2. Magyarország hotelértékelések

6,1

• Ingyenes WiFi

6,2

100%-ig hiteles értékelések

Valódi vendégek. Valódi foglalások. Valódi vélemények.

Tudjon meg többet- előugró ablakot nyit meg
Írjon értékelést

Megjelenítve: 1 – 25

• 2023. november 26. az értékelés napja

4,0
    Talán nyáron, amikor nem kell fűteni, akkor lehet megszállni itt, ha csak 1 éjszakát akar vki átvészelni.
    • Mobilkészülékről küldve

Hideg volt a szobában - nem állítható a fűtés (ha ezt egyáltalán fűtésnek lehet nevezni…) -, a redőnynyílásnál özönlik be a szél, az ágyak között kosz volt, a törölközők annyira használtak, hogy már nem szívják a vizet, a víz nehezen folyik le mind a mosdókagylóban, mind pedig a zuhanytálcában.

Kb. az elhelyezkedése (a Dohány utcai Zsinagóga háta mögött).

2023. november a tartózkodás időszaka

• 2023. október 11. az értékelés napja

Egyszer elmegy.
    • Mobilkészülékről küldve

Nagyon kisméretű, eléggé elhanyagolt szálláshely.

Belvárosi hely, ahonnan mindent el lehet könnyen érni.

2023. október a tartózkodás időszaka

• 2023. szeptember 30. az értékelés napja

• Mobilkészülékről küldve

Galéria, matrac ,nem ágy,szoba méret említésre sem méltó,olyan kicsi ez nem szoba,hanem sufni!

Elhelyezkedés,felszereltség,csendes

2023. szeptember a tartózkodás időszaka

• 2023. augusztus 20. az értékelés napja

5,0
    Rendkívül jó helyen lévő szálláshely
    • Mobilkészülékről küldve

A kényelmes ágyakat leszámítva a többi berendezési tárgy lepukkant volt a szobában. Ilyen dolgokat már lomtalanításon sem találni, sokkal inkább egy szeméttelepen... Talán dobják ki, mert ilyen állapotú berendezés undorító látványa akkor is megalázó, ha egyébként olcsó szobát választottunk egy éjszakára. Ha csak a három ágy lett volna a szobában, és semmi más, még az is elfogadhatóbb. A fürdőszoba szoba felőli falán csőtörésre utaló nyomok voltak. A díszítőelemként szolgáló fali tapétacsíkot valaki egy nagyobb részen leszakította. A frissen mosott ágynemű vélhetőleg megjárta a padlót, az egyik párna csupa kosz volt, a lepedőkön emberi haj és egyéb szálak voltak. A törölközőket a szakadt, koszos textíl tárolók aljára téve kaptuk, így az egyik használhatatlan lett. Jobb lett volna, ha az ágyra hajítják. Nagyobbrészt gyorsan orvosolható bosszúságaink voltak csak.

Nagyon jó helyen van a szállás, a belváros frekventált részén, mindenhez nagyon közel. Vicces volt a recepciós úr. A kódos beléptetés nagyon praktikus. Jellemzően kényelmesen aludtunk. A belvárosi elhelyezkedéshez képest nagyon csendes volt a szoba, kilátással a Zsinagóga páratlanul szép épületére és kertjére.

2023. augusztus a tartózkodás időszaka

• 2023. július 10. az értékelés napja

6,0
    Kellemes
    • 4 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

Bőven ráfér egy felújítás, a fürdőszoba kritikus. 1-2 éjszakára alkalmas.

A belvárosban van.

2023. július a tartózkodás időszaka

• 2023. június 7. az értékelés napja

Egy éjszaka kibírható.
    • 1 éjszakára szállt meg

A matrac katasztrofális! Teljesen kifeküdt, konkrétan olyan volt, mintha egy árokban aludtunk volna! Kívánom, hogy a tulaj aludjon abban az ágyban egy éjszakát...Komolyan! Nagyon sokat utazok, sokféle szálláson voltam már, de ez valami egészen borzasztó volt! A fürdőszoba állapotát nem is részletezném. Nyilván ezért az árért nem számítottam luxus körülményekre, de ez durva volt. Kérlek cseréljétek le a matracokat!

A személyzet nagyon kedves és segítőkész, ezért az árért egy éjszaka oké.

2023. június a tartózkodás időszaka

• 2023. május 6. az értékelés napja

4,0
    Olcsó, hasznos, cserébe kissé nyomasztó.
    • 1 éjszakára szállt meg

Az ágyon a kifeküdt matrac igénytelen volt, nehéz volt rajta aludni. A szoba mérete elképesztően kicsi, szomorú a látvány a hátsú udvarra akkor is ha a tetők fölött ott a zsinagóga tornya. Igazi tömegszállás.

Nagyon olcsó volt

2023. május a tartózkodás időszaka

• 2023. március 25. az értékelés napja

Kiábrándító
    • Mobilkészülékről küldve

Az ágy elavult, a falakra ŕáférne egy kis festés, .WiFi nem működött!

Könnyen megközelíthető, árban megfelelő,

2023. március a tartózkodás időszaka

• 2023. március 20. az értékelés napja

Egy éjszakára megfelel.
    • Mobilkészülékről küldve

Egy régi társasházi lakásból kialakított szállás, ezért nagyon kicsik a szobák. Nem volt sem szappan, sem kézmosó bekészítve a fürdőszobába.

Közel volt a rendezvény helyéhez, ahova mentünk.

2023. március a tartózkodás időszaka

• 2023. február 22. az értékelés napja

• Mobilkészülékről küldve

A fürdőszoba bezáró ajtó folyamat kijött a sínből, alig lehetett becsukni.

2023. február a tartózkodás időszaka

• 2022. december 28. az értékelés napja

Kiábrándító
    • Üzleti út
    • Mobilkészülékről küldve

A ház maga belülről lepusztult falak. Az egy személyes szoba egy cella.

Őszintén? A Zsinagóga 2 kupolája kivilágítva. Függetlenül attól,hogy nem volt más lehetőség ebben a méregdrága időszakban még ez volt a legolcsóbb 1 éjszakára... Korrektül fel volt tüntetve, hogy fapados szállásról van szó. Viszont az internet nagyon jó. Az ágyon jót aludtam, bár kicsit nehéz róla felkelni :) mert túl alacsony.

2022. december a tartózkodás időszaka

• 2022. augusztus 22. az értékelés napja

• Mobilkészülékről küldve

Kilátás,ágy kényelmetlen rossz minőségű volt!

A szállás a varosközpontban van.

2022. augusztus a tartózkodás időszaka

• 2022. július 18. az értékelés napja

6,0
    Kellemes
    • Mobilkészülékről küldve

a falak tiszta koszosak voltak...nem kellet luxus de azert egy szimpla festés lehetet volna!

2022. július a tartózkodás időszaka

• 2021. november 27. az értékelés napja

• Mobilkészülékről küldve

A vendégfogadás kellemes tapasztalata után a szoba megtekintése sokként ért. Igényes embereknek semmiképpen nem ajánlom. A pici szoba falai olyan koszosak voltak, hogy egy munkásszálló hangulatát keltették. (A szakadt függöny és félig lógó karnis sem javított az összképen) Bár az ágynemű és a fürdőszoba tiszta volt, az aki nem ilyen körülményekhez van hozzászokva az biztos nem tud nyugodtan piheni egy ilyen helyen. A festés nem egy költséges dolog, érdemes lenne fordítani rá.

A recepciós nagyon kedves és figyelmes volt. Körültekintő tájékoztatást kaptam. A személyzet megérdemli a dícséretet a vendégfogadás terén.

2021. november a tartózkodás időszaka

• 2021. augusztus 24. az értékelés napja

4,0
    Van összehasonlítási alapunk, és ez nagyon gyér, túl puritán az árához képest.
    • 1 éjszakára szállt meg

Koszosak voltak a falak, az ágymatracból kiállnak a rugók. Nincsen egy éjjeli lámpa sem. Az ár-érték aránynak nem megfelelő.

Jó helyen van. A fürdőszoba tiszta volt.

2021. augusztus a tartózkodás időszaka

• 2021. július 25. az értékelés napja

Vegyes érzések
    • Üzleti út
    • Mobilkészülékről küldve

Nem tetszett, hogy 22 óra után, ha valami gondom van a szállásommal, nem tudok kit értesíteni. A kedves irodista hölgy elfelejtette a bejutási kódot átírni, ezért fel kellett hívnom, viszont ha néhány perccel később érkezem, már nem értem volna el telefonon és nem tudok bemenni a szállásomra.. Sajnos kellemetlenül ért, hogy a wc csésze instabil volt és körülötte mindig folyt a víz. Továbbá az ágy elnyűtt és hangos rugói nagyon kényelmetlenné tették az éjszakáimat. Nem tudtam rácsatlakozni a wifi hálózatra.

Tetszett, hogy rendkívül jó helyen volt a szállás a belvárosban. Az ablakom egy csendesebb belső udvarra nézett, és láttam a zsinagógát. Továbbá tetszett a bejutási rendszer az apartmanba, nem kellett semmilyen mágneskártyát magammal hurcolni.

2021. július a tartózkodás időszaka

• 2021. június 6. az értékelés napja

So-so
    • Mobilkészülékről küldve

Lelakott szoba, kényelmetlen rugós matrac,mint a régi amerikai filmekben, az egyik ágyneműhuzat koszos volt,a másik szerencsére tiszta. A wc-ből folyt a víz. Alvásra megfelelő a szoba. Ár-értékben elfogadható. Egy tisztasági festés, kis karbantartás, egy tv elférne a szobákban.A minimum lenne ágyneműhuzatot cserélni minden vendég utan! A fotó nem teljesen tükrözi a valóságot.

Elhelyezkedés, gyors becheck, egyszerű kijelentkezés. Gyorsan megközelíthető a belváros.A szoba csendes volt.

2021. június a tartózkodás időszaka

• 2024. április 27. az értékelés napja

• 4 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

Igénytelen,retek mindenhol és minden ! Köszos ágy, ágynemű! Büdös fürdőszoba és wc amiből a víz folyt! Senkinek nem ajánlom!!

Semmi! Borzasztó volt!

• 2024. április 15. az értékelés napja

7,0
    Egy két napra megfelelö.
    • Mobilkészülékről küldve

Az ágy rugója tönkrement, az egész ágyat cserélni kellene.

Jó a kilátás. Csendes, nyugodt hely.

• 2024. április 14. az értékelés napja

1,0
    Nagy csalodás volt és mindenben hazudtak ròla
    • 6 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

Koszos volt rugok az ágybol kiáltak szekrény nem volt fürdö szörnyű vifi leirták nem volt légkondi sem pedig így irták le nem volt ki festve több éve le málott a falról a tapéta senkinek nem ajánlom mi is elöbb el jöttünk mind amit be fizetünk soha nem voltunk ilyen rossz helyen a családal

Hogy közel van minden

• 2024. április 12. az értékelés napja

Szörnyű.
    • 5 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

Elromlott a bojler, emiatt nem lehetett zuhanyozni. A foglalt 5 napból a másodikon elhagytam a szállást, mivel lakhatatlan, mégse térítették vissza a pénzem. A booking.com ügyfélszolgálata próbált segíteni, de azt mondták, megkeresésükre nem válaszolt a szállásadó. Egyéb problémáim: A Wifi sem működött. Az ágynemű ugyan állítólag frissen volt mosva és vasalt ruha szaga is volt, tele volt fekete hajjal és kunkori szőrszálakkal. Az ágy a galérián van, nehéz felmenni, és mivel csak úgy lehet lejönni, hogy a falba megkapaszkodunk, tiszta fekete és ragacsos azon a ponton. Nagyon gusztustalan. Az, hogy a szoba nem annyira szép, kissé salétromos a mennyezet, az még belefér azért az akciós árért, amit fizettem, de a fent felsoroltak már nem. Az, hogy a tisztálkodási lehetőség hiánya mellett sem kaptam pénz visszatérítést még csak azokra a napokra sem, amit nem is töltöttem ott, de még egy elnézést kérünköt sem, az pedig egyenesen felháborító.

Központi helyen van. Olcsó volt, last minute. A recepciós kedves. A szoba ugyan rémes, de egy poszemet nem láttam, még a sarkokban sem.

2024. március a tartózkodás időszaka

• 2024. február 19. az értékelés napja

2,0
    • Mobilkészülékről küldve

Nem azt a szállást kaptam, ami a képen volt, Koszos falak, és fürdő. Nagyon ráférne a felújjítás. Rettentő zajos volt, papírvékony falak, hajnali 3ig hangoskodtak a szomszédos szobakban. Nem ajánlom egy estére sem.

Elhelyezkedése jó volt, és meleg volt.

2024. február a tartózkodás időszaka

• 2024. január 8. az értékelés napja

Kész átverés
    • Mobilkészülékről küldve

Azt viszont bőven sorolhatom mi nem tetszett. A képek nem fedezik a valóságot. Egy lepusztult kis egérlyuk az amit kapunk ennyi pénzért. Az ágyat a lehelet tartja egybe arról nem beszélve hogy deszkák tartják a matracot. A fürdő kritikán aluli. Egy szóval hatalmas csalódás volt. Ha először meg mutatták volna a szállást,hogy erről volna szó és nem a papír munkával és kifizetéssel kezdjük akkor tuti vissza fordulunk és keresünk valami mást! De sajnos nem így történik az átadás mi pedig már késésben voltunk így is. Egy szóval borzasztóan átverik a vendéget. Nem ajánlom senkinek!

Sajnos nem azon kìvűl,hogy közel volt ahhoz a helyhez ahova mentünk nincs pozitív élményünk.

2024. január a tartózkodás időszaka

• 2023. november 6. az értékelés napja

• Mobilkészülékről küldve

Az internet nagyon rossz volt maga a szállás is este nagyon meleg volt ideges voltam nagyon !!!!

Semmi nem jó hely!!!

2023. november a tartózkodás időszaka

Megjelenítve: 1 – 25

Felvesszük az árversenyt
Felvesszük az árversenyt
Alacsony árak • Nincs foglalási díj • Olcsóbbat talált? Kifizetjük a különbözetet!

A vendégek ezeket a szállásokat is értékelték: