2. Maďarsko - hodnotenia hotelov

9,3

9,1

• Ohodnotené: 8. mája 2024

• Dvojlôžková izba s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Rozpoloženie izby bolo veľmi nepraktické, posteľ bola uložená tak, že z oboch strán bola asi 10 cm od steny. Dôvod - zbytočne dlhá chodba v strede izby. Predpokladám, že takáto izba je jedna na každom poschodí.

Vynikajúce raňajky, ochotný personál, čistota, blízko nákupné stredisko a metro.

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 4. marca 2024

• Skupina priateľov

Nevýhody neviem uviesť

Dobré ubytovanie, autobusova zastavka je blízko, odkiaľ sme sa dostali na letisko bez prestupu. Všetko bolo čisté, raňajky boli celkom fajn

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 8. januára 2024

Vetranie, malé okno.

lokalita dobrá, raňajky sme nemali objednané

Termín pobytu bol január 2024

• Ohodnotené: 10. decembra 2023

• Trojlôžková izba

Skvelá poloha hotela v blízkosti metra. personál ochotný 24/7.na raňajky výber od sladkého, slaného. Ak sa mam vrátiť do Budapešti určite znova si vyberiem tento hotel.

Termín pobytu bol december 2023

• Ohodnotené: 13. októbra 2023

Nic

Všetko

Termín pobytu bol október 2023

• Ohodnotené: 5. septembra 2023

Výlet Budapešť pár
    • Dvojlôžková izba s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Posledný deň slabšie raňajky (výber velky ale nejak nám nesadol) ale to je asi individuálne podľa chutí(ostatnédni boli raňajky super).

Izba bola pekná čistá. Lokalita blízko metra s dopravou do centra nebol žiaden problém. Personál milý ochotný.

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 13. augusta 2023

• 1 noc

Príjemný personál , parkovanie tiež super , izba čistá ,raňajky super a blízko stanica metra.

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 9. augusta 2023

Skvelé
    • Štvorlôžková izba

Hotel s vlastným parkoviskom, blízko stanice modrej linky metra. Personál milý a nápomocný. Izby čisté a pohodlné. Skvelé raňajky. Páčilo sa nám, radi sa vrátime :)

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 7. augusta 2023

9,0
    Skvelá lokalita a výborne raňajky
    • 1 noc

Malý nedostatok bolo označenie hotela, ktoré bolo slabo viditeľné.

Príjemný personál aj hotel, skvelé raňajky, perfektný výber a všetko čerstvé

• Ohodnotené: 31. júla 2023

Nič som nepostrehol

Izby útulné, čisté, vybavenie izby ok. Raňajky naozaj bohaté, chutné, vlastné parkovanie. Odporúčam

• Ohodnotené: 31. júla 2023

Ďakujeme za krásny pobyt. Hotel je veľmi pekný, čistý a raňajky chutné. Odporúčame všetkými desiatimi :)

• Ohodnotené: 24. apríla 2023

9,0
    Hotel s dobrym pomerom cena/kvalita, cisty a dobre vybaveny.
    • Jednotlivec
    • Malá jednolôžková izba
    • 1 noc

- Aj ked sa na izbe nekurilo, bolo v izbe velmi teplo (a to bol len april) - chybal ovladac od klimatizacie, takze sa nedala spustit. - na TV sa dali chytit len madarske stanice - dvere na chodbu netesnili, presvitalo cez ne silne svetlo z chodby, ktore svietilo nepretrzite celu noc. Odporucam pouzivat pohybove senzory a tak usetrit energie a tym aj peniaze. - pri prechode chodbou do druhej casti hotela, je tam neoznacene nizsie miesto, kde som si buchol hlavu (a to som len priemerne vysoky). Odporucam to oznacit aby si to vyssi ludia vsimli.

- Lokalita pri nakupnom centre a stanici metra M3 - Izba bola naozaj velmi mala ale vzhladom na to velmi dobre vybavena (chladnicka, trezor, klimatizacia, rychlovarna kanvica, TV LCD, fen) - cistota na izbe aj v kupelni - dobra wifi - na jednu noc pre jednu osobu uplne v pohode. - darcek v podobe mineralky, keksiku a slanych tyciniek

Termín pobytu bol apríl 2023

• Ohodnotené: 3. apríla 2023

• 1 noc

Čisté a útulné ubytovanie. Super lokalita. Určite odporúčam.

Termín pobytu bol apríl 2023

• Ohodnotené: 28. augusta 2022

• Dvojlôžková izba s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Z klimatizácie tiekla voda na koberec :-)

Raňajky super.

Termín pobytu bol august 2022

• Ohodnotené: 25. augusta 2022

veľmi dobré
    • Dvojlôžková izba s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

čistota, ochota personálu, príjemné prostredie

• Ohodnotené: 18. augusta 2022

• Služobná cesta
    • Skupina
    • 1 noc

Blízko stanica metra a nákupné stredisko

• Ohodnotené: 4. augusta 2022

Výborný spánok, mäkkučký koberec, útulný hotel a chutné raňajky! :) +TOP okolitá vybavenosť
    • Dvojlôžková izba s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Trošku tenšie steny, bolo zreteľne počuť, o čom sa bavia susedia z veďlajšej izby. V hoteli nevaria obedy/večere - nákupné centrum oproti či reštaurácia hneď za rohom to vyrieši. Trošku nám vadilo, že spolu so svetlom sa v kúpeľni zapínal aj ventilátor, najmä v noci. Ale to sú také drobnosti, ktoré úplne zatieni celkový výborný dojem z hotela ako takého.. :)

Hotel sme našli veľmi jednoducho, je označený na ulici a navigácia ho našla bez problémov. Parkuje sa vo dvore hotela, kde je aj vyhradené miesto pre fajčiarov (lavička s popolníkom). Recepcia je štýlová, recepční usmiati a ústretoví. Izbu sme mali na 5. poschodí s malým strešným oknom, ale vôbec nám to nevadilo, práve naopak. Každý deň nám chodili izbu upratať - povysávali (koberec príjemný na nohy, taký mäkký, syn na ňom viackrát len tak ležal), koše vyniesli, vymenili uteráky, upratali pyžamo.. So servisom sme boli viac než spokojní. A výborne sa nám tam spalo! Dala sa zatiahnuť roleta a v izbe bola skoro úplná tma.. Na izbe bol veľký stôl so stoličkou, kde sa dalo pohodlne pracovať. Vedľa postelí boli malé stolíky s lampičkami. Mali sme k dispozícii aj prázdnu malú chladničku a varnú kanvicu a ako darček sme dostali vodu, nejaké keksíky a tyčinky+čaje. Na každom poschodí bol na chodbe priestor (sedačka/stolička) na chvíľkový oddych či telefonát. Hneď cez cestu oproti hotelu je nákupné centrum Koki Terminal a v okolí je viacero reštaurácií, čo sa hodilo, keďže v hoteli sa podávajú iba raňajky. Nákupné centrum je vlastne zároveň vlaková/metrová/autobusová doprava. Do centra mesta sme sa pohodlne dostali za 30-40 minút, aj napriek tomu, že bola výluka metra a museli sme ísť náhradným busovým spojom. Asi 3-5 minút od hotela sme natrafili pri prechádzke na zaujímavo dizajnovanú plaváreň, ale nestihli sme tam zájsť. Super bola aj ceduľka nerušiť/upratať na dvere. Raňajky sa podávali dlho (od 7tej až do 10.30), takže túto ceduľku sme využívali a boli na raňajkách raz až o 10tej a všetko bolo pekne doplnené, mali aj detskú stoličku. Raňajky chutné, rôznorodé - praženica, párky, šunky, syry, salámy, musli, viac druhov pečiva, jogurty, koláčiky, káva, čapovaný džús Rauch.. Mali k dispozícii dve menšie jedálne. Čisté, útulné, wifi fungovala ako hodinky, sprcha perfektná. S pobytom sme nadmieru spokojní a odporúčame všetkými desiatimi.

Termín pobytu bol august 2022

• Ohodnotené: 18. mája 2022

Dobré
    • Malá izba s 2 oddelenými lôžkami

Boli sme len 1 noc takže nič

Výhodná lokalita pre prespatie pred skorým ranným odletom

• Ohodnotené: 21. apríla 2022

• Skupina priateľov
    • 1 noc

Ubytovanie bolo čisté, postel pohodlna, milý personál. Nebol ziadny problém, boli sme spokojní.

• Ohodnotené: 19. apríla 2022

9,0
    top miesto na prenocovanie pred odletom s vybornym pristupom k metru
    • 1 noc

trvalo viac dni, kym vratili zablokovanu ciatku na kreditke, co je v sucastnosti otazka sekund, to vsak nie je dovodom tento hotel navstivit opat, ci pripadne odporucit. urcite sa vratime

ak potrebujete byt co najblizse k letisku a zaroven ihned pri stanici metra s dobrym parkovanim - lepsie miesto v budapesti nie je. a bonus k tomu : usmiaty personal, sympaticky bar, naozaj vysoka uroven cistoty, so stabilnym a rychlym internetom, vhodnym i na serioznu pracu. ranajky sme nevyskusali, odchadzali sme skoro na letisko

• Ohodnotené: 17. apríla 2022

• Štvorlôžková izba

- super raňajky - milý personál - poloha v blízkosti metra - súkromné parkovisko

• Ohodnotené: 22. marca 2022

• 1 noc

Izba bola čistá, voňavá. V kúpeľni bola vyhrievaná podlaha. izby boli prijemne zariadené. Raňajky boli vynikajúce. Veľmi sa nám páčilo, nabudúce sa sem radi vrátime.

Termín pobytu bol marec 2022

• Ohodnotené: 21. marca 2022

Ubytovanie určite odporúčame.
    • 1 noc

Možno lepšie tesnenie okien - bolo počuť hluk z vonka.

Boli sme veľmi pozitívne prekvapení, na izbe nás čakalo milé prekvapnie vo forme fľaša vody, mini čokoláda, keksík. Super je aj parkovanie v areáli hotela. Izba bola priestranná s balkónom. Všetko úplne čisté a aj raňajky boli pestré a stále dopľňané.

Termín pobytu bol marec 2022

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: