2. Čierna Hora - hodnotenia hotelov

7,5

• Ohodnotené: 1. augusta 2022

9,0
    Super
    • Apartmán s výhľadom na more
    • 9 nocí

Dosť by pomohli ležadlá na terase, ľahké, aby sa dali preniesť na pláž a trošku viac výbavy v kuchynke, ale na naše požiadanie nám majiteľ dodal, čo sme potrebovali.

Príjemný, veľký apartmán s výhľadom na more, terasa v tieni, v tichšej časti promenády, ale zároveň blízko k rušnejšej časti. Všetko nám fungovalo, či už klimatizácia, wifi, spotrebiče... Postele mali dobré matrace, izby, okrem kuchyni sú dosť veľké a svetlé, kúpeľne tak akurát. V apartmáne je umývačka, aj pračka a sušiak, tiež dostatok uterákov. Majiteľ bol veľmi ústretový a pomohol nám s pokazeným autom, čo veľmi oceňujeme. Taktiež pre nás zabezpečil veci, o ktoré sme ho požiadali. Pod apartmánom je perfektná reštaurácia, ktorá ale vôbec nevyrušuje, s dobrým jedlom a príjemnou atmosférou rovno pri mori. Pláže v okolí sú rôzne, aj v blízkosti sa dajú vybrať podľa gusta, či už betónová, alebo kamienková. Apartmán má veľmi dobrú polohu, ako východzí bod pre rôzne výlety v zálive, ktoré určite treba absolvovať. Rozhodne sa treba ísť pozrieť do Kotoru a Herzeg Novi. V mori boli dvakrát do dňa trávové riasy, vždy sa však prečistilo. Všimli sme si, že je to takmer vo všetkých oblastiach zálivu. Čiernohorci sú veľmi milí ľudia s neskutočnou ochotou pomáhať. Obchod je okolo kilometra od apartmánu, prechádzkou po promenáde.

Termín pobytu bol júl 2022