2. Francúzsko - hodnotenia hotelov

• Ohodnotené: 19. septembra 2023

1,0
    Veľmi zlé
    • Izba Superior

Boli sme oklamaní. Zaplatili sme za superior izbu. Dostali sme izbu číslo 101, o ktorej tvrdili, že je superior. Realita absolútne nezodpovedá fotografiám. Žiadna skriňa, len polica bez dvierok. Televízor umiestnený oproti dverám, tak ak chcete pozerať, musíte stáť vo dverách. V izbe počujete hostí z vedľajšej izby a to, čo robia na toalete. Z okna sa nepozeráte von, ale dovnútra ďalších izieb, cez špinavú plechovú strechu s rebríkom. Kúpeľňa čistá katastrofa. Žiadny sprchový kút ani vaňa, len sprchová hlavica v stene (bez dvierok), voda je pri sprchovaní roztečená po celej miestnosti vrátane toalety. Na umývadle ani v kúpeľni nie je žiadny priestor/polička na odkladanie kozmetických potrieb. Aj naše veci sme si museli celý pobyt nechať v kufri, lebo ich nebolo kam umiestniť. Žiadny minibar. Keď sme sa recepčného po našom príchode o 10 večer pýtali, kam sa môžeme ísť najesť v okolím, odpovedal, že nevie, že máme hľadať. Wellness je otvorený len do 5 večer, keď väčšina hostí trávi čas v uliciach Paríža. Keďže naša izba absolútne nezodpovedala fotografiám, pýtali sme sa, či sa skutočne jedná o superior izbu, drzo nám odpovedali, že áno. Klamú na fotografiách a absolútne nezodpovedá štyrom hviezdičkám.

Jediné pozitívum boli chutné raňajky a veľmi milá raňajková čašníčka.

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 29. mája 2022

3,0
    Slabé
    • Izba Superior

Pre toto hodnotenie nie sú k dispozícii žiadne komentáre.

Termín pobytu bol máj 2022