2. Угорщина: відгуки про готелі

8,7

8,8

8,9

• Відгук від 22 березня 2024

Маленькі апарти за гарною ціною не далеко від центру

Не було чаю.

Чиста білизна. Є кухня.

• Відгук від 4 червня 2023

Чудовий готель в центрі міста за відмінною ціною
    • Small Studio

Дуже сподобалось розташування, а також легкість самостійного прибуття. Інструкція від готелю була мах простою і зрозумілою. Номер повністю відповідає фотогоафіям. С задоволенням повернемося ще раз.

• Відгук від 16 квітня 2023

• Просторий номер-студіо - Перший поверх

Немає автостоянки.Довго шукали паркувальне місце.

Сподобалось все,чисто,комфортно,трохи мало місця,але ціна дуже хороша. Є все для перебування.

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 21 березня 2023

• Small Studio

Ідеальне співвідношення ціни та якості! В центрі міста, все гарно, рекомендую.

Дата проживання: Березень 2023

• Відгук від 9 січня 2023

Добре
    • Просторий номер-студіо - Перший поверх

Купа попереджень про штрафи. Навіть лячно крок зробити. Дуже холодна підлога в номері, особливо плитка там де кухонна зона та санвузол. На люстрі було павутиння. Діти жартували, що там живе багато павуків, але воно і не дивно, бо стеля дуже висока. Є міні кухня, проте немає ніякої солі та цукру, а купувати кіло солі, щоб потім з нею тягатись або викидати не хотілось.

Готель чудово розташований. Не біля великої дороги, проте йти до громадського транспорту не дуже далеко (5- 12 хв). Вночі достатньо тихо. Номер більш менш чистий, хіба що підлога не дуже але не критично. В цілому тепло. Гарна кав'ярня прям навпроти готелю

Дата проживання: Січень 2023

• Відгук від 9 листопада 2022

Непоганий варіант на пару ночей з невеликим бюджетом
    • Small Studio

Двері у ванну дуже незручні, доводиться прикладати сили, щоб їх відкрити/закрити. Кран на умивальнику у ванній дуже незручно розташований, а дзеркало випирає. Через це дуже незручно вмиватися, оскільки вода буде падати всюди. З холодильника неприємно пахло, він не дуже чистий. Світло у ванній автоматичне, це не є мінусом, але вночі коли йдеш у ванну, а потім в ліжко, то ще пару хвилин воно тобі світить прямо в ліжко. Воду з крана пити можна, але смак її сумнівний.

Місцеположення – 10 хв до зупинки автобуса 100E, котрий йде в аеропорт і багато закладів харчування довкола. Є власна кухня, що зручно, якщо ж певна дієта або економиш гроші і готуєш самостійно. На пару ночей непоганий варіант житла. Ліжка зручні, рушники чисті. Загалом кімната створює перше приємне враження, окрім зазначених деталей.

Дата проживання: Листопад 2022

• Відгук від 6 жовтня 2022

Дуже переживала за нічне заселення, але все пройшло добре. Готель завжди на зв’язку і перед заселенням дав чітку інструк
    • Просторий номер-студіо - Перший поверх

Дуже вузький умивальник у ванній кімнаті. Але проживаючи 2 ночі, можна закрити на це очі.

Затишно, приємний інтер‘єр. Дуже зручне розташування і відношення ціна=якість.

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 23 травня 2022

• Small Studio

Я не знаю чим миють підлогу, але вона була дуже липка і брудна. Запитала капці, немає в наявності, не продають. Дуже сильний перебір з ароматизатором. Довелося провітрювати довго. Дівчина сказала, що попросить перемити підлогу і прибрати дифузори. Але підлогу так і не вимили. Довелося ходити у взутті. Загалом готель непоганий, якщо покращать ставлення до чистоти.

Готель в центрі міста, розташування зручне. Ліжка зручні. Тихо.

Дата проживання: Травень 2022

• Відгук від 12 березня 2022

Саме місто гарне, варто відвідати. Але люди і персонал не є клієнтоорієнтованими.
    • Small Studio

Ми приїхали вночі. На імейл перед заселенням прийшов лист з детальною інструкцією, як дійти до помешкання і поселитись. І попередження-якщо дзвоните після першої ночі-маєте оплатити 40€ за те, що потурбували. Слідуючи інструкціям, зробили все, як було написано але ключі від апартаментів ми не знайшли. Хвилин 30, ми стукали, дзвонили, писали на пошту, і замерзали на вулиці. Чисто випадково, мій хлопець спробував відкрити інший кей бокс, що знаходився в іншій частині приміщення, там був ключ від апартаментів №2 (ми мали заселитися в №14). Ми на свій страх і ризик зайшли у другий номер і вирішили там залишитися. Залишок ночі майже не спали, бо боялись що прийдуть інші люди. А о 10:00 ранку, коли прийшов адміністратор, виявилось що нас забули попередити, що заброньований нами номер зайнятий, і що тепер замість вигляду в тихий сад, ми будемо знаходитися в номері, що виходить на шумну вулицю. Щоранку о 5:00 там приїздив сміттєвоз і голосно вивозив сміття…Такий собі відпочинок..

Місцерозташування хороше. Близько до всього. Є тостерний, чайник, хололильник, посуд. В кімнаті тепло.

Дата проживання: Лютий 2022

• Відгук від 20 січня 2022

• Середній номер-студіо

Зручне розташування. Привітний персонал. Все необхідне в наявності в апартаментах

Дата проживання: Січень 2022

• Відгук від 25 листопада 2021

Розміщати фото конкретного номеру в конкретному оголошенню.
    • Просторий номер-студіо - Перший поверх

Українці! Це не двокімнатні апартаменти! На фото оманливо здається, що це наша а-ля однокімнатна квартира- студія. Ми приїхали двома сім’ями і були дуже здивовані реальністю. Довелось 1 ніч спати всім в одній кімнаті. А на наступний день купили ще одні апартаменти. А так ціна-якість.

Зручне розташування і до автобусу в аеропорт 100Е і до центру і до інфраструктури і тихо і аутентично.

Дата проживання: Листопад 2021

• Відгук від 22 листопада 2021

• Small Studio

Запах хімії на початку. Відкрите вікно за кілька годин (поки були на прогулянці) вирішило проблему. Не зрозуміло, чому приміщення не провітрити одразу після прибирання, до заселення? Це б прибрало більшість негативних відгуків

Дата проживання: Листопад 2021

• Відгук від 9 вересня 2021

Ідеальне місце щоб за розумну ціну зупинитися у самому центрі Будапешта.
    • Просторий номер-студіо - Перший поверх

Можливо трошки бракує посуду в апартаментах (чайника, більшої каструлі тощо). Принаймні для тих, хто хотів би готувати більше.

Розташування дійсно відмінне. Для зупинки на 2 дні нашій сім'ї з 4-х осіб було цілком комфортно у досить невеликому номері. Персонал дуже привітний: працівниця на рецепції зустріла, все показала і розказала.

Дата проживання: Вересень 2021

• Відгук від 29 серпня 2021

Бюджетні апартаменти
    • Просторий номер-студіо - Перший поверх

У номері на першому поверсі, вікна якого виходять в сад, дуже темно. Сонце не заглядає ніразу протягом дня. В апартаментах був дуже інтенсивний запах, ніби освіжувача повітря, провітрювання не допомогло. Коли приїхали додому - всі речі мали цей запах.

Хороше місце розташування. Зручна невеличка кухня, навіть наявна міні посудомийка. Легкий чек-ін. Пані на рецепції потурбувалась про наш трансфер до аеропорту, викликала таксі.

Дата проживання: Серпень 2021

• Відгук від 27 квітня 2024

• Середній номер-студіо

Єдиний маленький мінус,це те що майже одразу скінчилося мило у ванній кімнаті. Але нам це не завадило.

Чудові апартаменти. Велика кімната, є кухня зі всім необхідним, простора ванна кімната. В номері було чисто та комфортно. Добре розташування та хороший робітник ресепції .

• Відгук від 24 грудня 2023

• Small Studio

Все дуже сподобалося, близько до транспортної розв'язки, всі зручності в кімнаті, ванна кімната, мікрохвильовка, електро-плитка, чайник-електро, прибори👍👍👍

• Відгук від 25 жовтня 2022

Сподобалось все.

Апартаменти великі, ліжка зручні, на кухні є все необхідне. Гарне розташування, знайти досить просто.

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 21 вересня 2022

Чудові апартаменти для відпочинку
    • Середній номер-студіо

Сильний запах парфумів для дому. І написи на дверях щодо штрафів. Також якщо у Вас пізній заїзд, щоб хтось з рецепції Вам допоміг це буде коштувати 40€ , і якщо Ви приїдете після 19:00 за допомогу потрібно теж оплатити, в нічний час не потрібно турбувати. З цим стикаюсь в перше і це не сподобалося.

Одним з головних критеріїв вибору для мене була чистота і близькість до центру міста, а також кухня. Кухня невеличка, комфортна є все необхідне з посуду, щоб приготувати їжу також індукційна плита, мікрохвильова піч, тостер, чайник, холодильник і посудомийка. Ідеально все для тих, хто слідкує за харчуванням і хоче приготувати собі їжу. Душова кабінка разом з туалетом, все чисте. Також є фен, за це окремий плюс. Великі вікна з виходом на сад. Wi-fi працював ідеально. По локації: не далеко від центру хвилин 10. Близько до всіх основних пам‘яток, поруч Lidl , Starbucks та пасажі з магазинами одягу. Щоб побачити нічний парламент можна прогулятися пішки хвилин 25 місто сяє вогнями. Район тихий і спокійний, ніхто на потурбує. Персонал спілкується англійською і це чудово, все пояснили , показали. Спасибі!

Дата проживання: Вересень 2022

• Відгук від 1 вересня 2022

Чудові апартаменти в центрі міста з усіма зручностями

мінусів не було

Апартамерти знаходиться в центрі, окремий вхід, кухня добре обладнана, ремонт свіжий, дуже чисто, є кондиціонер і телевізор, працівники дуже ввічливі 10 хвилин пішки і є чудовий гараж для парковки авто, магазин Лідл 5 хвилин пішки

Дата проживання: Серпень 2022

• Відгук від 19 травня 2022

6,0
    Вцілому дуже непогано, але запах в номері зіпсував враження
    • Просторий номер-студіо - Перший поверх

Рецепшин працює до 19:00. Після цього часу тебе ніхто не зустріне. У нашому номері був слабкий сигнал wi-fi. Але найгірше - це запах. У номері стояв їдкий запах миючих засобів (або чогось подібного). Цей запах не давав заснути. За ніч ним просякли усі наші речі та продукти харчування. Сніданок був із смаком прального порошку. 😭

Пішки можна добратися до дуже гарних куточків міста. У номері чисто, наявна кухня, розкладний диван. Також у закладі є пральна машина, що дуже добре, для тих хто хоче зупинитись на довше.

Дата проживання: Травень 2022

• Відгук від 10 квітня 2022

Прекрасно, Дуже рекомендую.

не уявляю

Ми не включали сніданок. Дуже чисто, прекрасне місце, встигли на прогулянку по Дунаю, поруч чудовий ресторан угорської кухні. Дуже рекомендую. Тепер завжди там зупинятимусь. В номері є все необхідне для приготування легкої їжі, навіть посудомийка. Супер. Дякую.

Дата проживання: Березень 2022

• Відгук від 13 лютого 2022

• Середній номер-студіо

ціна якість супер😍все необхідне є, рекомендую!!

Дата проживання: Лютий 2022

• Відгук від 9 січня 2022

Найкраще співвідношення ціна/якість
    • Small Studio

Був брудний посуд та підлога, проте персонал відреагував на зауваження та виправив це. Тому залишилися приємні спогади ))

Надзвичайно зручне розташування. Дуже тепло в апартаментах. Зручне ліжко і достатньо місця. Однозначно буду рекомендувати!

Дата проживання: Січень 2022

• Відгук від 16 жовтня 2021

• Small Studio

Новий ремонт, дуже чисто, ввічливий персонал, все гарно працює, знаходиться в самому центрі

Дата проживання: Жовтень 2021