2. Польща: відгуки про готелі

9,1

8,7

9,1

• Відгук від 15 квітня 2024

Прекрасний готель, дуже зручна локація (Старе місто), всі пам'ятки в пішій доступності. Рекомендую!

Зауважень немає

Гарний, сучасний готель, ввічливий персонал, чисто, охайно, дуже зручне комфортне ліжко! Сніданки були різноманітними та смачними.

• Двомісний номер "Преміум" з 2 окремими ліжками

Дуже зручне розташування у самому центрі старого міста. Ідеально для піших прогулянок. До залізничного і автобусного вокзалів пішки 10 хвилин ще й по дуже красивій алеї.

• Відгук від 14 квітня 2024

• Двомісний номер Преміум

У самому історичному центрі Кракова, чудове місцерозташування для піших прогулянок. Власна парковка у дворі. 10 хвилин пішки до залізничного вокзалу, до автомобільного вокзалу, та ще й дорога по алеї, по якій просто приємно пройтися.

• Відгук від 13 квітня 2024

• Покращений двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Затишно, чисто, зручна локація та смачні сніданки!

• Відгук від 21 січня 2024

• Двомісний номер Преміум

Дуже зручне розташування готелю, близько до центру, замку, навпроти сквер. Смачні сніданки, хороший вибір страв, привітний персонал готовий допомогти.

• Відгук від 18 січня 2024

• Двомісний номер Преміум

Набагато затишніше всередині ніж по фото. Дуже зручне розташування, зупинка і магазин прямо біля готелю. Приємний персонал. І ще смачні сніданки!

• Відгук від 28 грудня 2023

Взагалом дуже вдячні персоналу, вони молодці ! Перебування тут зробило наш вікенд просто незабутнім. Обовʼязково прверне
    • Двомісний номер Преміум

Відсутність десертних ложечок на сніданках.

Найперше це розташування, воно ідеальне! В номерах тепло та затишно і тихо! Всі питання та прохання чудово вирішуються , за це подяка персоналу. Прибирання легке щодня, заміна рушників раз на 2 дні. Непогані сніданки .

• Відгук від 14 грудня 2023

• Двомісний номер Преміум

Сніданки смачні та з великим асортиментом, розташування дуже зручне для прогуляном по місту, номер комфортний , має все необхідне, досить чистий та охайний. Вдячні персоналу за ввічливість та бажання допомогти по різних питаннях! При нагоді виберу ваш готель знову.

• Відгук від 7 листопада 2023

• Двомісний номер Преміум

Черговий раз зупиняюмь в цьоиу готелі. Комфортне полживання. Смачні сніданки Рекомендую.

• Відгук від 30 жовтня 2023

ЧУДОВЕ РОЗТАШУВАННЯ

Треба випрати штори у 213 номері

Готель має чудове розташування!! ПРИЄМНИЙ ПЕРСОНАЛ, зручна парковка, багатий нп вибір сніданок.

• Відгук від 28 жовтня 2023

Чудово!!!
    • Двомісний номер "Преміум" з 2 окремими ліжками

Штори з жирними плямами варто випрати

Це дуже зручне таикомфортне місце: пару кроків до Вавеля й пару кроків до центральної площі! Зручні номери, чудові матраци, бездоганні сніданки, платна зручна парковка.

• Відгук від 19 вересня 2023

• Двомісний номер Преміум

Зручне розташування рядом з історичним центром міста. Великий і чистий номер, хороша звукоізоляція вікон: вікна виходили на трамвайні лінії, але в номері не було чути трамваїв. Зручний матрац, після якого не боліла спина Смачні різноманітні сніданки і привітний персонал.

• Відгук від 31 серпня 2023

Parking

• Відгук від 31 березня 2023

Дуже гарні враження . Планую на наступний раз зупинятись в цьому готелі
    • Одномісний номер Преміум

Все дуже добре

• Відгук від 27 березня 2023

❤️❤️❤️

• Відгук від 27 березня 2023

• Двомісний номер Преміум

Погана шумоізоляція, маленьке ліжко на двох, погане прибирання підлоги у кімнаті (ковролін в смітті, волоссі).

Зручне місцерозташування, красивий інтер'єр готелю, добрі сніданки. Заселили раніше вказаного часу, за що велика вдячність.

• Відгук від 15 лютого 2023

Гарний отель у центрі
    • Двомісний номер Преміум

Дуже маленьке ліжко Було чутно сусідів (погана звукоізоляція)

Чудове розташування у центрі Стильний дизайн Привітний персонал Парковка у внутрішньому дворі Дуже смачні та різноманітні сніданки

Дата проживання: Лютий 2023

• Відгук від 10 лютого 2023

Вдале рлзташування. Прекрасний персонал Авторський дизайн

Дата проживання: Лютий 2023

• Відгук від 17 січня 2023

чудовий затишний готель із зручним розташуванням та гарним сніданком
    • Двомісний номер Преміум

шумоізрляція не дуже- чути як розмовляють сусіди

Зручне ліжко, в номері можна випити чай та каву (як і у всіх. готелях цієї мережі), є праска та прасувальна дошка. В номері тепло. Чудовий різноманітний сніданок, привітний персонал. Зручне розташування готелю: 15хв неспішним кроком до вокзалу, 40хв на транспорті від аеропорту (автобус-трамвай), поруч трамвайна зупинка.

Дата проживання: Січень 2023

• Відгук від 12 січня 2023

• Двомісний номер "Преміум" з 2 окремими ліжками

Застосовується сильний ароматизатор повітря у номері. Хоча провітрювання все нормалізує!

Чудовий готель в центрі Кракова. Комфорт у номері, сніданки на рівні 5 зіркового готелю, приємний персонал!

Дата проживання: Січень 2023

• Відгук від 28 грудня 2022

Чудовий готель з ідеальним місцерозташуванням
    • Двомісний номер "Преміум" з 2 окремими ліжками

Вечеря в ресторані готелю. Ми заселилися в готель 25 грудня (Різдво) і вирішили повечеряти в ресторані готелю. Їжа була дуже «традиційна» і не смачна. В грибній юшці плавали гілки і пісок, м’ясо було жорстке, і загалом все було просто не смачно. Тому ресторан для вечері не рекомендую. Чистота. У номері було досить брудно, ковролін в плямах, під ліжком пил. Маленька душова кабіна. Персонал не допомагає занести чемодани в номер.

Готель має максимально зручне розташування: до площі Ринок 3-5 хв, до Вавелю - 10 хв. Сам готель знаходиться в тихому місці (не людна вулиця) поруч з трамвайною зупинкою. Вийшовши з готелю, ви переходите дорогу, проходити сквер і опиняєтесь практично на площі Ринок. До залізничного вокзалу 5 хв трамваєм. Сам готель досить чистий і новий, персонал привітний, вранці достойні сніданки (каша, омлет, варені яйця, овочі, фрукти, салати, солодощі).

• Відгук від 19 грудня 2022

• Двомісний номер "Преміум" з 2 окремими ліжками

Хотілось би звернути увагу на утеплення вікон. При температурі на вулиці -11'С, з вікон прибувало))) занадто багато свіжого повітря. І було б непогано перевіряти справність розеток, нажаль, деякі просто вирвані з свого місця. А так все чудово!

Сучасно, чисто, тепло, постільна білизна кришталево біла, зручні ліжка, персонал привітний, смачні сніданки, великий вибір блюд. В номері холодильник, чайник, праска, сейф. Зручна транспортна розв'язка. Три хвилини ходу до Старого міста. Буду рекомендувати своїм друзям!

• Відгук від 14 грудня 2022

Чудовий готель у серці Кракова!

Маленькиі недоліки несуттєві!

Чудовий готель у серці Кракова! Дуже зручне розташування. До головного вокзалу пішки 15 хвилин, до Вавелю - 10,поруч 3 трамвайні зупинки. Замала вивіска при вході, орієнтувалась на Google карты. Неймовірно привітні пані на рецепції. Реєстрація швидка та ненав'язливо. Без проблем роздрукували квитки на потяг. Дуже не стандартна дорога до номера - ліфтом та сходами ( і вверх, і вниз😉). Якщо важка валіза і ви пані - то складно. Номер невеликий, але дуже стильный, ідеально чистий та дуже продуманий. Професійна та приємна покоївка. Ще раз наголошу - дуже чисто. Усе працювало коректно, лише поганий стік у душовій кабіні та умивальнику - зверніть увагу. Окрема тема - сніданок! Він дуже різноманітний та смачний! Не буду перечисляти, хай це буде сюрпризом. Кава посередня, але то лише на мій смак. І чомусь з 2 кавоварок працювала лише одна, і в ній часто закінчувалось молоко. Сніданок біля вікна, з видом на на старі мури - неперевершений! Холл біля рецепції - невеликий, але дуже стильний. Гарні ялинки в ресторані та холлі. Ну а Краків - то любов! Без вагань раджу цей готель та із задоволенням повернусь!

Дата проживання: Грудень 2022

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: