2. Olaszország hotelértékelések

• Ár-érték arány

• Ingyenes WiFi

10,0

100%-ig hiteles értékelések

Valódi vendégek. Valódi foglalások. Valódi vélemények.

Tudjon meg többet- előugró ablakot nyit meg
Írjon értékelést

Megjelenítve: 1 – 10

• 2023. október 20. az értékelés napja

Fantasztikus szálláshely! Perfect accommodation!
    • 2 éjszakára szállt meg

Rendkívül kedves, de nem tolakodó házigazdák, makulátlan tisztaság a szobában és a fürdőszobában, nagyon finom és változatos reggeli, édes és sós egyaránt. A központ 15 perc sétával elérhető. Ingyenes parkolás a ház előtt, mindig volt szabad hely. Very nice but not intrusive hosts, spotlessly clean room and bathroom, delicious and varied breakfast, both sweet and savory. The city center is a 15-minute walk away. Free parking in front of the house, there was always a free space.

2023. október a tartózkodás időszaka

• 2023. augusztus 6. az értékelés napja

Rendkívül felszerelt, igényes, szép és jó helyen lévő. Minden tökéletes volt.
    • Csoport
    • 3 éjszakára szállt meg

Minden szuper volt. Legjobb szálláshely és szállásadók, akikkel valaha találkozunk. Nagyon kedvesek, segítőkészek voltak, még azt is felajánlották, hogy kijönnek értünk a vonatállomásra kocsival, hogy ne kelljen cipekednünk. Végig segítettek minket, isteni volt a reggeli, ami házi készítésű finomságokból volt összeállítva. Tényleg le voltunk nyűgözve, nagyon hálásak vagyunk. Szerintem ennél jobb szállás nincs is Olaszországban.

2023. augusztus a tartózkodás időszaka

• 2023. május 11. az értékelés napja

Mintha otthon lennek.
    • 4 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

Talan a zuhanyzo picivel nagyobb lehetne.

Rendkivul kedves szallasado, tisztasag. A strandtol vagy ovarostol negyedoranyi setara. A reggelik fantasztikusak, helyi finomsagok, minden elvarast felulmult. Mindenkinek ajanlom.

2023. május a tartózkodás időszaka

• 2022. szeptember 14. az értékelés napja

Csodálatos, minden elvárást felülmúló
    • Csoport
    • 2 éjszakára szállt meg

A legkedvesebb szállásadó, akivel eddig találkoztam! Mindenben segítettek nekünk, értünk jöttek a vasútállomásra is, bármikor fordulhattunk hozzájuk kérdéseinkkel. Érkezésünkkor behűtött ásványvízzel és üdítővel, sós mogyoróval vártak minket. A reggeli pazar volt, igazi helyi ételeket kínáltak, minden nap mást. És bőséges volt, nem úgy, mint az olasz reggelik általában (kávé+péksüti). :) A teraszt imádtuk, a szoba és a fürdő kicsit szűkös volt, de nem volt zavaró, mert csak aludni jártunk haza. :) Tiszta, felszerelt, kényelmes, csendes, minden olyan, mint a képeken. Csak ajánlani tudom!

2022. szeptember a tartózkodás időszaka

• 2022. július 10. az értékelés napja

vendégszeretet és a házias reggelik miatt mindenkinek ajánljuk.
    • Mobilkészülékről küldve

barátságos házigazdát, tiszta és jól felszerelt szobák. Bőséges és finom házi reggelik. könnyű Parkolas. jó hogy van terasz.

2022. július a tartózkodás időszaka

• 2022. július 5. az értékelés napja

A személyzet csodálatos és segítőkész! A reggelik nagyon különlegesek és finomak voltak!
    • 4 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

A szállás ugyanolyan volt mint a fotókon! Kifejezetten a mi kérésünkre készültek vegetáriánus reggelivel! Minden házi készítésű volt! Csak ajánlani tudom!

2022. július a tartózkodás időszaka

• 2022. június 1. az értékelés napja

Csodálatos házigazdák! :)
    • 7 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

A házigazdák rendkívül kedvesek, figyelmesek, mindenben segítenek, amire szükséged van. A reggeli olyan bőséges, hogy nekünk egész napra elegendő volt, minden nap más helyi finomságokkal kényeztettek minket. Ha nem tudod megenni mind, el is csomagolják neked későbbre. A szoba nagyon hangulatos, tiszta, kényelmes, csendes és mindennel felszerelt, többször is cserélték az ágyneműket, törölközőket egy hét alatt. A szobához tartozó erkély is nagyon hangulatos, mikor megérkeztünk a hűtőbe be volt készítve nekünk üdítő, víz, és egy kis rágcsálnivaló. Ár-érték arányban szerintem nagyon megéri. Sokkal kellemesebb, mint egy szállodában. Mindenkinek jó szívvel tudom ajánlani ezt a helyet! :)

2022. június a tartózkodás időszaka

• 2024. január 10. az értékelés napja

8,0
    Segítőkész és korrekt.
    • 6 éjszakára szállt meg

Konyha, főzési lehetőség egy kicsit hiányzott.

Jó helyen, közel a belvárostól, közel a parttól, ingyenes parkoló.

2024. január a tartózkodás időszaka

• 2022. június 28. az értékelés napja

Rendkívüli
    • 5 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

Ehhez az értékeléshez a vendég nem tett megjegyzést.

2022. június a tartózkodás időszaka

Megjelenítve: 1 – 10

Felvesszük az árversenyt
Felvesszük az árversenyt
Alacsony árak • Nincs foglalási díj • Olcsóbbat talált? Kifizetjük a különbözetet!