2. Шрі-Ланка: відгуки про готелі

7,5

6,2

• Відгук від 6 лютого 2022

5,0
    басейн та панорамний вид з даху
    • One-Bedroom Apartment with 15% Discount on Food & Beverage

оформлення номера відбувалось під час заїзду, тому не зрозуміло, що тоді було заброньовано; розмір номера не відповідав заявленому; перші два дні о 12-00 наша картка не спрацьовувала і доводилося йти на стійку реєстрації та подовжувати її роботу, що не зрозуміло коли сплачено за чотири ночі; меблі в номері старі, пошарпані... дивани мали жахливий запах, тому сидіти на них було не дуже приємно, а ліжко дуже скрипуче та вже трохи просіле посередині; за умовами бронювання сніданок було включено, нам повідомили при реєстрації, що нам будуть телефонувати та питати наперед кількість осіб та який сніданок ми бажаємо (на вибір два види: западний та ланкійській), але на прохання, нам не надали ланкійського сніданку, пояснюючи його відсутністю. При цьому інші постояльці снідали при нас спокійно таким сніданком (( Справа в тому, що можливо западний був не гіршим, але в країні де не дуже їдять м'ясо можете собі уявити з чого робляться сосиски (200 гр сиру для тостів коштує дорожче 500 гр сосисок), а бекон з курки?)) відсутність сушки, питання де потрібно сушити купальники? як результат, залишилась без плавок (спробувала це зробити на балконі, їх звісно скинуло вітром та на дах споруди біля, короче неприємно 😶) була наявна дошка з праскою у номері, але загальної пральні в готелі не виявилося (потім з'ясували, що пральні машинки знаходяться окремо в деяких номерах) але при реєстрації нас запитували лише про кухню, до речі користування якою +10$ до ціни; В Booking було зазначено заброньовано 1 апартаменти one-bedroom apartment with early check-in from 8 AM and late check-out until 6 PM (on availability) & 15% discount on food&beverage.

в даному готелі є лише два плюси: басейн на даху супермаркет, який працює до 22-30. Також доречним була наявність у спальні вентилятора окрім кондиціонеру.

Дата проживання: Лютий 2022

• Відгук від 17 листопада 2023