2. Франція: відгуки про готелі

8,5

7,4

8,3

• Відгук від 28 грудня 2023

Чудовий готель за помірну ціну, з хорошим рестораном та розташуванням у центрі міста
    • Classic Double Room with 1 Double Bed and Sofa

Трохи дивно і не зовсім зрозуміло з паркінгом. Залишити десь авто біля готелю на момент поселення - неможливо. У готелю є свій паркінг - що дуже зручно, але попасти у нього можна лише після поселення, отримавши картку-ключі від номеру, що як на мене не дуже комфортно. Паркінг від готелю - в одному підземеллі разом з загальним паркінгом, спочатку взагалі думав, що то усе паркінг від Готелю. Загалом, нічого страшного і рішення просте - авто ставите на загальному паркінгу спочатку платно, поселяєтесь, берете картку-ключ, спускаєтесь на паркінг і переганяєте на паркінг від Готелю. Він у тому ж підземеллі, але з окремими воротами. Вартість паркінгу орієнтовно така сама як і на загальному, але тримати авто на паркінгу від готелю - зручніше і комфортніше, там переважно більше місця. Разом з тим - заїзд крім окремі ворота уже в паркінг готелю - дууууууже вузький, у мене Авто Кросовер, по ширині з обох сторін запас був по 2-3 см не більше. Думав уже дзеркала складати щоб заїхати) Також певні нюанси - при виїзді з Паркінгу. Щоб виїхати - потрібно зробити чекаут, здати картку-ключ і попросити ТИМЧАСОВУ картку-ключ, яка допоможе користуватись Паркінгом. У мене була проблемка при виїзді - авто чуть не придавило воротами на виїзд. Будьте обережні, ворота відчиняються і зачиняються таким чином - що можуть пошкодити авто! Там є датчики - які начебто реагують на рух і на об"єкти - і не дають зачинятись воротам коли хтось-щось поруч. Проте відчинивши ворота і скинувши картку-ключ у спеціальному місці (довго не міг знайти, воно орієнтовно 10-15 від воріт), під"їхав на авто до воріт і розпочав маневрування щоб вписатись, а тим часом - ворота просто почали зачинятись і швидко довелось здавати назад. Не знаю чому - але датчики в цей момент не спрацювали( З цим будьте обережні

Великий готель, багато номерів, хороше обслуговування, дуже зручно що є свій ресторан - де можна і повечеряти і просто кави попити. Смачні сніданки, зручні ліжка, хороша ціна. Загалом - усе сподобалось! Вікна дійсно виходили також на Залізничну дорогу, вночі потяг трішки заважав. Проте в нашому номері (думаю і в інших також) були встановлені подвійні вікна - які робили покращену шумоізоляцію, тому той потяг не так вже і було чутно) Усе інше - дуже сподобалось. Розташування також дуже хороше)

• Відгук від 2 вересня 2022

як дуже втомленний, то можна зробити зупину, як приїхати на де кілько днів, то не зовсім комфортно
    • Superior Queen Room with 2 Sofas

розтошування отелюьнад залізничною дорогою. спишь як у поїзді

чисто, зручно для зупинки у подорожи

Дата проживання: Вересень 2022