2. Magyarország hotelértékelések
  3. Veszprém megye nyaralóértékelések
  4. Révfülöp nyaralóértékelések
Magyarország Révfülöp Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Vitorlás Vendégház Értékelési pontszám: 9,5

„Tiszta, rendezett szálláshely. Csak aludni vettem ki egy szobát, egyedül utaztam, így a nagyobb, közös tereit, a szállás egyéb szolgáltatásait nem vettem igénybe, de ha társasággal járnék arra, nagy valószínűséggel ugyanezt a szálláshelyet választanám. A szállásadó kedves, segítőkész volt.”

• Hillside Apartments Értékelési pontszám: 9,1

„Gyönyörű kilátás”

• Polyák villa Értékelési pontszám: 9,5

„Gyönyörű, stílusosan berendezett az egész villa, nagyon hangulatos, komfortos, minden megvolt benne amire csak gondolni lehet. Az ágyak hatalmasak, nagyon kényelmesek. A kert csodálatos, gondozott, gyerekeknek volt kismotor, trambulin, homokozó, labda és focikapuk.”

• Vitorlás Vendégház Értékelési pontszám: 9,5

„Tiszta udvar, rendes ház! Minden szép volt, kedves személyzettel.”

• Aktiv pihenés apartman Értékelési pontszám: 9,7

„Csendes, a Balaton part rövid sétával könnyen megközelíthető.”

• Art House - Révfülöp Értékelési pontszám: 10

„Nagyon hangulatos, mindennel felszerelt dizájn lak, 4 felnőtt kényelmesen elfér, pláne ha jó az idő és össze lehet nyitni a teraszt a konyhával. A szomszédok nem zavarnak és mi sem őket, (temető és a vízmű telep között van a ház), utcáról sem látni be. A kert szép rendezett, jól körbe van kerítve, kutyabarát. A kortárs művészet kedvelői gyönyörködhetnek a tulajdonos alkotásaiban, akik olvasni szeretnek találnak magazinokat és könyveket a kikapcsolódáshoz. A fürdőszoba viszonylag kicsi, de nekünk ez nem okozott problémát. Végre egy szállás, ahova úgy le lehet menni hogy nem kell levinni a fél házat.”

• Aktiv pihenés apartman Értékelési pontszám: 9,7

„A szállás nagyon jó helyen van, mindenhez közel, mégis csendes környéken. A ház és a kert is tágas. László nagyon kedves és jó házigazda, szó szerint mindenre gondol: ez látszik a ház és a kert felszereltségén is, nem tudtunk olyat kitalálni, ami ne lett volna. Játékok, könyvek tárháza fogadott minket. A konyha mindennel ellátott, akármeddig el lehetne ott lenni. A kert csodás és rengeteg szórakozási lehetőség van. Igazi otthon fogadott minket. Külön köszönjük a kis meglepetéseket, amivel László fogadott minket! Biztosan visszamegyünk még.”

Révfülöp 10 legjobb nyaralója

563 nyaralókról szóló értékelés a Booking.com oldalán