2. Франція: відгуки про готелі

8,3

7,7

• Відгук від 10 квітня 2024

• Двомісний номер

У ванній кімнаті був постійно запах цигарок (ми не палимо взагалі) , мабуть запах підіймався каналізацією або йшов через витяжку, це було неприємно.. Також у душовій кабіні погана каналізація, вода погано стікала і стояла довгенько Погана звукоізоляція, було чутно сусідів дуже добре)) Також район не дуже спокійний, ввечері біля метро і на вулицях збиралися хлопці кримінального зовнішнього вигляду...по одному краще не ходити, або не гуляти допізна)) Але вартість була відносно не дуже високою, тому в цілому все пройшло ок))

Привітний адміністратор, в усьому намагався допомогти, дуже йому вдячні! =) Готель дуже близько до метро (3 хвилини пішки), що дуже зручно Також станція потягів (швидкісні і ті що їдуть за місто) була недалеко, 12 хвилин пішки. Сама кімната невеличка, але охайно, чистенько Було дуже тепло, обігрівач працює добре Ванна кімната в номері Холодильник і чайник хоча і не в номері, але можна було скористатися на першому поверсі загальним)) Поруч з готелем є супермаркет і ресторанчик

• Відгук від 9 серпня 2023

Дешевий гарний готель. Небезпечний район.
    • Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

район один з самих кримінальних у Парижі. від метро до готелю страшно було ходити, особливо ввечорі, тому їздили на таксі.

Чисто, прибирали кожен день. ціна.

• Відгук від 7 вересня 2022

3,0
    ЦІНА НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ.
    • Двомісний номер

місцерозташування жахливе! вночі неможливо спати,під вікнами повний хаос,на вулиці цього готелю все брудне. сміття на кожному кроці. Пристают мешканці цього району,та навіть погрожують. Прибиральниці прибирали без дозволу. Стіни тонкі,розмови сусідів бцло чутно. брудні сходи в готелі,коротше ціна його не більше 80€ за дві ночі!

Дата проживання: Вересень 2022

• Відгук від 26 серпня 2023

• Двомісний номер

На жаль був ремонтну в готелі. Чудовий номер щоб прийти і відпочити від екскурсій. Чисто. Персонал привітний. Є мікрохвильова піч, чайник, холодильник, якісь посуд на першому поверху. Ми користувались лише холодильником. Кожного дня повертались пізно вночі, багато лячних людей, але жодного разу нас не зачіпали. Відпочивала з дитиною 11 років. Поряд метро та станція з якої зручно кудись їхати

• Відгук від 13 жовтня 2023

Добре