2. Іспанія: відгуки про готелі

8,7

8,1

• Відгук від 19 квітня 2024

• Апартаменти з 2 спальнями

Нам дуже сподобалося. Тихо, затишно, всі зручності і чудовий краєвид. Щиро дякуємо гостинним господарям!

• Відгук від 18 квітня 2024

Чудовий час в будиночку в горах
    • Апартаменти з 2 спальнями

Надзвичайно красиве місце, підійде родині з дітками та тваринами. Є дитячий майданчик, футбольне поле, стіл для тенісу та баскетбольне кільце! Можна повечеряти на терасі та приготувати барбекю. В будинку тепло є інтернет та всі зручності. Є необхідний посуд. А саме головне, що ніяких проблем з тваринами. Ми були з собакою, є місце де можна вигуляти, та весело провести час. Велике дякуємо господарю за гостинність та смачний сідр.

• Відгук від 4 лютого 2024

5,0
    В цілому можу сказати, що цьому місцю не приділяють уваги. Власники живуть в іншому місці. Поруч є будинок сидру, де мож
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

1. Коли ми зайшли в кімнату, то нас зустрів різкий та нестерпний запах засобів для прибирання, який заполонив все приміщення. Довелося відкривати вікна, щоб провітрити. Хочу зауважити, що це початок лютого, тому досить прохолодно було. 2. В кімнаті був холодильник на та мікрохвильова піч(не розумію навіщо вона там, якщо посуду немає). Не було чайника та навіть стакана, щоб попити води. 3. Кімната досить стара, але ми знали, що так буде, коли бронювали і це не проблема. Проблема в тому, що у ванній все було досить брудним та заіржавілим. 4. По приїзду ми мали тільки інформацію про заїзд. Шукати сидр довелось самим (а саме виробництво сидру нас зацікавило на цій локації), про сніданок ніхто нічого теж не сказав. 5. Вранці в кімнаті було прохолодно, батарея була холодною.

Краєвид навколо

• Відгук від 26 серпня 2022