2. Іспанія: відгуки про готелі

7,4

8,2

• Відгук від 26 жовтня 2023

Відмінний
    • Мансарда (для 3 дорослих)

Мені все сподобалось

Дуже комфортне та зручне розташування, центральне. До пляжів 3-5 хвилин. Поруч багато супермаркетів, і великих і маленьких. Також на любий смак заклади харчування. Окрема подяка власникам готелю, за теплий, уважний прийом. Ми забронювати 1 кімнатний номер, але нас заселили у 2 кімнатний. Дуже, дуже дякуємо!!! В номері все необхідне рушники, маючи засоби для тіла і кухні, а також каструлі, сковороди, ложки, ножі, вилки, навіть терка, кавоварка, мікрохвильовка, пральна машина, холодильник, тобто є усе необхідне. Сам готель і номери охайні та чисті. Тераса простора і квітуча, з лежаками і джакузі. Господарі попіклувалися і про зручності на пляжі. Предоставили парасольки від сонця та рушники, чим зекономили наші гроші. Дякую за теплий прийом, вдячна за Вашу працю. Ми залюбки до Вас приїдемо ще не один раз!!!

• Відгук від 18 вересня 2022

• Мансарда (для 3 дорослих)

Все дуже сподобалось - відмінне розташування, поруч з пляжем, магазинами, ресторанами, центром міста, шикарна тераса з джакузі, на якій можна чудово снідати і вечеряти, чудове співвідношення ціна-якість і, в першу чергу, надзвичайна привітність власників і персоналу. Всі наші питання вирішувались відразу, нас поселили швидше без доплат, в більший, ніж ми бронювали номер, безкоштовно надавались пляжні парасольки, було приємно і комфортно. Навіть якщо і були якісь мінімальні недопрацювання, ми їх просто не помічали. Наш відпочинок вдався на всі 100%

Дата проживання: Вересень 2022