2. Poľsko - hodnotenia hotelov

9,1

9,1

7,7

• Ohodnotené: 28. apríla 2024

Už teraz plánujeme ďalší pobyt a každému odporúčam

Nemám čo vytknúť

Čistota, strava vynikajúca, lokalita a úžasný personál 👌

Termín pobytu bol apríl 2024

• Ohodnotené: 12. marca 2024

sauny nefukčne

Termín pobytu bol február 2024

• Ohodnotené: 7. marca 2024

• Trojlôžková izba

V hotelovom bazéne bola dosť chladná voda. Všade, kde sme sa chceli dostať, či už na svah alebo kúpalisko, sme sa presúvali minimálne 20minút autom.

Raňajky boli výborné..aj personál milý a ústretový. Izby veľmi útulné a čisté.

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 4. marca 2024

9,0
    Radi sa do tohto krasneho hotela opat vratime
    • Štúdio

Nefunkcnost saun ma mrzela, ale aby som to dala na pravu mieru, hotel ma o ich nefunkcnosti informoval tyzden pred ubytovanim. Ale to uz som nechcela hladat ine ubytko.

V hoteli sme boli uz po 3x. Vedeli sme co nas caka a vlastne radi sa tam vraciame. Lokalita je sice na "samote" ale nam sa presne to paci. Clovek vie posediet aj v nedalekom krasnom kostoliku. Parkujete pred hotelom. Ranajky v hoteli su neskutocne, taktiez aj ked sme si boli objednat obed bolo to vsetko vinikajuce. Izby su uuplne postacujuce a kupelky super vyhriate :). Co sa tyka personalu tiez som spokojna. Hotel ma detsky kutik a podla programu ma niekedy aj animacie pre deti. Na 3hodky Vam dieta zabavi animatorka. Hotel ma bazen, virivku a sauny, zial boli sauny teraz mimo prevadzky co mi dost chybalo, tiez mi prisla voda v bazene chladnejsia ako ked sme boli v hoteli este skor. Ale mozno je to moj pocit . A hlavne mojej dcere studena voda vobec neprekazala 😁 Inak sa do hotela radi vratime

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 17. februára 2024

Všetko bolo skvelé!

Termín pobytu bol január 2024

• Ohodnotené: 22. januára 2024

• Dvojlôžková izba Standard s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

• Tešili sme sa na wellnes ale v bazéne bola veľmi studena voda. • Hotel disponuje s 2 saunami (parna a finska/infra sauna) obe sú veľmi maličké, počas nášho pobytu finska sauna bola nefunkčná a v parnej boli deti, ktoré sa nevedeli správať, deti nemajú čo v saune robiť, možno nejaké upozornenie tam aspoň dať aby tam nechodili deti. • Počas jedného večera mali v reštaurácii nejaké sedenie hostia kde mali hlasnú hudobnú živú a počas večere behali ľudia popri stoloch a otravovali ostatných aby sa k ním pridali. Dosť ma to vyrušovalo keďže som sa chcela v klude navečerať. Možno keby takéto oslávi robili v spoločenskej miestnosti alebo by uzavreli na daný večer reštauráciu by bolo lepšie.

• Hotel krásny, čistý, útulný. • Personál bol veľmi mily a všetci sa usmievali. • Ranajky boli skvelé, obrovský výber a jedlo bolo výborne. Bolo dobre, že večer sa dalo na hoteli priamo navečerať za nízku cenu a jedlo bolo opäť výborne. • Pri rezervácii som poprosila o izbu s výhľadom na hory, izbu sme dostali podľa požiadaviek. Krasne prostredie, len si vezmite v zime reťaze po ceste k hotelu keďže sa k nemu ide do strmého kopca, inak nemám výhradu k prostrediu.

Termín pobytu bol január 2024

• Ohodnotené: 17. januára 2024

• Skupina priateľov
    • 1 noc

Hotel bol príjemný, chutná reštaurácia, milý personál, bar na prízemí.

• Ohodnotené: 29. decembra 2023

9,0
    Do tohoto hotela sa veľmi radi vrátime
    • Trojlôžková izba

Na obed sme čakali veľmi dlho , pričom reštaurácia bola prázdna. Jedlo bolo čo sa týka chute tak na 7/10. Teplota v bazéne nám vadila . Udajne 28 .tak vhodná na plávanie ale nie na relax . Vírivka jeden deň top horúca voda a hneď druhý deň pomerne chladná Možno ju potešilo viac informácií od recepcie..kde je kútik, kde sa nachádza herňa , bazény...

Páčila sa nám lokalita, boli sme v zime. Hneď 4.min autom je svah a o ďalšie 4 km je ďalší a ďalší krásne upravený vhodný na lyžovanie bez preplnenia. Izby boli čisté,a celý hotel moderné vybavený. V hoteli sa nachádza reštaurácia s výbornými raňajkami a veľmi milým personálom Tiež super bazén a vírivka a sauny a tiež detský kútik

• Ohodnotené: 15. decembra 2023

9,0
    Celkove vyjadrujem spokojnosť. Určite si pobyt zopakujem.
    • 1 noc

Wellness je fajn, no chýbal mi ochladzovací bazén, tepidárium a osvieženie - voda. Vo fínskej saune bola trochu nižšia teplota ako zvykne byť.

Naj z naj bolo jedlo - vynikajúce! A personál, obsluha :)

• Ohodnotené: 14. decembra 2023

• Suita

Trochu hlučná klimatizácia/kúrenie.

Výborná kuchyňa, prekonala očakávania. Wellness sme si užili s celou rodinou, výhľad z izby bol rozprávkový.

• Ohodnotené: 21. novembra 2023

Cena, prostredie, wellnes, raňajky

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 19. novembra 2023

• Dvojlôžková izba Standard s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Nový hotel, perfektná kuchyňa aj welnes .

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 3. októbra 2023

super

super bolo spokojnosť

Termín pobytu bol október 2023

• Ohodnotené: 3. októbra 2023

• Izba Superior s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Hotel má z môjho pohľadu aj slabé stránky, ktoré by sa dali veľmi jednoducho odstrániť. Izby - vymeniť dvojdielne matrace za matrac z jedného kusu Detský kútik - prebrať všetky hračky a zbaviť sa paneniek bez ruky, nohy, oblečenia, polámané a nefunkčné kočíky a iné hračky + doplnenie nových hračiek. Wellnes - pridať lehátka okolo bazéna, častejšie čistiť vírivku, začať hosťom ponúkať plachtu na saunovanie, zrenovovať parnú aj suchú saunu(odpadavajúci obklad, nedovierajúce dvere, pokrutený a vyštiepený drevenný obklad, znečistená podlaha), dať záves k ochladzovacej sprche pri saunách. Parkovanie - aj keď je parkovacích miest v okolí hotela viac než dosť sú extremne úzke. Preto by som navrhoval zlúčiť tri parkovacie miesta do dvoch. Jedáleň - čistiť detské sedačky, možno zakúpiť nový kávovar.

Musím povedať, že aj keď sa hotel na prvý pohľad javí ako priemerný je dôležité v tomto prípade nesúdiť knihu podľa obalu. Hotel je celkom dobre vybavený čo sa týka izieb a ích priestrannosti (v našom prípade izba superior). Taktiež dávam veľké plus detskému kútiku, miestnosti s kalčetom a biliardom, okoliu hotela, kde sa nachádza chodník lemovaný lavičkami a menším detským ihrisko. Kladne hodnotím taktiež wellnes, ktorého súčasťou je bazena s vírivkou, suchá sauna, parná sauna a infra sauna. A na koniec som si nechal stravu (v našom prípade raňajky). Keď zoberiem do úvahy cenu versus pomer kvalita a ponuku t.z. výber z cca 15 druhou jedál tak raňajky hodnotím viac než dostačujúce. Samozrejme, že keby som ích mal porovnať s hotelom Bachleda Hotel Kasprowy tak sa bavíme o luxuse na vysokej úrovni, ale aj cena je raz tak vyššia. Takže hotel hodnotím veľmi kladne a odporúčam ho najmä pre rodiny s deťmi.

• Ohodnotené: 17. septembra 2023

Nádherné miesto
    • 1 noc

Hotel aj okolie hotela absolútne vynikajúce. Určite tam s rodinou pôjdem ešte raz. Ak má niekto chuť na ranný pokoj v prírode tak toto miesto je úplne ideálne.

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 4. septembra 2023

• Dvojlôžková izba Standard s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Slaba vecera firmou bufetovych stolov

Miesto, lokalita, personal, vybavenie hotela

• Ohodnotené: 4. septembra 2023

9,0
    veľmi vhodný pobyt pre mladé rodiny s deťmi
    • Skupina
    • Dvojlôžková izba Standard s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

raňajky super, prostredie nádherné na kopci

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 16. augusta 2023

Nevim

Vsetko

• Ohodnotené: 10. augusta 2023

Fajn.
    • 1 noc

Hlučná klimatizácia, celú noc 😟.

Poloha hotela, krásne výhľady, personál hotela, čašníčka v reštaurácii,jedlo, švédske stoly.

• Ohodnotené: 3. augusta 2023

• 1 noc

Maly wellness, nefungovali vsetky sauny.

Chutili nam ranajky, velmi dobry apartman, pekny vyhlad do hor.

Termín pobytu bol júl 2023

• Ohodnotené: 15. mája 2023

ešte sa tam plánujeme vrátiť
    • 1 noc

jedlo v reštaurácii ,ktoré sme si objednali

raňajky, bazén, sauny

Termín pobytu bol máj 2023

• Ohodnotené: 13. mája 2023

• Dvojlôžková izba Standard s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

zanedbaný welness nikto kto by mohol pomôcť vo welnesse

čisté priestory výborná atmosféra wellness v cene pobytu

Termín pobytu bol apríl 2023

• Ohodnotené: 9. apríla 2023

• Suita
    • 1 noc

všetko bolo perfektné..rodinná suita veľká,čistá. Raňajky a večere skvelé,nebolo čo vytknúť:) Animácie pre deti skvelé,animátorka sa venovala na 300% od vyrábania s deťmi,súťaženia atď isto sa radi vrátime!

Termín pobytu bol apríl 2023

• Ohodnotené: 6. marca 2023

Je to krásny hotel v príjemnom prostredí.. Veľmi rád tam trávim svoje voľné chvíle s rodinou.

nič vsetko bolo ok

Musím potvrdiť je to nádherný hotel, v krásnom prostredí. Izby a prostredie hotela je unikátne, velmi milý a tolerantný personál je to vynikajúci hotel a vrelo každému odporúčam.

Termín pobytu bol marec 2023

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: