3. Лаціо: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
  4. Рим: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Італія Рим Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Casa Mia Guesthouse Оцінка за відгуками: 9

“Дуже сподобалось помешкання. З аеропорта доїхала за 25 хвилин та навіть знайшла вільне місце паркування прям під помешканням! Дякую господарю, що відреагував швидко в пізній час. Можна заїжджати у будь який час. Дуже доступно та легко пояснює хозяін як попасти у кімнату. Сподобалось що було все необхідне в номері: чайник і чай та кава навіть) у ванній кімнаті була зубна щітка та паста! Це чудово! Номер такий як на фото!“

• The Center Of Rome B&B Оцінка за відгуками: 8,9

“Персонал привітній, номер комфортний, розташування чудове близько до метро і до місцевих пам'яток“

• B&B Esty Оцінка за відгуками: 8,5

“Чудове розташування в 15 хвилинах ходьби від Трастевере, до центру міста транспортом дуже швидко, ідеально! Район дуже красивий, зелений. Кімната чудова, дуже чисто! Є все необхідне. Привітний господар. Нам сподобалось, дуже дякуємо:)“

• MARCANTONIO HOME ROME - Vatican - Оцінка за відгуками: 9,2

“Чистота і комфорт. Всього вдосталь.“

• Bosuites Rome Оцінка за відгуками: 8,8

“Все було чудово, ми приїхали в нічний час, заселились без проблем (селф чек-ін). Номер невеликий, але там було все необхідне, чисто і затишно! Поруч є цікаві місця, чудове кафе для сніданку, до Колізею хвилин 15 пішки!“