2. Horvátország hotelértékelések
  3. Lika-Zengg hotelértékelések
  4. Karlobag hotelértékelések
Horvátország Karlobag Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Apartments Rukelj Értékelési pontszám: 8,8

„Nagyon szép környezet, kilátás a tengerre, nagyon kedves vendéglátók, medence, tökéletes reggeli, szuper vacsora, korrekt árak!”

• Apartments Rukelj Értékelési pontszám: 8,8

„Végtelenül kedves, segítőkész szállásadó. Hatalmas adag, nagyon finom ételek. Csodaszép öböl a közelben. Minden adott volt a tökéletes pihenéshez. Remélem még visszatérünk!”

• Lucija Értékelési pontszám: 9,7

„Szuper szálláshely, 5 csillag! Szezon előtt érkeztünk június elején és szinte teljesen egyedül voltunk a parton. A tulaj végig kedves és segítőkész volt! Visszajönnénk szívesen! 😃”

• Apartmani Luky Értékelési pontszám: 8,8

„Az apartman teljesen rendben volt, a tengerre néző kilátást ugyan a fa betakarta, de látható volt a háttérben. Az ágy kényelmes, a konyha felszerelt. Van klíma, de mivel árnyékos így kellemes hőmérséklet volt. Wifi jól működik. A strand, boltok közel helyezkednek el.”

• Apartment Anic Értékelési pontszám: 9,4

„Könnyen megközelíthető jó parkolás kedves rendes tulajdonos szép tisztaság”

• Apartman Davorka Értékelési pontszám: 9,3

„Minden”

• Guesthouse BILI Értékelési pontszám: 8,8

„Tetszett a kilátás, és hogy a közelben volt minden.”

• Apartments Rukelj Értékelési pontszám: 8,8

„Szuper kilátás a tengerre. Kedves vendéglátók. Finom ételek.”

• Solovi Dvori Értékelési pontszám: 9,7

„Szuper apartman, remek házigazdák. Nagyon tudom ajánlani.”

• Apartments Happy Day Értékelési pontszám: 9,7

„Kedves szállásadó, Az apartman tiszta, minden megtalálható ami kell (Törölköző,szilvia,edények,tányérok,klíma,okostv..). Zárt kertben parkoltunk. 5 perc séta a part és a bolt.”