2. Угорщина: відгуки про готелі

8,3

8,8

• Відгук від 8 березня 2024

• Одномісний номер

Чудовий варіант по співвідношенню ціна та якість. Надзвичайно чуйний персонал. Тепла кімната з високою стелею.

• Відгук від 2 грудня 2023

• Тримісний номер зі спільною ванною кімнатою

Гарне розташування у центрі міста. Привітлівий персонал. Співвідношення ціна-якість дуже добра

• Відгук від 27 жовтня 2023

• Чотиримісний номер зі спільною ванною кімнатою

Гарне розташування, чемний персонал,все чудово

• Відгук від 13 жовтня 2023

• Апартаменти

Балкон закритий, не можна туди дістатися

Дуже непогано на свої гроші, локація в центрі, скрізь ходили пішки, лідл поряд . Рецепшн в іншій будівлі, але поряд, до квартири нас відвели і допомогли з багажем.

• Відгук від 17 серпня 2023

• Одномісний номер

Зручне розташування, ввічливий і привітний персонал. Задоволена перебуванням.

• Відгук від 19 травня 2023

бюджетний хостел в центрі
    • Одномісний номер

Дуже важко потрапити до Reception ввечері. Маю на увазі зв'язок / домофон / темний під'їзд. Якщо не зустрінуть внизу – це просто жах...

Центральне розташування

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 13 квітня 2023

Цікавий хостел в центрі Будапешта

Ванна кімната потребую ремонту

Локація, привітний персонал, ціна. Досить близько метро, поруч багато закладів,ну і взагалі це центр. За такі гроші бути в центрі це супер варіант, якщо в планах не проводити час в номері. Wi-fi гарний

• Відгук від 10 квітня 2023

• Двомісний номер з 1 двоспальним або 2 односпальними ліжками і спільною ванною кімнатою

Дуже не зручно що кухня знаходиться на іншому поверсі і до неї треба йти через сходи під'їзду будівлі. Елементарна чашка гарячої води для чаю становиться проблемою. Дуже неприємно що хостел не приділяє уваги стану сантехніки в місцях загального користування. Елементарні гігієнічні процедури також становляться проблемою.

Чудове місце розташування, всі історичні пам'ятки у пішій доступності. Адекватна ціна, привітний персонал

• Відгук від 26 лютого 2023

Для економного недовгого перебування,для не вибагливих мандрівників,досить непогано.

По приїзду не могли розібратися,як увійти до хостелу,так і не розібралися.Але це можливо не недолік хостелу,а мої незнання.Ще дуже погана ізоляція в хостелі.Вночі дуже все чутно,як внутрі,так і з вулиці,але це можливо проблема всіх старих будинків.

Сподобалося розташування хостелу.Все потрібне в хостелі було,все чисте,справне.Спочатку трохи смутила кімната,але так як приходили лише переночувати,то всього було достатньо.Душ,туалет на поверху,кухня біля рецепції.Кухня в гарному стані з усіма необхідними приладдями.Ліжка зручні,постіль трохи застарв.В день від'їзду,запропонували комірки для зберігання речей та можливість користуватися кухнею тому що автобус був пізно увечері.Хостел залишив приємні спогади.

• Відгук від 24 лютого 2023

• Одномісний номер

Чудовий хостел. На кухні є все необхідне, Чисто. Дуже зручне розташування.

• Відгук від 19 жовтня 2022

Звісно мій недолік, що я була без належного зв’язку на час прибуття, не без ускладнень знайшла конкретне помешкання, розраховувала на зовнішню рекламу, не було. Дякую за допомогу, чудові мешканці опівнічного Будапешта!

Дуже вдале розташування для мого трансферу вокзал Нюгаті-аеропорт через ночівлю в Будапешті. Мене дочекалися, хоча це було біля опівночі із запізненням. Дякую! Пристойні невибагливі зручності, простора кухня, якою обов’язково скористаюся іншим разом). Рекомендую мобільним мандрівникам і для кількаденного пізнання міста все в зручній доступності.

Дата проживання: Вересень 2022

• Відгук від 29 вересня 2022

Ідеальний нічліг неподалік вокзалу

В жіночому туалеті не було замка/защіпки на дверях😂 цікава диковинка

Чудове місцерозташування. Ідеальне місце для ночівлі біля залізничного вокзалу Nyugati. Будинок близько до набережної, центру. Поруч багато магазинчиків та супермаркетів. Ресепшин і кухня були на 3-му. Нас розмістили на 2-му поверсі. Кімната була чиста і охайна. Що ще потрібно для зупинки на декілька ночей

Дата проживання: Вересень 2022

• Відгук від 1 серпня 2022

Такого не було

Співвідношення ціни та якості, професіоналізм персоналу

• Відгук від 31 січня 2022

Добре

Location

Дата проживання: Січень 2022

• Відгук від 16 грудня 2021

Перед Різдвом в Будапешті.

Трохи було прохолодно в номері. Фактично час проводили на загальній кухні. В номері дуже по-спартанськи.

Дуже зручне розміщення в пішій доступності до основних локацій. Практично поруч Базиліка Іштвана з різдвяним ярмарком, Будівля Парламенту. 10хв пішки від кінцевої зупинки автобуса 100е з Аеропорту. За весь час громадським транспортом не користувалися). При цьому тихе місце, шуму від трафіку не чутно. Поруч Lidl, безліч кафе. Привітний і доброзичливий персонал. Кухня, зручності спільні, але дуже чисто і черг не було. Добрий WiFi.

Дата проживання: Грудень 2021

• Відгук від 18 листопада 2021

З вікна трохи дуло, шумоізоляції немає - з кімнати чути як на кухні чай пʼють.

Локація - топчик. Всередині чисто, тепло, охайно. 2 душі, 2 рукомийники, 2 туалети - черг не бачив.

Дата проживання: Листопад 2021

• Відгук від 21 вересня 2021

Хороший хостел
    • Чотиримісний номер зі спільною ванною кімнатою

Дуже сподобалось місце розташування, пішки можна двстатися до багатьох пам‘яток. Чудове співвідношення ціни і якості.

Дата проживання: Серпень 2021

• Відгук від 20 грудня 2023

• Апартаменти

Чудове розташування в центрі, поряд метро, магазин, кафе.

• Відгук від 10 квітня 2023

Захоплююча відпустка у Будапешті

Не було таких моментів

Дуже зручне місцерозташування в самому центрі міста🚋🏪, поряд магазин продуктовий магазин 24/7 та Лідл, до парламенту пішки хвилин 7. Привітний та дружній персонал, яким ми дуже вдячні за наше перебування в готелі (завжди були готові допомогти та відповісти на наші запитання)🙂👍 Помешкання старе в старовинному будинку, але дуже доглянуте та чисте. В помешканні було все необхідне для тимчасового перебування. На кухні є посуд, тому без проблем можна приготувати їжу. Співвідношення ціни та якості відповідають одне одному.

• Відгук від 7 лютого 2023

6,0
    Суперечливі враження (

Інтер'єр хостелу занадто застарілий, дуже убогий. Все необхідне є, але загальна атмосфера не дуже приємна. Хостел негайно потребує оновлення - ремонту і оздоблення меблями. Постільна білизна настільки зношена, що катишки на простині буквально відчуваютьсч всім тілом

Привітний персонал, розташування хостелу, можливість користуватися кузнею і кухонним приладдям

• Відгук від 30 вересня 2022

6,0
    Досить добре
    • Одномісний номер

Цього разу постіль була сіра і скатана, дуже не приємно спати. За вікном шумна вулиця.

Гарне розташування. Вже не перший раз там зупиняюсь. Є ліфт. В хостелі є бокси для валіз - безкоштовно. Хороша кухня.

• Відгук від 11 липня 2022

чудові вихідні
    • Тримісний номер зі спільною ванною кімнатою

Розташування, гарний район.

• Відгук від 11 лютого 2022

Нам дуже сподобався хостел, дуже хороші адміністратори ❤️

Дуже чути вулицю

Розташування, чистота,персонал та атмосфера

Дата проживання: Лютий 2022

• Відгук від 21 грудня 2021

1,0
    Більше туди точно не повернусь.

Не знаю, як таке житло може мати хороші відгуки. Нагадує старі радянські лікарні. Ціна явно завищена. Це просто знущання, хотілось, щоб чим пошвидше закінчилась ця ніч.

Сподобалось тільки розміщення і те, що поселили пізно вночі.

Дата проживання: Грудень 2021

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: