3. Венето: відгуки про готелі

9,2

8,9

• Відгук від 18 квітня 2024

• Загальний номер з 6 ліжками та власною ванною кімнатою

Чудовий сучасний хостел, гарне розташування...все дуже близько. Чисті номери, зручні ліжка. Є можливість як придбати сніданок, так і приготувати щось самому. Гарний WiFi . Відмічу можливість залишити рюкзаки/валізи якщо ви прибули раніше. Враження приємне. Рекомендуємо.🫶

• Відгук від 15 квітня 2024

Це прекрасне місце, де є все для того, щоб отримати незабутні враження. Прекрасний персонал, смачний сніданок, багато рі
    • Ліжко в 6-місному змішаному загальному номері (гуртожиткового типу)

Все чудово в цьому хостелі! Я в захваті😊

• Відгук від 31 березня 2024

Рекомендую на коротке перебування, але візьміть до уваги шум.
    • Двомісний номер/номер Твін економ-класу

Було доволі гучно, хоча б були на 6 поверху. Не допомагали навіть бірюши. Також нам дали візуально інший номер ніж був на картинці.

Локація супер, прям біля ЖД. Дуже класне обслуговування, класно що є також секюріті. Хороший номер, зручне ліжко.

• Відгук від 3 січня 2024

Хостел - просто супер, дуже близько до залізничої станції, комфортні номери, чиста білизна. Рецепція працює 24 години, в
    • Ліжко у 9-місному загальному номері для жінок

Видають чисту постільну білизну, але без рушника.

Розташування, чистота, комфорт, сніданок.

• Відгук від 2 січня 2024

Дуже крутий хостел
    • Двомісний номер/номер Твін економ-класу

Сніданок не коштує грошей на мою думку. Можна вийти і поснідати за ту ж саму ціну в кафе.

Велика зона відпочинку, можна з дітьми, хоча це хостел, чисто, є все необхідне, цікавий дизайн, цілодобово автомати з водою і кавою, внизу увечері працює бар, є кухня для приготування. Переважно в хостелі молодь, але на поверсі і в холі і в барі було тихо і комфортно. В холі є книги (навіть українською) і багато місць для відпочинку

• Відгук від 22 грудня 2023

Приємно вражена ☺️
    • Ліжко в 6-місному жіночому загальному номері

Чудовий готель ☺️ До центру Венеції їхати 10 хвилин потягом, станція знаходиться в 3 хвилинах пішки від готелю (мені дуже важливо розташування) Комфортні умови проживання - є пралка, ресторан, камера схову, є можливість лишити речі на декілька годин. В кімнаті (жіноча кімната на 6 чоловік) був душ, вбиральня з біде, раковина, дзеркало з підсвіткою, також є місця для зберігання особистих речей з можливістю замкнути їх, біля ліжка є вбудована розетка. Рушники не видаються (тільки за доплату) Готель дуже молодіжний, приємний, я дуже задоволена 🍀☺️

• Відгук від 14 грудня 2023

Все чудово
    • Ліжко в 6-місному жіночому загальному номері

Рушники не йшли у комплекті з постільною білизною

Привітний персонал, напій в барі у подарунок, чиста постіль, чисті номери

• Відгук від 5 грудня 2023

Час заїзду

Локація, сніданок ОК

• Відгук від 12 листопада 2023

Красиві італійці на рецепції і привітні . Зручне розташування

• Відгук від 19 жовтня 2023

Все ідеально!

• Відгук від 11 жовтня 2023

мені подобається це місце, повернусь ще, хороша якість і організовано все чудово, за відносно не високу ціну
    • Ліжко у 9-місному загальному номері для жінок

ранній чекаут, хотілось би в 11. не вистачає часу зібратись, так як в кімнаті 9 дівчат, зранку важко все організувати до 10 ранку. Невистачає поличок в душевій кімнаті.

місце знаходження, дизайн, зручності. Персонал привітний, особливо на рецепшн. Зручні ліжка, дизайн приміщення і сама будівля дуже простора, однозначно робить час перебування в задоволення.

• Відгук від 10 жовтня 2023

Не видають рушники

Сподобалось абсолютно все! Персонал, чистота, інтер'єр, розташування, безпека, тераса, сніданки взагалі неперевершені! Це найсмачніші сніданки зі всіх хостелів, в яких ми були. В кімнатах кондиціонер, дуже зручно спати. Ввечорі тусовки! Дуже рекомендую!

• Відгук від 1 жовтня 2023

відмінно
    • Ліжко у 9-місному загальному номері для чоловіків і жінок

хороше співвідношення ціни та якості. привітний персонал. кухня для приготування їжі. бар, кав'ярня. великий чистий номер. ліфти на верхні поверхи.

• Відгук від 31 серпня 2023

Загалом все було добре. Нормальний контингент, оперативна робота працівників хостелу, комфорт на 8/10. Якщо їхатиму
    • Ліжко у 9-місному загальному номері для чоловіків і жінок

- цілий день тихо, а з 10 вечора починається такий шум, що аж підлога вібрує - не було фену у кімнаті - хотілося б, щоб видавали одноразові капці - відсутність прихожої, де можна залишити взуття: всі топталися у ньому по кімнаті та залишали біля ліжка. Особисто у мене поїздка пройшла чудово, так як була сонячна погода. Але передбачаю, що була б маса дискомфорту, якби йшов дощ. Знову таки, через відсутність прихожої, килимків для взуття, вішалок для одягу. У кімнаті чисто душ, туалет, умивальники та ліжка - можливо, я б додала ще трохи розеток. Хоча б по 2 на одну людину, а не 1 - трохи страшно залишати речі у камері схову: вона постійно відкрита і там купа чужих речей

- Дуже чисто та просторо - Кафе, зона для відпочинку та очікування - Локація супер, так як поряд магазин, автобусна станція, а також ЗД

• Відгук від 18 липня 2023

• Двомісний номер/номер Твін економ-класу

Не очікували такого комфорту від хостелу. Номер чистий, цікавий інтер’єр, всі зручності є, у барі внизу шумно, але у номері не чутно було. Їжа смачна!

• Відгук від 30 червня 2023

Рекомендую
    • Ліжко у 9-місному загальному номері для жінок

Я могла б сказати, що треба давати безкоштовно полотенця і замки для язиків. Але подумала і зрозуміла, що тут розумне співвідношення ціни та якості. Не може бути все включене за невелику ціну. Тому - хто шукає і сумнівається - тут реально присутнє співвідношення" Ціна - Якість" . Рекомендую.

Тут дійсно чисто, і це приємно. Персонал реально дуже привітний!!! Смачний сніданок. Взагалі в мне тільки позитивні враження. Приємне місце, приємні люди, є своя атмосфера. Вечорами проходять різні активності, дискотеки, тощо. Але спати це зовсім не заважало !!! Звукоїзоляція хорошо!! Дуже вдале місцеположення- поряд вокзал і зупинка автобусу до Венеції. Беріть із собою замочок для ящиків збереження речей, або треба за це платити. І полотенце теж ))).

• Відгук від 14 червня 2023

• Ліжко в 6-місному змішаному загальному номері (гуртожиткового типу)

Диско до 4 ранку. Баси можна б було і трохи скрутити. Спати було важко.

Все було круто. Чисто, зручно, все є.

• Відгук від 29 травня 2023

Цікавий тематичний хостел з зручним місцем розташування
    • Ліжко у 9-місному загальному номері для чоловіків і жінок

Хотілось би мати шторки на ліжку )

Відношення і розуміння

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 18 травня 2023

Гарний готель с гарним розташуванням та вечірніми розвагами.
    • Загальний номер (гуртожиткового типу) із 9 ліжками та окремою ванною кімнатою

На рецепції Артем - говорить російською, тож жодних проблем з порозумінням. Напої від готолю у подарунок. В номері два душі - ще один приємний сюрприз. В вечері розваги у кафе - супер. Парковка поруч. Потяг до Венеції - 5 хв пройтись. Все супер!

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 26 квітня 2023

Дуже класне місце з крутезний аудиторію тих, хто тут зупиняється. Вдячна за враження і комфортне перебування. Уже хочеть
    • Ліжко в 6-місному змішаному загальному номері (гуртожиткового типу)

Шкода, що за рушник потрібно платити окремо. Також не знали, що варто мати свій замок на ящик.

Неймовірно смачні сніданки. Дуже зручне розташування, у кількох кроках від вокзалу до Венеції. Дуже привітний персонал. Багато простору й активносте. Класно, що можна лишити важкі речі до та після check-in.

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 16 квітня 2023

• Загальний номер (гуртожиткового типу) із 9 ліжками та окремою ванною кімнатою

Дуже гарний хостел! Найвища оцінка! Близько до вокзалу, привітний персонал, в кімнатах дуже чисто, якісна постільна білизна та рушники. Смачний сніданок і великий вибір страв. Все сподобалося! Хай щастить колективу працівників хостела, вони дійсно створили комфотний відпочинок!

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 19 березня 2023

Рекомендую усім!
    • Ліжко у 9-місному загальному номері для жінок

Дуже комфортно було жити в номері. Дуже чисто та затишно. Була там 5 днів та ночей. Жодного разу не пожалкувала, що обрала саме цей хостел!

• Відгук від 19 березня 2023

Я б порадила своїм друзям та знайомим цей хостел.
    • Ліжко в 6-місному жіночому загальному номері

У вартість не включено рушники. Синтетична постільна білизна (жарко спати)

Гарна і простора територія хостелу. у номері є туалет з біде, душ, умивальники. кожного вечора відбуваються тематичні івенти, як то дискотеки або караоке. гарний дизайн кімнат, близьке розташування до вокзалу з якого можна швидко доїхати до острівної частини Венеції.

• Відгук від 10 березня 2023

• Ліжко у 9-місному загальному номері для чоловіків і жінок

Не дуже багато особистого простору, ліжка відкриті , але на фоні іншого це ок

Поки найкращий хостел у якому я була! Дуже приємна людська енергетика, щодня розважальні програми і безкоштовний бокал просеко при заселенні:) Все чисто, зі смаком і продумано