2. Izrael - hodnotenia hotelov

7,6

7,9

• Ohodnotené: 27. marca 2023

5,0
    Ubytovanie zodpovedalo cene. Kludne by som sa tu znova ubytovala.
    • Skupina
    • Izba s manželskou posteľou

Obcas posobil hotel skor ako ubytovna. Vo vedlajsej izbe boli ubytovani robotnici, ktori do neskorej noci vonku fajcili, a pocuvali hlasno hudbu. Plaze su v rekonstrukcii bez moznosti pristupu, ohradene plotom, neda sa dostat k moru. Nastastie plaz Maman, ktora poskytuje hotelu Red Sea plazove lezdala, bola scasti otvorena a mohli sme sa slnit.

Ranajky boli chutne, a velmi bohate. Bazen bol napusteny a spristupneny, napriek tomu, ze to malo byt az o 2 tyzdne neskor - co nas prijemne prekvapilo.

Termín pobytu bol marec 2023

• Ohodnotené: 22. februára 2023

Dobré
    • Trojlôžková izba
    • 7 nocí

Izby sú v strašnom stave. Staré zariadenie, preležané matrace, rozpadavajúci sa nábytok. Dvere sa dali ledva zatvoriť a z každej strany cez ne presvitalo svetlo z chodby. Na booking je napísané, že budeme mať lehátka na súkromnej pláži zdarma, pláž bola ale zatvorená.

Hotel má dobrú polohu, blízko autobosov, obchodov. Ani na pláž to nie je ďaleko. Personál hotela bol milí, keď videli, že nie sme spokojní s izbou, hneď nám ju vymenili. Tiež menili uteráky každý deň, dopĺňali kávu, sprchové gély.

• Ohodnotené: 16. januára 2023

Dobré
    • Skupina
    • 1 noc

Terasa pred izbami je super, no zároveň umožňuje posedenie do rána, a zábavu hlučných skupín. Rušilo nás to. Po odubytovaní (check out) nám na recepcii neumožnili uschovať si batožinu. Túto možnosť ponúkajú uzamykateľné skrinky pred vchodom do hotela za 10 NIS na 24 hodín. Kým sme pochopili mechanický princíp zámkov, stálo nás to 2x10 NIS. Veľmi neprofesionálne. Kazí to dojem z návštevy tohto hotela.

5 minút chôdze od autobusovej stanice, výhoda aj pri odchode na letisko. 10 minút chôdze do centra a na pláže. Dobré a bohaté rańajky, veľa zeleniny a rôznych druhov rýb. Na recepcii nám po odubytovaní (check out) požičali plážové osušky, ktoré sme pri odchode vrátili, takže sme nemuseli cestovať s mokrými uterákmi.

Termín pobytu bol január 2023

• Ohodnotené: 22. februára 2023

4,0
    Sklamanie
    • Izba s manželskou posteľou
    • 1 noc

Do vane som sa bál vstúpiť. Izba hneď vedľa bazéna, kde sú totálne netesné dvere a voda v bazéne celú noc špliechala - nevedeli sme zaspať.

• Ohodnotené: 19. februára 2023

5,0
    Prespavali sme jednu noc. Na tento ucel bol hotel perfektny. Ucelne izby, postele v poriadku, na ranajkach nic nechybalo

Dobra cena aj ranajky.

• Ohodnotené: 8. januára 2023

2,0
    Veľmi zlé
    • 1 noc

Pre toto hodnotenie nie sú k dispozícii žiadne komentáre.

Termín pobytu bol január 2023

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: