2. Польща: відгуки про готелі

Добре

Брудна ванна кімната

Чудове місце розташування.

• Відгук від 3 вересня 2023

Прекрасні апартаменти для короткого перебування, авіамандрівників та молоді.
    • Стандартні апартаменти

Це жвава вулиця навіть вночі, тож було доволі шумно - найпростіші беруші допомагають це вирішити. У деяких місцях ліжко було тверде, проте я була настільки втомлена, що не було сил дослідити причину. Кухня тут одна спільна і вона чудова, але на мою думку не вистачає маленького чайника і чайного набору саме у номері.

Чудове розташування, можливість заїхати та виїхати у будь-який час доби, чисто і точно відповідає наданим фотографіям. Постіль і рушники (3 шт) наче щойно з магазину. Надіслали попередньо деталізовану інструкцію як потрапити всередину, тож у мене не виникло жодних питань. Також після виселення менеджер люб'язно дозволила мені залишити рюкзак у готелі до вечора, що суттєво поліпшило мою прогулянку містом. Дякую, з радістю завітаю ще)

• Відгук від 17 серпня 2023

Гарний, недорогий невеличкий отель у самому центрі міста Краков
    • Стандартні апартаменти

Треба змазати вхідні двері у кімнати, бо дуже сильно скриплять, та замінити подушки, бо незручні

Готель знаходиться у центрі міста , дуже зручно. Поруч знаходяться кафе, піццерії, міні маркети. До "Суковиць" 3 хвилини пішки. Дуже приємний адміністратор, допоміг донести речі на другий поверх до номера, все розповів, підказав де можна смачно та недорого поїсти.Номер маленький, немає телевізора , шампуня та геля для душу у ванній кімнаті, але якщо приїхали на одну-другу ніч, то можна потерпіти.В готелі є дві міні кухні, де можна розігріти собі їжу і приготувати чай або каву. Є увесь некобхідний посуд.Взагвлі гарний готель за свою ціну.

• Відгук від 4 серпня 2023

Рекомендую
    • Стандартні апартаменти

Не в помешканні, а на вулиці гучна компанія всю ніч гуляли)

Сподобалось розміщення, наявність кухні, зручність заселення.

• Відгук від 22 червня 2023

Місце в центрі, для любителів гуляти до ранку
    • Стандартні апартаменти

До помешкання немає зауважень, власники зробили все максимально добре. Але, оскільки під вікнами люди гуляють-співають-кричать і веселяться як тільки можуть (читай "багато п'ють" з усіма наслідками) до самого ранку, то спати не можливо, в бірушах і з закритими вікнами ((

Квартира знаходиться в центрі, поряд є магазин Жабка (працює з 6 до 23), що дуже зручно. До вокзалу пішки 25-30 хв, до центру міста 3 хв, до Вавелю 20 хв. В номері було чисто, сантехніка в нормальному стані. Є загальна кухня з усім необхідним та холодильником. Для тих, хто любить спати в тиші - це місце не буде комфортним, оскільки на вулиці майже до самого ранку працюють бари та кафе і гуляння людей під вікнами до самого ранку (може це ми так попали, але з закритими вікнами спати було неможливо, оскільки люди на вулиці співали і кричали до 4 ранку кожну ніч). Зважайте на цей нюанс.

• Відгук від 27 травня 2023

Добре
    • Покращені апартаменти

Не дуже чисто, багато якихось волосин в ванній та на ліжку. Немає гелю для душу.

Дуже хороша розташування, легко знайти помешкання. Дуже привітний персонал.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 15 березня 2023

цілком комфортно для знайомства з містом
    • Стандартні апартаменти

Вай-фай трохи пропадав і вночі було чути крики гучних компаній з вулиці(

Розташування в центрі, отримання ключів по кодам

Дата проживання: Березень 2023

• Відгук від 15 грудня 2023

3,0
    Погано

Місце розташування

• Відгук від 20 серпня 2023

дуже хороший варіант (і не захмарний по ціні) для бажаючих мешкати в самому центрі Кракова
    • Покращені апартаменти

В принципі в організації побуту все досить таки ретельно продумано. Єдине зауваження - нам не вдалось за допомогою коду відкрити вхідну браму (яка замикається після 20 години). Але це не стало критичною перешкодою для потрапляння до апартаментів. Брама відкривається тим самим ключем що й номер. Також була проблемка з фіксуванням гусака у душі. Власникам бажано звернути увагу на ці моменти.

Чудове розташування в самому центрі міста. Три хвили неквапливою ходою і ви біля Сукенніце. Цілодобовий охороняємий паркінг також зовсім поруч. Ціна 80 злотих за добу, не дуже дешево, але зручно. Надзвичайно приязний персонал. Помешкання було готове для нашого поселення навіть трохи раніше, ніж це було обіцяно нам. Це було дуже зручно. В апартаментах дуже затишно і не дивлячись на спеку ззовні і відсутність кондиціонеру - прохолодно. Мабуть за рахунок того, що будівля стара і має дуже товсті стіни. Також є кухня зі обіднім столиком. Хоча й для загального користування, але ми там ніколи нікого не бачили. Тому нам було комфортно :)

• Відгук від 16 серпня 2023

6,0
    Не рекомендую
    • Покращені апартаменти

Грибок у ванні, тріснутий рукомийник, смомід у номері, брудна кухня, спати неможливо, бо гучно і кусають якісь комахи. А ще зникли речі, які точно були в номері

Дуже вигідне розташування в центрі у старовинній будівлі

• Відгук від 21 липня 2023

1,0
    Дуже погано
    • Стандартні апартаменти

Це повний зашквар а не апартаменти. Без туалетної бумаги, без рушників. В приміщенні грибок та цвиль, сморід. Краще ночувати під мостом . Туалетну бумаги мені везли 40 хвилин, поки я сидів на унітазі. а потім сказали , пшепрашам, купіть собі. Сервіс відстой💩

• Відгук від 18 липня 2023

Все чудово
    • Апартаменти Делюкс

Шум, дуже гучно враховуючи розташування готелю , температура води в душі не контролюється , але впринципі це не так важливо

Розташування в самому центрі , чудова ціна , привітний персонал .

• Відгук від 14 липня 2023

Повністю виправдані очікування
    • Покращені апартаменти

Розташування супер, є всі зручності для комфортного перебування та відпочинку. Окреме ДЯКУЮ привітному господарю))

• Відгук від 6 липня 2023

• Стандартні апартаменти

Цей відгук було сховано, тому що він не відповідає нашим правилам написання відгуків.

• Відгук від 26 червня 2023

Все сподобалось. Наступного разу зупинимось в цьому готелі.
    • Стандартні апартаменти

Дуже приємний персонал: привітний і намагаються допомогти. Заселили нас о 10 ранку, за що їм велике спасибі. В готелі на кожному поверсі є кухня, в якій ви знайдете все необхідне для приготування їжі (плита, кастрюлі, сковорідка, холодильник). Готель розташований у центрі міста. Отже, якщо ви не економите і не бажаєте готувати собі їжу в готелі, можна пообідати в будь-якому ресторані, їх тут дуже багато. Номер чистенький, все необхідне для проживання є в наявності. Менеджер готелю люб'язно пояснив. яким способом буде дешевше викликати таксі (потрібно завантажити застосунок Bolt), ми заплатили 34 злотих до аеропорту в нічний час!!! До речі, до готелю можна дістатися від вокзалу пішки, це зайняло у нас 20 хвилин. Якщо валізи на коліщатках, то можете вчинити, як ми, тут близько.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 27 квітня 2023

• Стандартні апартаменти

Дуже сподобався підхід до людей і їх потреб. Господр готелю створює всі умови для того, щоб люди хотіли приїхати сюди ще не один раз. Дякую! Весь персонал дуже доброзичливий. Розташування готеля зручне. В кімнаті є все необхідне для комфортного відпочинку після екскурсій. В готелі є кухня, де за потреби можна приготувати, чи розігріти їжу. Але поблизу є стільки різних кафе, ресторанів чи просто точок швидкої їжі, що в самостійному приготуванні немає необхідності, але як хто звик. Луже задоволена своїм вибором саме цього готелю. Рекомендую всім, кому не потрібні «хороми», а потрібні чисті, невеликі апартаменти для перепочинку.

• Відгук від 23 квітня 2023

• Стандартні апартаменти

Місце розташування просто в центрі міста, гарні кухні з усім що треба , поруч магазини і кафе

Дата проживання: Березень 2023

• Відгук від 20 квітня 2023

• Стандартні апартаменти

Вікна виходили на центральну вулицю, ввечері будо шумно. Але загалом все супер)

Все супер! Все чітко, безконтактне заселення. Чай, кава, мікрохвильовка - дякую! Було дуже затишно)) Втїзд був був ввечері, хазяїн дуже люб’язно дозволив залишити речі до від’їзду.

• Відгук від 17 квітня 2023

рекомендую для відвідування.
    • Стандартні апартаменти

Вікно в номері виходить на вулицю старого міста. Вночі дуже гучно , тому треба брати це до уваги. Я знала про це, тому мені це не завдало клопоту.

Затишний отель , чудове розташування.

• Відгук від 24 лютого 2023

• Стандартні апартаменти

Кількість розеток у кімнаті. Можна було б додати ще декілька, але це не критично.

Розташування чудове, з вікна видно Суконні ряди. Йти до головної площі 1 хвилину. На кухні є холодильник, чайник, плита, мікрохвильовка; у кімнаті - обігрівач.

Дата проживання: Лютий 2023

• Відгук від 3 лютого 2023

• Стандартні апартаменти

Чудове місце,в якому ти відчуваєш себе комфортно та затишно..

Дата проживання: Лютий 2023

• Відгук від 24 січня 2023

• Стандартні апартаменти

Чисто, затишно, кухня хоча й загальна, однак ніхто не заважає. Практично нікого не було.

Дата проживання: Грудень 2022

Велика просторна ванна кімната

Дата проживання: Грудень 2022

• Відгук від 13 листопада 2022

• Стандартні апартаменти

Знаходиться в самому центрі! Чисто, комфортно і затишно

Дата проживання: Листопад 2022