2. Magyarország hotelértékelések

6,8

• Ingyenes WiFi

8,4

100%-ig hiteles értékelések

Valódi vendégek. Valódi foglalások. Valódi vélemények.

Tudjon meg többet- előugró ablakot nyit meg
Írjon értékelést

Megjelenítve: 1 – 25

• 2024. március 31. az értékelés napja

7,0
    Az ár és kínálat nincs megfelelő arányban
    • Mobilkészülékről küldve

Kicsi szoba, elviselhetetlen meleg a szobában , a fürdőszobában nappali zuhanyozásra a víz szinte hideg volt/ enyhén langyos. Egy tatarozás átfogó takarítás karbantartási munkák elvárhatóak lennének ilyen ár kategóriában.

A reggeli megfelelő volt. A környék szép.

• 2024. március 19. az értékelés napja

Szoba, szoba tisztasaga, Fürdőszoba, Vacsora, Recepcio személyzete,

Wellnes

• 2024. március 12. az értékelés napja

• Mobilkészülékről küldve

A vacsora alacsony szinvonalu. Szoba fŭtés mintha mosogép ment volna a szobába. Fürdö ajtozár ki volt szakadva. Ágynemühuzat 4 csillaghoz katasztrofa.

Wellnes gyönyörü,.

• 2024. február 1. az értékelés napja

• 1 éjszakára szállt meg

A wellnessben kevés a pihenőágy a délután érkezők egyáltalán nem tudnak hova lefeküdni, ágyak híján nincs hova tenni a törölközőt, fürdőköntöst. A köntösök lestrapáltak, itt-ott szakadtak.

Más 4*-os szállodához képest nagyon csekély a reggeli választék. A vendégek számához képest kevés asztal, körözni kell hogy le tudj ülni.

• 2024. január 6. az értékelés napja

• Mobilkészülékről küldve

A szoba, amit kaptunk kicsit kopotabb volt, mint amilyenben korábban voltunk. Tájékoztatás híján elég nehezen is találtuk meg az épületen belül, pedig harmadszor voltunk itt. Az ételek színvonala is csökkent, hiányoztak az extrák, amiket korábban tálaltak, de így is finom volt minden, csak jóval egyszerűbb és kevesebb féle volt. Amit most sem és korában sem értettem, hogy a wellness törölközőket, bár első nap már facsarni lehet belőlük a vizet, mégsem cserélik le, mert állítólag 3 naponta lehet. Miért? Mi is -és a többség is - hétvégét töltünk itt, miért nem jár naponta száraz törölköző a wellnessben egy 4 csillagos szállodában?

Tetszik, hogy szép helyen van a Balaton közvetlen partján. A közösségi terek szépek, tágasak. Leginkább a nagy wellness része tetszik, a többi hasonló színvonalú szállodának nincs ekkora belső medencéje, ennyi szaunája.

• 2024. január 5. az értékelés napja

Picit csalodott vagyok
    • Üzleti út
    • Superior szoba 2 külön ággyal
    • Mobilkészülékről küldve

Wellnesben hideg volt a gyerekmedencében a víz.

Jó hangulat volt

• 2024. január 2. az értékelés napja

• Kisgyerekes család
    • Superior családi szoba (2 felnőtt + 2 gyermek)
    • Mobilkészülékről küldve

A zuhanyfej vízköves volt, a mosdó lefolyó eldugult.

• 2023. december 31. az értékelés napja

Csend, nyugalom tökéletes pihenőhely

Ilyen nem volt

Minden

• 2023. december 14. az értékelés napja

7,0
    Úgy éreztük, hogy túl modern volt, a kényelem rovására.
    • Mobilkészülékről küldve

Fürdőszobában kevés akasztó volt . Két ember nem tudta hová tenni a törölközőt , fürdő köppenyt. A szobában csak 1 szék volt, a fali akasztók is hiányoztak.

Megfelelőnek.

• 2023. december 7. az értékelés napja

Kellemes hétvége.
    • Deluxe lakosztály
    • Mobilkészülékről küldve

Fűtetlen folyosók, közösségi terek. Beázások szerte a szállodában. Az étkezések vége felé le volt rabolva a svédasztal.

Nagy wellness részleg, tágas szobák.

• 2023. november 17. az értékelés napja

Kellemes pihenés volt
    • Mobilkészülékről küldve

18 órától van vacsora, de a meleg ételek többsége már ekkor hideg volt. Egy ilyen színvonalú szállodánál már elvárható a szobai kávé/tea bekészítés. A “lopásgátló”, csak speciálisan levető vállfák alkalmazása megalázó. Úgy gondolom a vendégek többsége akik ilyen színvonalú, árú szállodát választanak tudnak maguknak vállfát is venni, nem kell szállodából ellopniuk.

Az elhelyezkedés, a környezet

2023. november a tartózkodás időszaka

• 2023. november 12. az értékelés napja

• Mobilkészülékről küldve

Hidegek voltak a medencék, az egész fürdő területén fáztunk. Volt olyan medence, ami le is volt zárva. Gőz nem működött, a szauna ajtaja nem záròdik megfelelően. Vacsora kis túlzással ehetetlen volt.

Játszòszoba nagyon jò, és az is hogy nem volt tömeg az egész hotelben.

2023. október a tartózkodás időszaka

• 2023. augusztus 29. az értékelés napja

• Baráti társaság
    • Mobilkészülékről küldve

A wellnes medence hideg volt, nincs a szobában minibár, sok kis aproság ami ennyi pénzért bosszantó!

Jó étel-ital választék! Jó lokáció!

• 2023. augusztus 26. az értékelés napja

• Mobilkészülékről küldve

A klíma nem dolgozik, kellemetlen meleg van a szobában.

A wellnes részleg

• 2023. augusztus 22. az értékelés napja

7,0
    Jó volt, családdal nagyon ajánlom.
    • Mobilkészülékről küldve

Az ételek minősége és a kínálat nem igazán tetszett. Pl. a vacsoráknál a desszert lehetett volna néha más is, mint mű-habos, mű-ízű falatnyi sütikék. Egy profiterol, somlói nagyon hiányzott. A kávé itt is ízetlen, vizezett vacak, de ez maegszokott, külföldön is fizetni kell a rendes espressoert.

Jó volt Azurka, a hotel felszereltsege, a gyerekprogramok, a strand-rész.

• 2023. augusztus 21. az értékelés napja

• Mobilkészülékről küldve

Nem tetszett, hogy a szálloda szobája nem megfelelően karbantartott, máló festék, klímáknál leázás nyomai láthatóak. A szauna tér beázott, ez nagyon kellemetlen volt. A folyosó szőnyegei piszkosak, és szakadozottak. Ugyanez igaz, az étkező tér szőnyegeire is. A sok medence tökéletes lenne, de a víz hőfoka mindegyikben ugyanaz, és a csempék is sok helyen hiányosak. A bejárati ajtók több helyen el vannak romolva.

A welness rész , és az udvarrészek esztétikusak, és a balatonpart is gondozott szép. Az ágyak keménysége, tökéletes, igazán pihentető alvást biztosítanak. A szálloda elhelyezkedése kiváló.

• 2023. augusztus 14. az értékelés napja

8,0
    Hozta a 4 csillagot, ajánlani tudom.
    • 3 éjszakára szállt meg

Az ottlétünk alatt a gyereknek nem tudtak adni fürdőköpenyt, egy ilyen volumenű szállodánál ezt cikinek tartom, de hát nem lehet minden tökéletes. A reggelivel elégedett voltam, hozták a kötelezőt, ellenben a vacsora nullpontos volt, össze kellett vadásznom az esti étkemet, de legalább nem híztam tovább.

A wellness rész hozta a kötelezőt, bár a medencében működő sodrás - élményfunkciót lehetne gyakrabban üzemeltetni és nem csak óránként. A szoba tiszta volt. Az animátorokkal meg voltam elégedve. A napközbeni Grill Bárral is elégedett voltam.

• 2023. augusztus 13. az értékelés napja

Pihe puha ágyikó
    • Mobilkészülékről küldve

Szoba kicsi volt két főre

Minden rendben volt.

• 2023. augusztus 6. az értékelés napja

Jól éreztük magunkat
    • Kisgyerekes család
    • Superior családi szoba (2 felnőtt + 2 gyermek)

Dzuper

• 2023. augusztus 6. az értékelés napja

• Mobilkészülékről küldve

Nem volt jó egyik konektor sem,amit jeleztünk de nem történt semmi

Nagyon kedves a személyzet

• 2023. augusztus 5. az értékelés napja

Összességében pozitív
    • Superior szoba 2 külön ággyal
    • 4 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

Vacsorához egy kancsó csapvizet is csak térítés ellenében kaptunk, és a sűrűbb időszakokban sem a felszolgálás, sem az ételek utántöltése nem működött.

Sok medence, sok program lehetőség gyerekkel.

• 2023. július 31. az értékelés napja

• 4 éjszakára szállt meg

Minden tetszett

Családias hangulat , profi hozzáállás, finom ételek jó magyaros ételek

• 2023. július 28. az értékelés napja

6,0
    3 éjszakáért közel félmillió forint sok, és a korábbi években jobban éreztük magunkat.
    • Deluxe családi szoba
    • 3 éjszakára szállt meg

Kötelezően kell italt venni a vacsorához külön díjért, korábbi évekkel ellentétben még a kancsó csapvizet is felszámolták. Volt, hogy poharat nem hoztak, így azért nekünk kellett külön elmenni, mégis felszámolták a felszolgálási díjat. Svédasztalos vacsora ellenére külön felszolgálási díjat számoltak fel az italért járó felszolgálási díjon felül, 3 napra hármunknak 9db "vacsora felszolgálási díj" (reggeli ugyanúgy svédasztalos, mégsem számoltak fel külön felszolgálási díjat). Az ételválaszték a korábbi években közelebb állt az ízlésünkhöz. Főszezon alatt az egyik lépcsőház felújítási munkálatok miatt le volt zárva, így minden alkalommal végig kellett menni a folyosón, hogy a másik lépcsőházat használjuk, és elég büdös is volt. Miért nem télen újítanak fel? Sajnos ha mindenki a belső medencét használja (rossz idő miatt), kevés a napozóágy, mert mindenki törölközővel foglalja el, de nem ül rajta. Így a kemény kőpárkányon kényszerültem ülni, elég kényelmetlen volt, a cuccainkat pedig egy emelvény szélére tudtam csak lerakni.

Van benti medence, így rossz idő esetén is van értelme a nyaralásnak. Más szállásokhoz képest nagy a medencéje, így többen elférnek. Van szauna és egyéb szórakozás terén jól felszerelt, konditerem, bowling, pingpong, biliárd, léghoki, stb. elérhető áron. Saját partja van, vannak program lehetőségek séta-közelben. Wifi használható, saját (igaz, fizetős) parkolója van.

• 2023. július 24. az értékelés napja

6,0
    Túlárazottnak tartom annak ellenére, hogy foglaláskor jó ár érték aránynak tűnt.
    • 2 éjszakára szállt meg

Nem tetszett, hogy átváltották a fizetendő költséget euróba evvel extra költséget okozva. ( Bookingon történt a foglalás ) Szerintem az italok ára rendkívül és indokolatlanul magas, de ez talán álltalánosságban elmondható minden szállodáról és hotelről. Felszolgálási díj, szerintem ez vicc.( örülni kellene, hogy extra fogyasztást ér el a szálloda vacsorakor és nem felszolgálási díjat számolni ) Különben is mi alapján számolják ennek költségét??? Ugyanez érvényes a bárban. A pulthoz fáradok, kikérem, kifizetem és erre felszolgálási költséget tesznek? Úgy vélem ez és a parkolói költség is már a lehúzás kategóriába megy át. Értem, hogy magasabbak a költségek az elmúlt gazdasági időszakot figyelembe véve, de engedni kell az extra nyereségből is. A reggelin és vacsorán is érződik a spórolás a profit érdekében. ( pl. a zöldségek számomra teljesen ízetlenek voltak és a péksütemények sem tettek semmit az élményhez a felvágottakért pedíg egy forintot sem fizetnék alap esetben )

Gyerekkel ideális és kényelmes. Felszolgáló korrekt volt amikor a gyerek kiöntötte a drága italt és hozott másikat a szálloda kontójára. Egyébként ez igaz az összes alkalmazottra. A külső környezet a medencék, a part pihenésre és gyerekkel történő csobbanásra is teljesen alkalmas.

Megjelenítve: 1 – 25

Felvesszük az árversenyt
Felvesszük az árversenyt
Alacsony árak • Nincs foglalási díj • Olcsóbbat talált? Kifizetjük a különbözetet!

A vendégek ezeket a szállásokat is értékelték: