3. П'ємонт: відгуки про готелі

7,8

7,7

• Відгук від 4 лютого 2023

6,0
    Загалом непоганий чистий готель, але слід дбайливіше ставитися до гостей
    • Двомісний номер

Поселили в номер, у якому перед цим було накурено. Адміністрація дуже добре знала, що робить, бо вікно у прибраному номері було відкрите навстіж (ми заселялися після 20-00). На рецепції довелося довго пепеконувати. І лише після того, як працівник рецепції піднявся в номер, нам дали іншу кімнату. Але пригоди на цьому не закінчилися. У новому номері не стікала вода з душу в каналізацію, а сама консрукція душової кабіни взагалі не передбачала жодного бар'єра з рештою цієї кімнати. Тому в перший вечір не вдалося прийняти душ, бо душова кімната одразу наповнювалася водою. Наступного дня, коли ми повідомили про все прибиральниці, проблему усунули.

Сніданок, як на Італію, пристойний.

Дата проживання: Лютий 2023

• Відгук від 26 серпня 2022

• Двомісний номер

Колір стін (у нас був зеленуватий). Відсутність холодильника. Іноді на сніданку не вистачало вільних столів, дуже малий вибір їжі.

На свою ціну дуже гарний готель. Не зрозуміло чому такий низький рейтинг. Поряд піццерія і Carrefour, метро, вокзал. До центра 25 хвилин пішки по гарним вулицям із безліччю кафе і ресторанів. Все необхідне є в номері, чисто, постіль та рушники як нові. Продукти на сніданок якісні, кава натуральна смачна, круасани печуть перед подачею.

Дата проживання: Серпень 2022

• Відгук від 7 серпня 2021

6,0
    Досить добре
    • Малий двомісний номер

У день заїзду нічний портьє не знайшов моєї резервації та не знав англійської мови, не зважаючи на те, що я показав і резервацію, і підтвердження оплати з банку. Скоріш за все, вони просто не хочуть платити комісію букінгу. Довелось оплатити номер повторно. Наступного дня вони сказали, що подвійну оплату скасують. Дуже тонкі стіни, чути як хроплять сусіди. Шум з вікна.

Номери старі, але дуже чисті. Дуже зручно добиратись до аеропорту - поруч станція Порта Суса. Також недалеко зупинка фліксбус. Зручне розташування. Смачна кава на сніданок, хоч він і скромний. Входить у вартість.

Дата проживання: Серпень 2021

• Відгук від 28 жовтня 2022