2. Olaszország hotelértékelések
Olaszország Valdaora Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel Rainegg Értékelési pontszám: 8,1

„Gyönyörű helyen van.”

• Berggasthof Trattes Értékelési pontszám: 9,4

„A ház csodaszép helyen fekszik, ablakból a Dolomitok fennséges csúcsaira lehet rácsodálkozni. A reggeli nagyon finom, a vcacsora pedig olyan választékos, ízletes, bőséges, hogy bármelyik kiváló étterem megirigyelhetné!!”

• Alpinhotel Keil Értékelési pontszám: 9

„Kényelmes szobák, sítároló remekül megoldott.”

• Gandlerhof Értékelési pontszám: 9,7

„Nagyon szép helyen van, közel a sífelvonó. A házigazdák nagyon aranyosak és barátságosak. Az apartman tiszta, kényelmes jó meleg! Minden nagyon közel van: bolt , pék, bank, benzinkút. Igazi jó agroturisztikai szállás!”

• Hotel Pörnbacher Értékelési pontszám: 8,7

„Nagyon jó helyen van. Sí busz a ház előtt áll meg. A vonat állomás 2 perc. Kedves személyzet. A reggeli finom és bőséges a választék.”

• Alpinhotel Keil Értékelési pontszám: 9

„Az étel fantasztikus volt. A medence a kilátás fenomenális.a személyzet tökéletes. Minden tökéletes volt mindenkinek csak ajánlani tudom❤️❤️”

• Bigraberhof Értékelési pontszám: 9

„Fantasztikus helyen lévő csodálatos szállás. Kellemes, szép kényelmes kis lakás csodálatos panorámával. Csend, nyugalom, és tiszta levegő. Mindennel elégedettek voltunk, imádtunk ott lenni és maradtunk volna még. Kislányom nagyon szerette a gazdaság állatait. Az egész egy csoda! Ajánljuk baratainknak és mi is visszatérünk még. Közel van a Braies tó és St. Maddalena. Valdaora kisvárosa is csodás hangulatú.”

• Bigraberhof Értékelési pontszám: 9

„Nagyon szèp volt a kilàtàs! Szèpen renovàlt lakàs, szèp nagy konyhàval. A konyha minden szüksègessel felszerelve. A hàziasszony nagyon kedves ès segitökèsz. Bàrmikor visszatèrnèk 🙂”

• Appartement Gandler Értékelési pontszám: 9,3

„A környék teljesen OK. Autentikus alpesi illatok és hangok, mert sok a tehén ;), valamint a magas hegyek látványa remek - mi ezért jöttünk. Örültünk a szállásadótól kapott ingyenes vonat- és buszjegynek, hasznos volt sok esetben.”

• Hotel Kronplatz Értékelési pontszám: 8,3

„Nagyon kedves személyzet, üzemeltetés. Szuper helyen van !”