2. Іспанія: відгуки про готелі

8,5

8,9

6,7

• Відгук від 20 вересня 2023

• Апартаменти з двома спальнями (2 дорослих + 2 дітей)

Жили на стороні, яка виходила на сусідній готель, де ввечорі до пізднього часу грала гучна музика.

Басейн чистий, завжди можно було знайти коло басейна затінок та сонце. Чистота та порядок на території. В номерах для сім'ї з чотирьох осіб було достатньо вільного місця.

• Відгук від 1 серпня 2023

Чудове місце для сімейного відпочинку, достатньо віддалене від шумної набережної.
    • Апартаменти з двома спальнями (2 дорослих + 2 дітей)

При заїзді було не дуже гарно прибранно. Скрізь було волосся попередніх мешканців та під ліжками не прибрано взагалі. Перш ніж розібрати речі, прибирали ще раз самостійно. Не вистачало кондиціонера, але рятували люстри-вентилятори. В ванній та кухні не вистачало крючків для рушників. Також, на кухні не було чайнику, тільки кавоварка. Був предоставлений один пакет для сміття і невелика кількість засобу для миття посуду. На території комплексу немає сміттєвих баків, треба нести до баків на пляжі.

В нас був нічний заїзд, нас зустріли вночі і передали ключ. Із-за змін планів ми мали залишитися ще на два дні, нам без проблем подовжили термін перебування без зміни апартаментів. В апартаментах є майже все необхідне. На кухні є необхідний посуд, прибори, рушники, газова плита, мікрохвильовка, холодильник. В спальнях двоспальні ліжка (зіставлені з двох односпальних), достатня кількість шаф і вішаків. Велика кімната вітальня. У кожній кімнаті люсти-вентилятори. Є балкон з сушаркою, стіл і стільці. У ванній кімнаті достатня кількість рушників, є фен. Номери прибирають мешканці, для цього є приладдя для прибирання. Рушники змінюють кожні 3 дні, білизну - кожень тиждень. На території комплексу басейн з відгороженою частиною для дітей, де глибина 45см, який працює з 10 до 20. Також є кімната відпочинку з більярдним столом, дитячими іграшками і настільним хоккеєм (біліярд і хоккей за гроші). Є місце для засмаги, окрема тераса з лежаками. Для потреб мешканців є пральна і сушарна машини. В пральній машині вже завантажений засіб для прання. Прання займає 40 хвилин. Прання коштує 4 євро, сушарня - 3 євро. До пляжу менше 100м. Є невеликий супермаркет на тій же вулииці, йти 200метрів. На відстані 1км є два великих супермаркети - Mercadona і Lidl. На набережній є ігрова з автоматами, а також недалеко є Calafell Aventura Park. Хто бігає, той знайде рівну і довгу набережну для пробіжок. Протяжність більше 12 км. Є крани з питною водою.

• Відгук від 22 вересня 2023

• Апартаменти з однією спальнею (2 дорослих + 1 дитина)

• Відгук від 16 липня 2023

• Апартаменти з однією спальнею (2 дорослих + 1 дитина)

• Відгук від 6 липня 2023

• Апартаменти з двома спальнями (4 дорослих + 2 дітей)

• Відгук від 2 вересня 2022

Добре
    • Апартаменти з двома спальнями (4 дорослих + 2 дітей)

Дата проживання: Серпень 2022