2. Horvátország hotelértékelések

8,4

• Ingyenes WiFi

3,8

100%-ig hiteles értékelések

Valódi vendégek. Valódi foglalások. Valódi vélemények.

Tudjon meg többet- előugró ablakot nyit meg
Írjon értékelést

Megjelenítve: 1 – 20

• 2023. augusztus 29. az értékelés napja

8,0
    Ár- és értékarányban, illetve az óvároshoz közeli elhelyezkedésében kiváló szálláshely.
    • 4 éjszakára szállt meg

20-25 perc sétára van a legközelebbi városi strand

Az óvároshoz közel, (kb. 5 perc séta) mégis nyugodt csendes, kifejezetten pihenésre alkalmas nyaraló övezetben klimatizált szobákkal, apartmanokkal. Boltok, kávézók és a piac pár perc sétával elérhető illetve a szálláshoz tartozik ingyenes parkoló.

• 2023. augusztus 26. az értékelés napja

8,0
    Remek helyen van, jó szállás, másodszor voltam itt, és ha jövök még Trogirba, csak itt szállok meg.
    • Egyedül utazó
    • 7 éjszakára szállt meg

Nagyon közel van az óvároshoz, piachoz és a strandok is könnyen elérhetőek. Van saját parkolója.

2023. július a tartózkodás időszaka

• 2023. augusztus 23. az értékelés napja

9,0
    Szép, rendezett, igényes, kedves személyzet.
    • Mobilkészülékről küldve

Azt gondolom, hogy még egy két alapvető konyhai eszközt betehetnének a szobába, megkönnyítené a reggelizést.

Nagyon kedves volt a személyzet, bár angolul nem igazán tudtak, de segítőkészek és kedvesek voltak velünk. Nagyon szép tiszta volt, igényesen berendezve. Pár perc sétára van a központ, állomás, bolt, piac.

• 2022. augusztus 22. az értékelés napja

9,0
    Összeségében kedvezőbb volt mint amit vártam. Jó ár-érték arány.
    • 4 éjszakára szállt meg

A takaró csak egy lepedő volt. A bejárati ajtó kivül nem volt kilincses, így könnyen magára csukja az ember az ajtót, ha benn hagyja a kulcsot.

A szállás elhelyezkedése és komfortja. Az apartmanunk tengerre néző emeleti volt. Az apartmann környezete tiszta és rendezett volt.

• 2022. augusztus 15. az értékelés napja

9,0
    Teljesen korrekt szállás, nagyon jó elhelyezkedéssel, de kisebb hiányosságokkal.
    • 8 éjszakára szállt meg

Három problémánk volt: Az elején volt némi zavar, mert a falra ki van írva, hogy a klímát napi 7 órában lehet csak használni, és mivel 35 C volt, ezért eléggé rosszul vettük ezt, főleg, hogy erről egy szó sem volt a korábban. Olvastunk a kommentet, akinél kikapcsolt, és nem is kapcsolták vissza, ezért megérdeklődtük mi a helyzet. Kiderült, hogy tényleg napi hét órára vannak beállítva a klímákat vezérlő kártyák (cserélhetők...), de összesen, tehát egy kártya, annyiszor 7 órát ír ki, ahány napra foglaltuk a szállást. Az utazási iroda szerint, ha ez fogyóban van, akkor szólni kell, és adnak több időt. Kicsit fura megoldás, de végül is nekünk elég volt az idő, így nem tudjuk mi lett volna ha elfogyott volna. Fontos még, hogy a hálószobában nincs klíma, csak az előtérben, ahonnan a háló nyílik, így esetleg onnan be lehet engedni a hideget... nálunk a gyerekek aludtak ott, ezért nekünk éjszaka nem igazán ment, de jó ezt tudni. A másik probléma az volt, hogy tényleg csak egy nagy lepedőt adtak egy ágyhoz, és nekünk is 3 napba telt, hogy kapjunk még kettőt...fura volt. Nehezen értették meg, hogy nem tudunk egy lepedő alatt aludni. A harmadik negatívum, hogy tetőtér, ezért a teraszon már kora reggeltől nem könnyű megmaradni a nap miatt. Van ugyan felszerelt kitekerhető napellenző, de a kiengedő rúdja egyik szobához sem volt meg, és amikor rákérdeztünk, csodálkoztak, hogy ott kell lennie... hát nem volt. Ennek hiányában is meg tudtunk lenni, de azért nem lett volna rossz néha kitekerni.

Nagyon jó ár/érték arányú szállás. Szuper az elhelyezkedés, Trogir óvárosa séta távolságra, üzletek szintén. Reggel viszont emiatt kicsit zajos, ha nyitva vannak az ablakok. MI a két kát 3. emeleten lévő nagyobb (65 nm) apartmant kaptuk, de figyelni kell, mert különbözőek az apartmanok mind a nappali kinézete (egyikben bőr kanapék, a másikban egy gyenge szófa...), mind a kilátás tekintetében (az egyik a városra és a hegyekre, a másik a darukra és építkezésre néz). A konyha felszereltsége megfelelő, de a mikró hiánya fájó, és érdemes egy éles kést is vinni. Összességében teljesen korrekt az apartman felszereltsége, tiszta, és a házi néni is barátságos.

• 2023. augusztus 10. az értékelés napja

Nagyon jól éreztük magunkat! Reméljük, a jövőben még eljutunk ide!
    • 7 éjszakára szállt meg

Egy mikrohullámú sütő hasznos lett volna még, egyébként kényelmes, tiszta szállás.

Jól megközelíthető, csendes, tiszta, kényelmes szállás. Nagyon közel a gyönyörű óváros, boltok, piac. A házigazda is nagyon kedves volt.

• 2023. július 22. az értékelés napja

2,0
    Nagyon gyenge
    • 6 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

Érkezésünk napján jeleztük a szállásadónak, hogy a szobában nincs internet. A szolgáltatóra hivatkozva azt a választ kaptuk, hogy holnap már lesz, addig is a földszinten, közvetlenül a bejáratnál van. Egy héten keresztül sem tudták orvosolni a problémát. A második napon megállt a klíma. A szobában ki volt függesztve egy közlemény, mely szerint 7 óra / nap klíma használat engedélyezett. Ezt a limitet nem léptük túl. A szállásadót többszöri telefonhívás után sem értük utól, és visszahívást sem kaptunk.

2023. július a tartózkodás időszaka

• 2022. augusztus 1. az értékelés napja

1,0
    Nem ajánlom.
    • 5 éjszakára szállt meg

A visszaigazolás szerint tea és kávéfőző van a szobában. Nem volt. Amikor szóvátettem a kulcs átadáskor, azt a választ kaptam hogy csak a konyhás apartmanban van. Akkor nem értem miért írják rá a visszaigazolásra. Ketten voltunk, de csak egy takarót (lepedőt) kaptunk. Többszöri kérésemre adtak másikat, miután a bookingkon keresztül írtam. A korábban (kulcsátadásig) kommunikációra használt fórumokon (telefon, viber nem reagáltak). A légkondi a 3. éjszakán magától kikapcsolt , hiába kértem nem csinálták meg, sőt választ se kaptunk hogy miért nem, vagy esetleg megoldják-e. A probléma valószínűleg abból adódik, hogy nem a tulajdonossal kommunikál az ember, hanem egy utazási irodával, akiket a jelek szerint addig érdekli, amíg kiadja és levonja a pénzt, utána nem foglalkoznak semmivel.

A szállás jó helyen van, könnyen megközelíthető az óváros, mégsem zsúfolt helyen van. Parkolás is jól megoldott. Tiszta, szép épület. Amiért ennyire lepontoztam... lásd a nem tetszett részen.

• 2022. július 14. az értékelés napja

klassz,ajánlom
    • 3 éjszakára szállt meg

Talán a mikro hiánya

Közel az óvaros,boltok. Tiszta volt az apartman, jól felszerelt,kényelmes,nyugodt és csendes.

• 2022. július 11. az értékelés napja

Nagyon jól felszerelt, kellemes apartman.
    • 3 éjszakára szállt meg

Sajnos a strandhoz elég messze kellett gyalogolni.

Közel volt a piac és az üzletek, a belváros is könnyen elérhető volt.

• 2021. augusztus 22. az értékelés napja

Kiváló elhelyezkedéssel, tiszta, csendes, nagy apartmanok.
    • 6 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

Kiváló elhelyezkedés, nagyon közel a belvároshoz. Mégis csendes volt. Nagyok voltak a szobák. Parkolási lehetőség is remek volt. Kiváló ár/érték arány.

2021. augusztus a tartózkodás időszaka

2021. július a tartózkodás időszaka

Megjelenítve: 1 – 20

Felvesszük az árversenyt
Felvesszük az árversenyt
Alacsony árak • Nincs foglalási díj • Olcsóbbat talált? Kifizetjük a különbözetet!

A vendégek ezeket a szállásokat is értékelték: