швидко у whatsaap. Квартира велика, світла, в тихому районі. Я б в такій жила.“

• Santa Barbara Golf and Ocean Club Оцінка за відгуками: 8,7

“Все дуже сподобалося. В номерах є все необхідне для комфортного проживання.Великі і просторі номери з дуже зручним ліжком.Дуже близько біля аеропорту.“

• “Сподобалось абсолютно все, мало того ми були здивовані побачити багато посуду, абсолютно все для приготування їжі та напоїв, соковижималка ☺️ дякую за те що додали окреме безкоштовне ліжечко для дитини, пральна машина в номері- це чудово! Все, навіть не перерахувати! Ми вам дуже вдячні, за комфорт чистоту та затишок.“

• Santa Barbara Golf and Ocean Club Оцінка за відгуками: 8,7

“Просторо та є все необхідне“

• Casa Atlantide Оцінка за відгуками: 9,9

“Апартаменти дуже чисті і комфортні. Все продумано до деталей. Навіть пляжна сумка з зонтиком і холодильником були в нашому розпорядженні (перший раз таке зустрічаю). Вид з тераси - просто суперовий. В дворі 3 басейни, один з яких з підігрівом. Господарі - дуже привітні і приємні люди, які підійшли до справи з всією душею і креативом.“