2. Jordánia hotelértékelések
  3. Vádi Músza hotelértékelések
Jordánia Vádi Músza Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Petra Aretas Hotel Értékelési pontszám: 9,1

„Központi helyen van, ár érték arányban teljesen megfelelő, segítőkész nagyon kedves személyzet! Recepció ,szakács!!!”

• Petra Heart Hotel Értékelési pontszám: 9,3

„Tökéletes elhelyezkedés”

• Petra Moon Hotel Értékelési pontszám: 9,3

„Rendkívül jó az elhelyezkedése. Barátságos, segítőkész a személyzet. Nagy, kényelmes, tiszta a szoba, kényelmes az ágy,. Van minibár Csendes a klíma. Finomak az ételek, nagy a választék.”

• Petra Planet Értékelési pontszám: 8,4

„Tiszta kényelmes szobák , szuper kilátás. Nagyszerű választás.”

• Petra Sella Hotel Értékelési pontszám: 8,9

„Nagyon kedves személyzet. Tiszta, szép hotel.”

• Petra Canyon Hotel Értékelési pontszám: 9,4

„Foglaláskor kicsit tartottam tőle, hogy milyen lesz, de minden várakozást felülmúlt a szálloda! Csak jót tudok róla mondani. Nem volt tele, mert nem szezonban tartózkodtunk Jordániában, így felár nélkül kaptunk egy suit-ot. Megnéztem egy normál sgobát is, azzal is ugyanilyen elégedettek lettünk volna! A konyha kiváló, gazdag a büféreggeli és büfévacsora kínálata, ízelítőt kaphatunk a sokféle jordán ételből is! A tisztaság mindenhol makulátlan. A személyzet hihetetlenül figyelmes, 10 éves lányom minden lépésére figyeltek, medencénél is őrizték. Nem tudtam, hogy oldjam meg eljutni Kis Petrába, ők azonnal felajánlották szolgálataikat! Nem volt olyan kívánságunk, amit ne teljesítettek volna!”

• Raqeem Hotel Értékelési pontszám: 7,6

„Rendkívül barátságos, segítőkész, udvarias és jószívű alkalmazottak. Rugalmasan oldottak meg mindent. Sok hasznos tanáccsal láttak el minket. Városközpontban, városra néző kilátással kaptunk szobát. Reggelit is kértünk, ami nagyon finom volt. Ajánlom mindenkinek, jó választás volt.”