2. Španielsko - hodnotenia hotelov

Zodpovedajúce
    • Služobná cesta
    • Skupina
    • 1 noc

Izby su malinke, okno rozbite, postele tvrde a vrzgajuce...

Poloha hotela je vyborna,personal ustretovy

Termín pobytu bol júl 2023

• Ohodnotené: 23. septembra 2022

5,0
    Všetko je o ľuďoch a ich prístupe ku klientovi.
    • Služobná cesta
    • Jednotlivec
    • Dvojlôžková izba Standard s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Hotel som objednávala skôr ako letenku a nevedela som ešte hodinu príletu,tak som napísala ,že medzi 20-21 hodinou.Priletela som o 11 doobeda.Keďže som celú noc cestovala,potrebovala som sa prezliecť a ísť na výstavu.Bola som nemilo prekvapená,keď si recepčná vypýtala kartu a oznámila mi,že musím zaplatiť 23,-eur za skorý príchod.Toto sme riešili deň pred odchodom cez booking s Luciou,ktorej som telefonovala,aby to zariadila.Recepčná pani Rosa bola veľmi nepríjemná.Keď som konečne prišla do izby,bolo v nej nafajčené,preto som žiadala výmenu.Neobišlo sa to bez poznámok v španielčine na moju adresu. Izba primeraná,no skriňa na šatstvo krátka-dlhé šaty sa tam nedajú zavesiť.V izbe nebola ani varná kanvica ,káva,či čaj-len 3 poháre.Nenašla som ani ceny nápojov v mini bare.Takisto chýbala žehlička. V kúpeľni nebolo okrem potrieb na umývanie nič iba jedna krabička s igelitovou čiapkou na sprchovanie.Chýbali tyčinky do uší,kozmetické tampóny,vreckovky-čo je možné nájsť v obyčajných penziónoch.V popise hotela bol uvedený aj bidet,samozrejme tam nebol.Diaľnica sa nachádza temer pod oknami a je hlučná.Bazénik je maličký-určite nie na plávanie. Raňajky za 14,92,-hodnotím ako slabé,žiadna zelenina,výber jednoduchý,veľa sladkého,ale ovocie a fresh džús v ponuke bol. Pri odchode som mala problém opäť s recepčnou pani Rosou.Raňajky som platila zvlášť,najprv zarátala 19 eur,po reklamácii 14,92.Doklad mi nedala.Až pri prevzatí faktúry som zistila,že raňajky boli uvedené aj vo faktúre. Hoci som dala všetky údaje do faktúry do online check-out- u,údaje vo faktúre neboli správne.Odvoz na letisko bol zabezpečený autobusom a načas. Údaje o hviezdičkách hotela a jeho popis nie je vo všetkom správny. Milá bola iba pani upratovačka,inde som úsmev na tvári po celý čas nevidela.Škoda.

Doprava z letiska-autobus nepremával,po telefonáte do hotela som dostala informáciu ,že si mám zobrať taxi a doniesť blok.Ten bol pri príchode preplatený.Možno ma mohli informovať mailom.Čisté biele uteráky-každý deň. Blízkosť metra a autobusu,letiska.

Termín pobytu bol september 2022

• Ohodnotené: 8. mája 2023

Skutočne výnimočné
    • Dvojlôžková izba Standard s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Pre toto hodnotenie nie sú k dispozícii žiadne komentáre.

Termín pobytu bol máj 2023