2. Taliansko - hodnotenia hotelov

Lokalita

• Ohodnotené: 26. októbra 2023

Skvelé ubytovanie
    • 1-spálňový apartmán Economy

Myslím si, že balkón by ožil, keby dostal nový náter. Lebo inak je pekný a mali sme dokonca výhľad na more. A takisto aj sprchový kút by bolo treba zrekonštruovať. Ale inak hodnotím ubytovanie veľmi pozitívne.

Lokalita je úžasná, len 150m od mora a blízko do centra mesta. Hneď pri apartmánovom dome je veľký supermarket, aj s pekárničkou, ktorá ponúka miestne cukrárske špeciality a s malým barom, teda kaviarňou. Každé ráno sme tak mohli spolu s miestnymi začať nový deň kvalitným talianskym espressom či capuccinom.

• Ohodnotené: 13. októbra 2023

• 8 nocí

Chýbalo pravidelne dopĺňanie toaletného papiera.

• Ohodnotené: 10. októbra 2023

skvelé

nemám nič

výborná poloha, mali sme dva apartmány. Jeden mal dve terasy a druhý bol menší mal len jednu. Oba apartmány boli čisté, a pekné. V cene bol aj bazén ale ten sme moc nevyužili, dosť studená voda. Ale vôbec nám to neprekážalo. Súčasťou komplexu je aj supermarket, kde robia aj kávu. V blízkosti reštaurácie. Určite toto ubytovanie odporúčam

• Ohodnotené: 28. septembra 2023

• 7 nocí

Kuchynka. vybavena spartansky, dvojplatnicka, mikrovlnka Sprchovaci kut len pre stihlle a male osoby

Dobra dostupnost k moru i do mesta Obchod priamo v budove Ochotny personal na recepcii

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 24. augusta 2023

• 7 nocí

Sprcha mínus, okno sme mali od cesty, kde každé ráno zásobovali supermarket a bolo počuť hluk smetiarskeho auta o 6h ráno.

Super poloha. Blízko k moru, pod oknami supermarket, bazén, blízko reštaurácie... Trošku drahšie - hlavne reštaurácie. Ubytovanie bolo skromnejšie, ale ok; hlavne, že nechýbala klimatizácia, chladnička, mikrovlnka 😉. Vybavenie kuchyne bolo skromnejšie, ale stačilo- improvizovali sme. Balkón - fajn večerné posedenie. K dispozícii aj sušiak. Pani na recepcii bola veľmi ochotná. Keď sme niečo potrebovali, pomohla a poradila. Upratať nám prišli len raz za týždeň a vymenili posteľnú bielizeň a uteráky. Keď sme niečo potrebovali, stačilo si vypýtať. Jediné veľké mínus - sprchový kút - malý a nedal sa poriadne zatvoriť.

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 13. júla 2023

• 5 nocí

Apartmán bol menší než sa zdal na fotkách.

Výborná poloha. Cca 15 minút na pláž Maria Pia, 30 minút do historického centra Alghero. Výborný bazén, čistý, udržiavaný s plavčíkom. Supermarket na prízemí, skvele zásobený. Veľký výber ovocia a zeleniny, pečivo, výborné cestoviny, dokonca teplé jedlá za dobré ceny (pečené kura, rezeň, rizoto, pečené zemiaky, grilovaná zelenina...). Takže obed sme si kúpili a zjedli na terase apartmánu. Popoludnie sme trávili na lehátku pri bazéne. Na večeru sme chodili do mesta (napr. reštaurácia Al Vecchio Mulino 👍🏻). Apartmán mal v oboch miestnostiach klimatizáciu, čo sme využili na vychladenie pred spaním. Nábytok bol už starší, ale zachovalý a plne funkčný. Kuchyňa mala iba základné vybavenie. Žiadne koreniny, soľ, čistiaci prostriedok, ani utierka. Tieto veci sme si kúpili v supermarkete. Vzhľadom na cenu ubytovania nám to neprekážalo. Apartmán bol veľmi čistý.

• Ohodnotené: 28. júna 2023

• 7 nocí

Musel som zaplatiť za kľúč k trezoru. Pri popise ubytovania to nebolo uvedené ako služba za poplatok.

• Ohodnotené: 4. júna 2023

7,0
    Booking sa neunúval ospravedlniť sa za to , že dvakrát zmenil ubytovanie
    • 6 nocí

Služby spoločnosti Booking sa mi nepáčia. Spoločnosť Booking v den príchodu do letoviska mi zmenila ubytovanie . Z dôvodu, že pôvodne objednaný hotel este nebol otvorený . Booking sa neospravedlnil ani za to, že ubytovanie mi zmenili 2 krát . Takže moje ohodnotenie nie je na Gardenia ale na Apartmány Eucalipti .

Velmi velky apartman 3 spálne . Hodnotenie sa vzťahuje na Apartman Eucalipti a nie na Gardenia , keďže Booking mi v den príchodu zmenili ubytovanie

Termín pobytu bol máj 2023

• Ohodnotené: 22. mája 2023

9,0
    Dobrá poloha, pekné priestory, doporučujem.
    • 7 nocí

Kúpeľňa bola veľmi malá, bol tam bidet, WC, sprchový kút a minimum miesta.

Prístup recepčnej bol úžasný, zodpovedala všetky naše otázky, pomohla nám pri všetkom, čo sme potrebovali.

Termín pobytu bol máj 2023

• Ohodnotené: 16. septembra 2022

8,0
    Napriek maličkostiam sme boli spokojní,oddýchli sme si
    • 7 nocí

nedostatočné vybavenie kuchynky.Dva poháre,žiadna misa na šalát a iné.

súčasťou apartmánového komplexu bol obchod.všetko potrebné tam bolo.Blízko pláž na výber

• Ohodnotené: 12. septembra 2022

• 5 nocí

Výborná lokalita, 10 minút na pláž Maria Pia, 20 minút do mesta prechádzka po promenáde, hneď pod ubytovaním supermarket, bazén, 100 m výborná pizza, zmrzlina. Vybavenie apartmánu postačujúce, čistota, klimatizácia, veľká terasa, nič nám nechýbalo.

• Ohodnotené: 10. septembra 2022

• Apartmán s výhľadom na more
    • 7 nocí

1.Nedostatocna vybava kuchyne.2. Bazen sa otvara az o 10tej, nemozne ranne plavanie, co je skoda

Vyborna lokalita, bazen

• Ohodnotené: 4. septembra 2022

Spokojnosť
    • 5 nocí

Mali sme izbu do ulice a bol tam dosť hluk. Kuchyňa by mohla byť lepšie vybavená.

Výborná lokalita, blízko obchod, plusom bol bazén.

• Ohodnotené: 26. augusta 2022

8,0
    Ubytovanie primerane cene, trochu starsi nabytok, kupelna by iz potrebovala renovaciu, ale zase pekn
    • 7 nocí

Nic, co by sa mi vyslovene nepacilo.

Bez ranajok

• Ohodnotené: 11. augusta 2022

• 9 nocí

Špinavé posteľne prádlo. A keď sme si pýtali nové, tak dali tiež dali špinavé.

• Ohodnotené: 8. júla 2022

• Apartmán s výhľadom na more

signalna veza pred budovou

dobra poloha blizko do mesta aj na plaz,hned v budove dobry supermarket teple hotove jedla aj vsetko ostatne

Termín pobytu bol júl 2022

• Ohodnotené: 7. júla 2022

8,0
    Celkovo sme s ubytovaním boli spokojní
    • 7 nocí

Trocha lepšie mohlo byť vybavenie kuchyne. Mám na mysli napr. čajník /na inej izbe bol k dispozícii/, alebo viac druhov hrncov /hlavne menšieho objemu/

Páčila sa nám lokalita, bazén, supermarket v objekte, balkón. Ocenili sme blízkosť pláže aj centra mesta. Ústretovosť personálu na recepcii, výmena uterákov na izbe. Možnosť ubytovať sa aj vo večerných hodinách, prileteli sme 21.30 hod.

Termín pobytu bol júl 2022

• Ohodnotené: 7. júla 2022

• 7 nocí

nepríjemná terasa, nedostatočná vybavenosť kuchyne

blízkosť pláže, čistota apartmánu

Termín pobytu bol jún 2022

• Ohodnotené: 29. mája 2022

Krátky trip
    • Apartmán s 1 spálňou

Zamykanie smeti poobede na parkovisko. Keďže sme boli letecky tak poobede sa už nedali vyhodit smeti. Mohla byť trochu lepšie vybavená kuchynka.

Apartmán pomerne blízko pláže a autobusovej zastávky. Obchod v susedstve bol obrovskou výhodou.

• Ohodnotené: 25. mája 2022

• Apartmán s 1 spálňou – penthouse
    • 7 nocí

Super ubytovanie aj lokalita. Jedine co vytknem je nedodanie toaletneho papiera. Ale inak super. Odporučam

• Ohodnotené: 5. mája 2022

• 5 nocí

Hluk v apartmánovom dome, chýbala zvuková izolácia izieb.

Výhodná poloha blízko pláže

Termín pobytu bol júl 2023

• Ohodnotené: 15. júla 2023

Skutočne výnimočné
    • Apartmán s 1 spálňou

Perfektná poloha, blízko pláž, obchod, zmrzlina, autobus na letisko... Klimatizácia v cene, veľká terasa, bazén s plavčíkom, výťah...

Termín pobytu bol jún 2023

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: