2. Непал: відгуки про готелі

9,9

9,9

• Відгук від 15 жовтня 2023

• Двомісний номер Делюкс

Номери зовсім невеличкі. З баулами після гір важко впихнутися. Але плюсів у готелю значно більше :)

Новенький готель на одній з бічних та затишних (якщо це можливо) вуличок Тамелю. Все в номері новеньке і приємне. Диво! Розетки розташовані там де треба - біля чайнику та прикроватних поличках. Не треба відсувати меблі або відключати телевізор щоб щось підзарядити. Гарячий душ! Ось прям пекучий :) Те що треба після довгих доріг і некомфорту в горах. Навіть є скляна перегородка між душем і унітазом :) Це - розкіш в Непалі. Комфортне велике ліжко і мякучка біла постіль. Пухнасті рушики. Сніданки європейські: яйця, тости, масло, джем, чай чи кава, фрукти. Небагато але можна з ранку чимось підкрипится. Гірше, що простір на снідання досить обмежений а подають сніданки досить довгенько. Гостям приходиться сидіти за маленькими столиками і витріщатися друг на друга. Тож ми завмовляли сніданок в номер. Жодних проблем. Персонал молодий і дуже намагається бути корисним, допомогають з будь яким питанням. О пятій ранку нас чекав хлопчик щоб викликати таксі до аеропорту. Прямо навпроти готелю чудовий спа салон. Масаж був на 100%