2. Польща: відгуки про готелі
  3. Великопольща: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Познань: відгуки про помешкання для відпустки
Польща Познань Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• roomspoznan pl - Powstancow Wielkopolskich 23 - 24h self check-in Оцінка за відгуками: 7,3

“Красивий вид з вікна та наявність балкону“

• Apartament Kwiatowa 3/22 Оцінка за відгуками: 9,6

“Квартира чудова, велика і затишна, чудове місцерозташування.“

• Very Berry - Gdańska 2a - Śródka , self check in 24h Оцінка за відгуками: 8,9

“Все чисто і гарно.“

• Apartamenty 41 Оцінка за відгуками: 8,8

“Дуже чисті, зі свіжим ремонтом, сучасними новими меблями і всім необхідним апартаменти. Прекрасне місцезнаходження. Апартаменти знаходяться в старій будівлі, яка виглядає доволі занедбано, проте за окремим дверима, де розташовані самі номери, все чисто і сучасно. Приємним бонусом були чай, кава та цукор. Проте, мандрівникам з проблемами пересування цей варіант не підійде: круті високі сходи, ліфта немає. В цілому ж, можу сміло рекомендувати цей варіант для тимчасового перебування.“

• “Дуже сподобавя номер. Чудовий балкон і вид з нього на центральну вулицю. Магазини, ресторани, розваги. Тихо. Всі зручності, кухня, холодильник. Красивий просторий номер. Не потрібно зайвий раз турбувати адміністратора: всі паролі для потрапляння всередину надсилаються в смс“

• “Номер сподобався“

• Mieszkanie nad Maltą Оцінка за відгуками: 9,4

“Відпочивали із сімʼєю, поблизу всі зручності, квартира простора і світла, сподобалось все, рекомендуватиму іншим.“

• Comfortable Wojskowa Apartment by Renters Оцінка за відгуками: 8,7

“Сама квартира є чудова ,як і місце розташування відносно до центру міста не далеко ,все в пішії доступності, добре планування помешкання, чудовий вид з кухні на внутрішній двір ,якщо заселитись з детиною то спокійно мажна спостерігати як детина грайться на майданчику ,саму квартиру рекомендую .“

• Rent like home - Krysiewicza 3 Оцінка за відгуками: 9

“Вже вдруге обрали дані апартаменти і не пошкодували. Перший раз були у травні. Затишно, комфортно, тепло. Поряд кафе, ТРЦ, магазини, театри. З господарем можна зв'язатися 24/7. Все було добре“