2. Португалія: відгуки про готелі
  3. Лісабон: відгуки про готелі
  4. Відгуки про Vistas de Lisboa Hostel

Відгуки про Vistas de Lisboa Hostel

Rua dos Douradores, 178, 4º andar, Santa Maria Maior, 1100-207 Лісабон, Португалія

№338 з 391 готелів - Лісабон

8,4

7,7

7,5

• Відгук від 28 травня 2023

Приємний відпочинок у центрі міста
    • Ліжко у 8-місному загальному номері

Хотілося, щоб ліжка у 6-ти місному номері були більш зручними. Вони двоповерхові, ті, що на першому поверсі без ніжок, складається враження, що спиш на матраці на полу. Але в цілому матрац зручний, у кожній такій "капсулі" є полиця для речей, світло і розетка, що дуже добре. У інших кімнатах ліжка кращі. У душових боксах досить чисто, постійно прибирали, при цьому, деяке обладнання можна трохи реставрувати. Шафки для одягу в кімнаті досить вмісткі, вони металеві, тому, якщо хтось із сусідів приходив уночі, дуже чути, як ними користувались, але не критично. Ці невеликі недоліки не зменшують приємного враження від проживання в хостелі

Найбільше сподобався персонал. Усі дуже привітні і доброзичливі. Ми прилетіли вночі, нас чекали і досить швидко поселили. На всі питання у переписці відповідали швидко і ввічливо. Місце розташування дуже хороше, поруч Королівська площа, Площа Росіо, Площа комерції, поруч метро і автобуси. Хостел знаходиться у центрі кафе та магазинів, у той же час, вулиця тиха. Дуже сподобалось проводити час на маленькому балкончику за сніданком, дуже атмосферно. Сніданок входить у вартість проживання, що дуже радувало. У хостелі досить чисто і охайно. Можна було залишити речі у день від'їзду у спеціальній кімнаті. У цілому проживання в хостелі було позитивним

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 16 травня 2023

В цілому непогано на кілька ночей
    • Двомісний номер зі спільною ванною кімнатою

Кухня на 5 поверсі несправна, плита не працює, посуду мало. Холодильник на кухні на 4 поверсі біля рецепції. Фен на рецепції. Коврик біля душу за три дні не замінили ні разу, був геть мокрий і брудний.

Зручне розташування. Наявність ліфту. Привітний персонал. Оперативно відповідає на запитання. У нас миготіла лампа, одразу замінили. Наша кімната була на 5 поверсі, було спокійно і тихо.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 29 жовтня 2022

Загалом ок на кілька днів
    • Ліжко у 8-місному загальному номері

Я виїзжала о 5 ранку на літак і не могла 30 хвилин викликати таксі. Повернулася до адміністратора, на що він сказав, що не знає чим мені допомогти і просто сказав йти на площу шукати там таксистів. Це було не дуже приємно, враховуючи що я вже нервувалася

Залишилась на ніч до літака. Загалом зручне розташування хостелу і ліжка, поруч розетки та маленьке світло

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 25 квітня 2022

6,0
    Досить добре
    • Стандартний двомісний номер зі спільною ванною кімнатою

Дата проживання: Квітень 2022