3. Венето: відгуки про готелі

8,3

8,7

• Відгук від 21 квітня 2024

• Тримісний номер зі спільною ванною кімнатою

Все було добре. Але я не знала, що ванна кімната буде окремо. Хоча виявилось не така велика проблема. Дуже привітний персонал. Смачні сніданки і гарне кафе

• Відгук від 29 березня 2024

• Двомісний номер з 1 двоспальним або 2 односпальними ліжками і спільною ванною кімнатою

Дуже чісто, постіль і рушники змінювали кожного дня.В Ресторані смачні сніданки.Господиня весела і привітна.🥰Зупинка до Венеції поряд з Готелем.Відпочінок у 4 дні пройшов дуже швидко і не помітно.😃

• Відгук від 30 липня 2023

Єдиним мінусом було відсутність вибору на сніданок. Стіл накриває персонал.

В готелі є все необхідне і все працює згідно з описом. Умови відповідають ціні. Дуже привітний персонал. Особливо сподобалося зручне розміщення. Біля готелю є автобусна зупинка з якої легко доїхати фактично до центру Венеції. Де розміщений готель і карту з рухом автобуса надав персонал готелю. Білет можна купити у самому автобусі. Біля готелю є парковка. Готель має свій ресторан.

• Відгук від 9 червня 2023

• Тримісний номер зі спільною ванною кімнатою

Близько до Венеції,за помірну ціну,поряд супермаркет Лідл,зупинка. Все добре,все сподобалося!

• Відгук від 5 травня 2023

• Чотиримісний номер зі спільною ванною кімнатою

обслуговування було прекрасне, дуже доброзичливий персонал

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 1 травня 2023

Немає .

Чудове місце розташування. Персонал і господиня Нелля були доброзичливими і дуже у всьому допомагали. Сніданок повноцінній. Ресторан готував дуже смачні страви, великий вибір меню. У номері є все необхідне для короткого перебування.

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 18 листопада 2022

• Тримісний номер зі спільною ванною кімнатою

гарне приміщення, дуже привітливо хозяйка. зручне нічне заселення.

Дата проживання: Листопад 2022

• Відгук від 30 червня 2022

Все сподобалось.

Все сподобалось .Персонал привітний. Всю інформацію надіслали на пошту, ключі залишили. Номер чистий, кондиціонер, електрочайник, маленький холодильник з приємним бонусом- пляшка холодної води. Саме головне для мене - білосніжна постіль та рушники. Матраси та подушки дуже зручні. Поруч зупинка автобусів, всю інформацію про розклад персонал надав. Сніданки дуже смачні і великі порції. Після звільнення номера дозволили залишити речі.

Дата проживання: Червень 2022

• Відгук від 8 січня 2022

ресторан на першому поверсі, чудове сьавлення!

Дата проживання: Січень 2022

• Відгук від 12 грудня 2021

• Тримісний номер зі спільною ванною кімнатою

Прекрасна добра пані на Рецепції, дуже смачна їжа. Співвідношення ціна та якості

Дата проживання: Грудень 2021

• Відгук від 22 жовтня 2021

Подорож

Дуже добра господиня, допомогла і дорадила в деяких справах. Все дуже сподобалося. Дуже дякуємо і радимо побувати усім. Офіціант у ресторані внизу дуже позитивний. Гарно вам дякуємо за гостинність) З любовю з України до Італії

Дата проживання: Жовтень 2021

• Відгук від 13 вересня 2021

Wszystko mi się bardzo podobało. Bardzo miłą Pani właścicielka. Na drogę dała nam wody i kubeczki. Duży parking darmowy. Rzeczywiście na przeciwko przystanek autobusowy i w 10min dojazd co centrum Venecji. Polecam serdecznie COLORS! Tutto molto bene. La Signora sicuramente brava e molto bona persona. Il parcheggio grande e libero. Vicino la fermata di autobus, fra 10min stato a centro Venezia. Мені все дуже сподобалося. Дуже приємна й ввічлива власниця готелю, так само й інші особи з персоналу. Нам навіть води дала на дорогу. Великий і безкоштовний паркінг. Наступні двері ліворуч -- Tabacchi. Там продають квитки на автобус.(беріть одразу на дорогу назад). Навпроти зупинка з якої автобусом можна в 10хв дістатися до центру Венеції. Близько супермаркету Lidl. Дуже рекомендую COLORS!! Очень нам понравилось. Очень приятная, душевная и тёплая властительница, а также весь персонал. Большой и бесплатный паркинг. Двери левее -- Tabacchi. Там можно купить билеты на автобус. Лучше сразу взять и туда и обратно. А напротив остановка. Автобусом 10мин до центра Венеции. Близко супермаркет Lidl. Очень советую COLORS!

Дата проживання: Серпень 2021

• Відгук від 13 травня 2022

5,0
    Досить непогано

В номері нема килимків, кафельна долівка. Меблі старі. Душ і туалет спільні на поверху.

Цей готель розташований по дорозі до аеропорту Марко Поло, в 5 км від нього. Вибрали його саме за це, бо був ранній виліт. Якщо вам потрібно саме переночувати перед вильотом, то цей отель - саме то. Автобус в 500 метрах, цілодобово. Номер маленький, зручності спільні на поверху. Помешканців не багато. До Венеції 15 хвилин на автобусі. Автобуси ходять часто. Си приїхали до обіду, але нас все одно одразу заселили. Головний заклад Colors - їх ресторанчик. Відвідувачі - всі місцеві. Потік людей нескінченний цілий день. Піцца, лазанья, тірамісу- найкращі, що ми пробували в Італії і за її межами. Якщо ви хочете затишно красиво посидіти, то краще знайти ресторан у Венеції, це не те місце. Але, якщо ви хочете поринути в місцевий колорит, скуштувати найсмачніші італійськи страви, приїдьте в Colors просто поїсти. Вам доведеться трохи запастися терпінням і почекати коли у вас візьмут заказ, бо тут обідають всі місцеві, але результат того вартий. Господиня закладу дуже приємна та гостинна.

Дата проживання: Травень 2022

• Відгук від 9 квітня 2024